18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Polscy kibice
majcino • 2012-05-31, 21:40
"chłopaki już czekają pozdrawiam BBC ale powinni wspomnieć, że Rosjanie będą mieć gorzej "
Zgłoś
Avatar
inf3kkted 2012-06-01, 2:16 2
troche dziwnie mi sie czyta komenty o patriotyźmie pod filmikiem o tych debilach...swoją droga chętnie bym do nich postrzelał

albo pooglądał bym filmiki jak w grupe takich kiboli wjeżdża ciężarówka czy cokolwiek
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2012-06-01, 6:10 6
Surkan napisał/a:

Kibice ??!!!! ta zwierzyna nie ma prawa nosić tego tytułu !!! to banda dzikiej zwierzyny która ma za dużo energii . należało by ich pozamykać tfu wysłać do kamieniołomu żeby tam się wyżyli !!!!



Czy szanowny pan spod znaku sierpa i młota mógłby zamknąć swoją jadaczkę? Albo skasować konto na tym portalu?
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-06-01, 10:34
Surkan napisał/a:

nienawidzę jak ktoś narzuca mi swoje poglądy i tyle. Mówią e żyjemy w wolnym kraju dlatego każdy ma prawo do własnego zdania. ale widać że ci Patrioci jak się lubią nazywać tego nie rozumieją. Narzucają swoja racje nie dopuszczając innej- i to mamy nazywać wolnością ?

i Sierp i młot są legalne w Polsce czyli nie rozumiem skąd to oburzenie.



wlasnie przez takich skurwysynow jak ty nie zyjemy w wolnym kraju. jakos tym "kibolom" ktos narzuca swoje poglady(nawet nie swoje tylko te propagowane), a potem jest wielkie oburzenie bo sie wkurwiaja i zaczynaja robic dym
Zgłoś
Avatar
Surkan 2012-06-01, 11:35 3
Tołdi napisał/a:



Czy szanowny pan spod znaku sierpa i młota mógłby zamknąć swoją jadaczkę? Albo skasować konto na tym portalu?



nie nie mógłbym Bo nie jesteś osobą kompetentna żeby narzucać mi swój tok myślenia.

lapps napisał/a:



wlasnie przez takich skurwysynow jak ty nie zyjemy w wolnym kraju. jakos tym "kibolom" ktos narzuca swoje poglady(nawet nie swoje tylko te propagowane), a potem jest wielkie oburzenie bo sie wkurwiaja i zaczynaja robic dym



tak nie żyjemy w wolnym kraju. a fakt że ci "kibole" atakują osoby 3 cie albo niszczą stadiony w znacznym stopniu przemawia za ich szczytem kultury.
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2012-06-01, 12:23 13
Ja tam na filmie widzę hołotę, nierobów oraz dzieci JP ani śladu patrioty.

@~Tołdi
Nazwanie tej hołoty po imieniu nie jest bolszewizmem ale już przejawem patriotyzmu. Zwalczanie takich agresywnych typków służy Polsce, więc to jest patriotyzm.
Zgłoś
Avatar
Sir Cover 2012-06-01, 12:25 1
Niemcy nawet słowa nie pisną... To szare myszki. Myślę, że z Anglikami też będzie spokój, gorzej z Czerwonymi Łbami. Lać Ruskich i nie patrzeć, czy żyją. Tym którzy przeżyją, zabrać paszporty załadować w bydlęce wagony i wywieźć na śląśk aby za darmo węgiel wydobywali za talerz zupy i dach nad głową ze słomy .
Zgłoś
Avatar
Davaj_Nalivaj 2012-06-01, 14:19
To nie Kibice tylko Chuligani pacanie !
Zgłoś
Avatar
megaromek 2012-06-01, 14:58
@Surkan
Better dead than red !
Zgłoś
Avatar
Surkan 2012-06-01, 15:58
ja nie jestem komunista anie nie mam takowych poglądów ale jak widzę jak to łykają co niektórzy to się śmiać chce .

dobra teraz czekam jak nieuki i pseudo patrioci powiedzą że jestem nazista albo faszystą !!!!
Zgłoś
Avatar
master2711 2012-06-01, 16:37 1
Jest Nightwish 10th Man Down - jest piwo
Zgłoś
Avatar
asdjako 2012-06-01, 18:48
co to za nuta?
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-06-01, 18:52
Pierdolenie - patologii nie stać na to by kupić nawet najtańszy mecz na Euro, więc problem rozwiązany.
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-01, 18:52
Polska policja też już czeka, uwierzcie mi
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2012-06-01, 19:02
Fajne metalopolo w tle.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-06-01, 19:03 6
Cytat:

Mimo że nie mam biletu na mecz Polska-rosja to sądze że i tak pojadę żeby wspomóc chłopaków.... każda para rąk sie sprzyda


będziesz ich druidem-medykiem?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie