18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Polscy kibice
majcino • 2012-05-31, 21:40
"chłopaki już czekają pozdrawiam BBC ale powinni wspomnieć, że Rosjanie będą mieć gorzej "
Zgłoś
Avatar
szuleq 2012-05-31, 21:46 34
Mimo że nie mam biletu na mecz Polska-rosja to sądze że i tak pojadę żeby wspomóc chłopaków.... każda para rąk sie sprzyda
Zgłoś
Avatar
Surkan 2012-05-31, 21:49 29
Kibice ??!!!! ta zwierzyna nie ma prawa nosić tego tytułu !!! to banda dzikiej zwierzyny która ma za dużo energii . należało by ich pozamykać tfu wysłać do kamieniołomu żeby tam się wyżyli !!!!
Zgłoś
Avatar
zajetynick 2012-05-31, 21:57 5
I dobrze. Angole, Francuziki, Niemczury niech się nauczą szacunku. Niekoniecznie chodzi mi o lanie ich, ale np. jakieś akcje z powitaniem typu: Witamy Hitlerowców. Witamy Anglików, którzy zapomnieli kto walczył o ich kraj. Witamy Francuzów, bardzo waleczny naród.

Grecy się nie pierdolą w dupie mają opinie innych. Walczą o swoje, czemu my mamy ciągle lizać dupę innym, być ich podanymi, cieszyć się, że jesteśmy europejczykami 3 klasy bo już chyba obywateli Rumunii lepiej traktują od nas.
Zgłoś
Avatar
k................5 2012-05-31, 21:59 11
A ja się boję przyjazdu niemców francuzów i anglikow... ale nie dlatego, że nasi nie dadzą im rady. Nie! O to jestem spokojny. Boję się tego, że zaleje nas fala turków i murzynów, ktorzy zaczną kraść i rozpierdalać wszystko.
Zgłoś
Avatar
mjolnir 2012-05-31, 22:14 72
Surkan napisał/a:

Kibice ??!!!! ta zwierzyna nie ma prawa nosić tego tytułu !!! to banda dzikiej zwierzyny która ma za dużo energii . należało by ich pozamykać tfu wysłać do kamieniołomu żeby tam się wyżyli !!!!


Powiedział dzieciak z sierpem i młotem. Tacy jak ty to nawet do kamieniołomu się nie nadają tylko kulka w ten pusty łeb.
Zgłoś
Avatar
Surkan 2012-05-31, 22:27 2
hehhe nie podniecaj bo za cienki jesteś maleńki.

a fakt patriotyzm uważam jakoś inaczej niż małpie zachowanie wyrywanie ławek i walkę z policja. ale widzę że dzieciaczku musisz dorosnąć . Jestem Lewicowcem i jestem z tego dumny.

a i z Antifa nie mam nic wspólnego dlatego nie porównuj mnie do nich.
Zgłoś
Avatar
Var 2012-05-31, 22:28 1
Surkan napisał/a:

hehhe pewnie jestem starszy od ciebie. wiedz się nie podniecaj bo za cienki jesteś maleńki.

a fakt patriotyzm uważam jakoś inaczej niż małpie zachowanie wyrywanie ławek i walkę z policja. ale widzę że dzieciaczku musisz dorosnąć . Jestem Lewicowcem i jestem z tego dumny.


mjolnir Wiek: 27
Surkan Wiek: 22

W chuj starszy i na dodatek błedy robisz. Po kropce z wielkiej piszemy "Panie Patriota"
Zgłoś
Avatar
Surkan 2012-05-31, 22:34
nie napisałem że jestem patriota naucz się czytać
Zgłoś
Avatar
l................z 2012-05-31, 22:39 16
Surkan napisał/a:

hehhe nie podniecaj bo za cienki jesteś maleńki.

a fakt patriotyzm uważam jakoś inaczej niż małpie zachowanie wyrywanie ławek i walkę z policja. ale widzę że dzieciaczku musisz dorosnąć . Jestem Lewicowcem i jestem z tego dumny.

a i z Antifa nie mam nic wspólnego dlatego nie porównuj mnie do nich.



człowiek z takim avatarem jak ty nie ma prawa nazywać się Polakiem.
Zgłoś
Avatar
Surkan 2012-05-31, 22:44
kto dał Ci prawo decydowania o tym czy mam takie prawo czy nie ?? - nikt dlatego zamilcz
Zgłoś
Avatar
Nejm 2012-05-31, 22:48 2
Czlowieku, usun ten temat. Postawie ci nawet piwo zamiast tego z sadola ale usun go... Oni sie tu pozabijaja. Zaraz jakis naziol bedzie pisal wiazki na pol strony i zacznie sie globalny hejting.
Zgłoś
Avatar
Surkan 2012-05-31, 23:03
nienawidzę jak ktoś narzuca mi swoje poglądy i tyle. Mówią e żyjemy w wolnym kraju dlatego każdy ma prawo do własnego zdania. ale widać że ci Patrioci jak się lubią nazywać tego nie rozumieją. Narzucają swoja racje nie dopuszczając innej- i to mamy nazywać wolnością ?

i Sierp i młot są legalne w Polsce czyli nie rozumiem skąd to oburzenie.
Zgłoś
Avatar
t................x 2012-05-31, 23:55 11
Może w końcu na Euro zaczną strzelać z ostrej to tych pojebów
Zgłoś
Avatar
zajetynick 2012-06-01, 0:28 2
Surkan jedz do Rosji z pewnością powitają cię jak brata
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie