18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Polscy kibice
majcino • 2012-05-31, 21:40
"chłopaki już czekają pozdrawiam BBC ale powinni wspomnieć, że Rosjanie będą mieć gorzej "
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-06-02, 9:12
"Przyłącz się do antify i obrzucaj wszystkich którzy myślą inaczej niż ty gównem."

Nigdy nie przepadałem za antifą (ani za innymi tego typu anarchistyczno-perwersyjnymi organizacjami), ale jak można nazywać się patriotą i nie potrafić ułożyć jednego zdania z odpowiednią składnią.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-06-02, 10:10 1
Karl_Myszkin napisał/a:

[...]ale jak można nazywać się patriotą i nie potrafić ułożyć jednego zdania z odpowiednią składnią.


Uważaj bo definicja słowa "patriotyzm" jest dziś strasznie, zwłaszcza w TV spaczony.
Patriotyzm to po prostu nawet bezpodstawna miłość i oddanie się własnemu krajowi.
Nawet Breivikowi nie możemy odmówić patriotyzmu, bo wg. jego toku myślenia działał w celu naprawienia sytuacji w kraju.
Polskim chłopom z okresu Insurekcji Kościuszkowskiej też odbierasz status patriotów mimo że ginęli, ale nie umieli się podpisać?
Zgłoś
Avatar
Przodowy 2012-06-02, 13:27
Niby racja zwierzyna ale niestety z innych krajów też sie zjedzie to samo barachło więc dobrze, że mamy takie stado w razie natarcia innego bydła ;D
Zgłoś
Avatar
Archon 2012-06-02, 13:30
Jest mi ktoś w stanie podać tytuł piosenki?
Zgłoś
Avatar
Gebels 2012-06-02, 14:26 1
mjolnir napisał/a:


Powiedział dzieciak z sierpem i młotem. Tacy jak ty to nawet do kamieniołomu się nie nadają tylko kulka w ten pusty łeb.
Obrazek



to ze nie lubi takich kibicow to nie znaczy ze jest brudasem z antify... piszac takie rzeczy nie roznisz sie od nich!
Zgłoś
Avatar
Hippo 2012-06-02, 14:37
Archon napisał/a:

Jest mi ktoś w stanie podać tytuł piosenki?


Już było, Nightwish - 10th man down
Zgłoś
Avatar
Zimon2210 2012-06-02, 14:39 1
Czuję się nieswojo bez Requiema w tle O_O
Zgłoś
Avatar
Listek 2012-06-02, 17:42
Tylko popatrzcie prawdzie w oczy. W razie ewentualnego ataku na nasz kraj, to kibole będą na pierwszej linii obrony.
Zgłoś
Avatar
kamil66 2012-06-02, 22:59 1
Listek napisał/a:

Tylko popatrzcie prawdzie w oczy. W razie ewentualnego ataku na nasz kraj, to kibole będą na pierwszej linii obrony.



Pierwsze będzie Wojsko polskie.
Zgłoś