18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Polsat
P................e • 2014-09-21, 18:56
-Halo, Polsat?
-Tak,Dzień Dobry tu xYZ ZYX,Telewizja Polat
-Dzień Dobry,ja z takim pytaniem,ile reklam planujecie na finał siatkówki w odkodowanym kanale?
-Proszę Pana,wiadomość o odkodowaniu transmisji to tylko zabieg marketingowy,tak naprawdę reklamy będą nadawane przez cały czas trwania meczu

Zdarzenie nie jest prawdziwe,to tylko żart :*
Nie było bo sam wymyśliłem
Zgłoś
Avatar
marcin921211 2014-09-21, 19:03 11
Myślisz, że za darmo dostaniesz? Widocznie Polsatowi nie opłaca się odkodowywać sygnału, bo siatkówka ma za małą oglądalność i mieliby za mały zysk z reklam.

Pewnie większość z was mi odpowie: A piłki nożnej nikt nie ogląda, a jest otwarta.
No widocznie ogląda ją tyle osób, że wpływy z reklam mają ogromne.

Taki jest biznes. A jak się nie podoba, to stwórzcie sobie stację, kupcie prawa i róbcie z nimi co chcecie.
Zgłoś
Avatar
mika006 2014-09-21, 19:18
-byle tylko z Karolakiem byly!!!
Zgłoś
Avatar
Robass1994 2014-09-21, 20:29
Nic sie nie martwcie,bronek to załatwi.
Zgłoś
Avatar
1.Michal 2014-09-22, 1:51
Przecież to śmieszne nie jest
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-09-22, 2:03 4
A piłka kopana dalej sportem narodowym
Zgłoś
Avatar
novy__ 2014-09-22, 6:58
nie pamiętam kiedy Polska tyle złota dostała za jednym razem
Zgłoś
Avatar
bendyz 2014-09-22, 17:52 53
Polsat zainwestował kupę kasy na organizację mistrzostw ( to oni ściągnęli te mistrzostwa do Polski i za nie zapłacili a nie ministerstwo sportu czy cos takiego). Z budżetu poszło na to strasznie mało kasy - ministerstwo sportu coś rzuciło. Mistrzostwa były zorganizowane bardzo dobrze, na świecie nas chwalą, nie ma żadnych dziwnych akcji ze gdzieś zginęło 100milionów złotych w przetargach. Moim zdaniem Polsat się wykazał, mieli prawo zakodować sobie transmisje. Od kilkunastu lat wspierają polską siatkówke, transmitują mecze. Jeśli dla kogoś oglądanie mistrzostw było ważne to wykupił sobie dostęp płatny i tym samym złożył się na organizację. A jeśli któs nie chciał to niech płacze. Jak dla mnie taka organizacja jest dużo lepsza ( mniej złodziejska) niż np. Euro 2012 gdzie znając życie jeszcze jest sporo osób zatrudnionych przy organizacji.
Zgłoś
Avatar
Penc 2014-09-22, 17:54 2
Fejk, był mecz.
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2014-09-23, 8:27
@bendyz, dzięki temu że znałem kogo trzeba załapałem się na darmowy plecak, piłkę i pendrive'a z logo Euro2012 Więc nie było ono takie złe. A że poszły na to grube miliony z budżetu? Norma
Zgłoś
Avatar
eligurf 2014-09-23, 10:25
bendyz napisał/a:

Polsat zainwestował kupę kasy na organizację mistrzostw ( to oni ściągnęli te mistrzostwa do Polski i za nie zapłacili a nie ministerstwo sportu czy cos takiego). Z budżetu poszło na to strasznie mało kasy - ministerstwo sportu coś rzuciło. Mistrzostwa były zorganizowane bardzo dobrze, na świecie nas chwalą, nie ma żadnych dziwnych akcji ze gdzieś zginęło 100milionów złotych w przetargach. Moim zdaniem Polsat się wykazał, mieli prawo zakodować sobie transmisje. Od kilkunastu lat wspierają polską siatkówke, transmitują mecze. Jeśli dla kogoś oglądanie mistrzostw było ważne to wykupił sobie dostęp płatny i tym samym złożył się na organizację. A jeśli któs nie chciał to niech płacze. Jak dla mnie taka organizacja jest dużo lepsza ( mniej złodziejska) niż np. Euro 2012 gdzie znając życie jeszcze jest sporo osób zatrudnionych przy organizacji.



Pierdolisz bzdury.
1. Nie było żadnego przetargu na wykupienie praw do transmisji. Polsat przepłacił, bo chciał mieć na wyłączność i zgarnąć całą chwałę. Myślał, że państwowe firmy mu to pokryją, ale się przejechał, bo one się wypięły. Były to pewnie rozgrywki osobiste z ludźmi z rządu, ale po chuj Orlen ma pchać kasę Solorzowi (dodam moją (i waszą) kasę którą wydaję na paliwo bez względu na to czy Orlen sponsoruje to czy tamto). Od TVP chciał tyle co sam zapłacił, więc TVP też się wypięła.
2. Prawo do zakodowanie mieli, ale mieć prawo a skorzystać to różnica. O tyle istotna, że w żadnym innym kraju meczów nie kodowano. Dziwne, nie?, może tam się liczy kibic?
3. Siatkówkę w Polsce 'odkryła' TVP. To w niej były pierwsze transmisje LŚ. Polsat to tylko przejął (a i tak jechał na państwowym Orlenie i to on wspierał polską siatkówkę a nie Polsat).
4. To że Euro2012 + UEFA to banda mętów, nie znaczy że siatkówka to krystaliczna woda. Zasady rozgrywania grup są tak głupie i nieczytelne, że szkoda mówić. Zupełnym skandalem jest to że mecze o awans do półfinału rozgrywane są po jednym dziennie co wynika z 3 drużynowej grupy. Dzięki temu Rosja miała dzień więcej na odpoczynek po drugiej grupie, Polacy przerwę między meczami, no i wiedzieli jaki wynik im wystarczy. W innych dyscyplinach jako podstawa fair play jest rozpoczynanie decydujących meczów i jednej godzinie. A tu chuj FIVB kombinuje nie gorzej niż FIFA.

Jedno co cieszy to że Polsat wtopił mnóstwo kasy i za szybko w takie coś nie będzie się pchał.
Zgłoś
Avatar
ocwpzw 2014-09-23, 12:52
Niech sobie kodują co chcą i tak gównianej tv nie oglądam. Dopóki sygnał był analogowy coś tam czasem obejrzałem, ale jak cyfrówkę wprowadzili to wywaliłem telewizor, nawet nie kupowałem żadnych dekoderów. Wcale mi tego nie brakuje, wręcz przeciwnie, mam więcej czasu na sadola .
Zgłoś
Avatar
juzekmotyka 2014-09-23, 16:38 3
Przy tej okazji (zakodowanie meczów) wyszła cała polska mentalność. Wszystko musi być 'za darmo' kiedy to my coś chcemy ale kiedy nas się o coś prosi to nie. I tyczy się to dosłownie wszystkiego, od koleżeńskiej pomocy po oczekiwania wobec premiera.
Mi zakodowanie nie przeszkodziło w niczym, miałem pretekst żeby pójść z kolegami na piwo do knajpy (codziennie ).
Zgłoś
Avatar
lemo1029 2014-09-23, 23:06 1
eligurf napisał/a:



Pierdolisz bzdury.
1. Nie było żadnego przetargu na wykupienie praw do transmisji. Polsat przepłacił, bo chciał mieć na wyłączność i zgarnąć całą chwałę. Myślał, że państwowe firmy mu to pokryją, ale się przejechał, bo one się wypięły. Były to pewnie rozgrywki osobiste z ludźmi z rządu, ale po chuj Orlen ma pchać kasę Solorzowi (dodam moją (i waszą) kasę którą wydaję na paliwo bez względu na to czy Orlen sponsoruje to czy tamto). Od TVP chciał tyle co sam zapłacił, więc TVP też się wypięła.
2. Prawo do zakodowanie mieli, ale mieć prawo a skorzystać to różnica. O tyle istotna, że w żadnym innym kraju meczów nie kodowano. Dziwne, nie?, może tam się liczy kibic?
3. Siatkówkę w Polsce 'odkryła' TVP. To w niej były pierwsze transmisje LŚ. Polsat to tylko przejął (a i tak jechał na państwowym Orlenie i to on wspierał polską siatkówkę a nie Polsat).
4. To że Euro2012 + UEFA to banda mętów, nie znaczy że siatkówka to krystaliczna woda. Zasady rozgrywania grup są tak głupie i nieczytelne, że szkoda mówić. Zupełnym skandalem jest to że mecze o awans do półfinału rozgrywane są po jednym dziennie co wynika z 3 drużynowej grupy. Dzięki temu Rosja miała dzień więcej na odpoczynek po drugiej grupie, Polacy przerwę między meczami, no i wiedzieli jaki wynik im wystarczy. W innych dyscyplinach jako podstawa fair play jest rozpoczynanie decydujących meczów i jednej godzinie. A tu chuj FIVB kombinuje nie gorzej niż FIFA.

Jedno co cieszy to że Polsat wtopił mnóstwo kasy i za szybko w takie coś nie będzie się pchał.



Ty pierdolisz jak potłuczony...
To, co kolega napisał to prawda i ekonomia.
TVP ma priorytet piłkę nożną. Powiedz mi, kiedy ostatnio emitowali siatkówkę?
No kurwa kiedy?
Taaa TVP proponowało 200tysi za mecz, kilkakrotnie mniej niż Polsat zapłacił, więc nie pierdol.
Zgłoś