18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:13
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Polscy kibice
majcino • 2012-05-31, 21:40
"chłopaki już czekają pozdrawiam BBC ale powinni wspomnieć, że Rosjanie będą mieć gorzej "
Zgłoś
Avatar
Miki6830 2012-06-01, 19:12
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Suka_Blyat 2012-06-01, 19:17
Surkan napisał/a:


i Sierp i młot są legalne w Polsce czyli nie rozumiem skąd to oburzenie.


Jak idziesz robić w pole, albo deski do stodoły przybijasz to fakt, są legalne.
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-06-01, 19:17
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
skrytojebca 2012-06-01, 19:32
A wszytskich by was zajebał widelcem Kibole stfu pojedyńczo proszę albo 3ech cwaniaki w grupie.

Powiem tak: bez mózgowie i patologia analfabetycy i nie dorozwoje.

i proszę bez hejtowania DO KŚiĄŻEK nie dorozwoje albo na siłownie.

ahhh polska młodzież ......
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-06-01, 19:33 3
Nie rozumiem co patriotyzm ma wspólnego z napierdalaniem się na manifestacjach/meczach.
Zgłoś
Avatar
mjolnir 2012-06-01, 19:33
Leothyr napisał/a:

Polska policja też już czeka, uwierzcie mi


Fajnie ale po co ci ten avatar chwalisz się że pracujesz w policji jako krawężnik? HAHAHa
Zgłoś
Avatar
Surkan 2012-06-01, 19:40 1
fantomasik napisał/a:



Pewnie dostane warna za to co napiszę, ale...trolujesz, jątrzysz, w dupie byleś-gówno widziałeś...wypierdalaj stąd i nie kłóć ludzi;)



jaki ty pusty jesteś i przykry .

Miki6830 napisał/a:


To wypierdalaj do swojej rzeszy.



a ty się historii naucz bo 18 lat i nie znasz podstaw wiedz się nie odzywaj bo za cienki jesteś .

fantomasik, żyje w wolnym kraju i mogę mieć własne zdanie jak ci się to nie podoba to won .

~Sklej napisał/a:


Jak idziesz robić w pole, albo deski do stodoły przybijasz to fakt, są legalne.



karze podlega też treść "będąca nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej".Zdaniem prawników samo noszenie koszulki z sierpem i młotem nie jest przestępstwem tak długo, jeśli nie służy gloryfikacji komunizmu. avatar nie jest metoda gloryfikacji komunizmu.
Zgłoś
Avatar
VideCulFide 2012-06-01, 19:47
Już nie mogę się doczekać jak zobaczę jakiegoś kacapa w koszulce z sierpem i młotem, albo usłyszę gdzieś jakieś "breslau" albo "danzig".
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2012-06-01, 20:01
mjolnir napisał/a:


Powiedział dzieciak z sierpem i młotem. Tacy jak ty to nawet do kamieniołomu się nie nadają tylko kulka w ten pusty łeb.
Obrazek



koleś myśli inaczej niż Ty, a sam go "obrzucasz gównem" ... konsekwencji trochę kolego. Wy, skrajna młodzież, jesteście tacy sami - nie ma znaczenia po której stronie barykady stoicie. Każdy z Was mówi, że jego racja jest "najmojsza", a chłopa po drugiej stronie płotu określa jako diabła ...
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-06-01, 20:13
Patriotyzm byłby gdyby kibice napieprzali się na meczach reprezentacji. A na klubowych swój bije swojego. Ale może na czas euro wstąpi w nas duch jedności ...
POLSKA PANY !!!!
Zgłoś
Avatar
hell.no 2012-06-01, 20:26
Co jak co ta muzyka do kiboli nie pasuje, tacy to ledwo po polsku rozumieją, a po angielsku to już naprawdę wątpię, może coś pejuffki?
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-06-01, 20:28
Surkan napisał/a:



fantomasik, żyje w wolnym kraju i mogę mieć własne zdanie jak ci się to nie podoba to won .



Jesteś hipokrytą... Ale spoko. Już nie ruszam gówna, bo będzie jeszcze bardziej śmierdzieć, niż śmierdzi:)
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-01, 20:43 1
mjolnir napisał/a:


Fajnie ale po co ci ten avatar chwalisz się że pracujesz w policji jako krawężnik? HAHAHa



HAHAHa

Tak.
Zgłoś
Avatar
prozal 2012-06-01, 20:54 1
Nosz kurwa mać, może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego za każdym razem kiedy pojawia się temat kibiców / kiboli to z automatu porusza się temat patriotyzmu? Co gościu, wielki fan Koksiaka Chebzia Zdroju który drze mordę na stadionie w swojej wsi i działa na rzecz barw swojego klubu nazywany jest wielkim patriotom, a mnie który ma to wszystko głęboko odmawia się tego miana? Teraz albo wszyscy są komunistami albo nazistami albo faszystami albo katolami ale każdy każdemu odmawia miana prawdziwego patrioty. Co tu się kurwa dzieje.
Zgłoś
Avatar
Kasd003 2012-06-01, 20:56
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Przejdź to ostatniego posta w temacie