18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Napalony_Cygan 2012-09-22, 23:54
zajebiste efekty specjalne
Zgłoś
Avatar
MadDave 2012-09-23, 0:07 1
bloodwar - te ,,wielkie czarne słuchawki,, to aktywna ochrona słuchu - przejdź się proszę na strzelnicę , trochę postrzelaj -bez słuchawek - i- ze słuchawkami - w sytuacji pierwszej będziesz wracać do domu ze świdrującym metalicznym brzęczeniem w uszach a rozmawiać będziesz podniesionym głosem , w sytuacji drugiej będzie ok , pozatym w tych ,,wielkich czarnych słuchawkach ,, słychać co ktoś ma ci do powiedzenia. Na chłopski rozum . Zamazanie twarzy - na pewno widziałeś rambo , nie służy do bycia fajnym tylko do rozmycia mordy w leśnej gęstwinie .
Aha jak strzelec chce cię zastrzelić to najprawdopodobniej to zrobi ...słuchawki do tego mu nie są potrzebne.

P.s - pisząc przejdź się na strzelnicę nie mam na myśli tej w cs`ie lub google maps , tutaj trzeba wstać sprzed komputera ...
Zgłoś
Avatar
szadol 2012-09-23, 0:07 1
hrabia9933 napisał/a:

Studenci nakręcili film na konkurs. Czy tylko mnie się wydaje, że lepszy od większości "perełek" polskiego kina?



Tylko Ci sie wydaje. Jakbys to zobaczyl w kinie ze slawnym nazwiskiem od razu bys zaczal trollowac. A tak 'uuu...aaa...spuszcze sie, alternatywa..amatorskie kino...' .
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-09-23, 0:08
W tym jest więcej życia i pasji niż we wszystkich polskich filmach od 90 roku razem wziętych.
Zgłoś
Avatar
Fisz_ 2012-09-23, 0:11
Rozpoznał ktoś typ broni wyborowej używanej przez strzelca wyborowego..? Paczę, paczę i nie widzę
Zgłoś
Avatar
dirter 2012-09-23, 0:14
ktoś zrobił soundtrack na pół godzinną akcje i zrarowałgo do 3 min.
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2012-09-23, 0:19 1
To się nastrzelali !!!! A sory, to Polska - Jeden nabój, jeden niemiec
Zgłoś
Avatar
szereg0wy 2012-09-23, 0:28 1
Nie będzie piwa za hamerykańską naszywkę na czapce.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2012-09-23, 0:45
@Fisz_ - jak dla mnie to AR-15 , ale równie dobrze może to być wszystko , widać tylko kawałek korpusu , jeśli się mylę - poprawić .
Zgłoś
Avatar
BitytłustejakMagdaGessler 2012-09-23, 0:47
Trochę głupio wygląda to że ten co idzie z tyłu właściwie mierzy w swojego z odbezpieczoną lufą, według mnie powinien mieć skierowaną lufę ku ziemi, ale co ja się w wojsku nie byłem.
Zgłoś
Avatar
Nicram666 2012-09-23, 1:33
do Fisz_
średnio widzę, ale mam podejrzenie jeżeli chodzi o jego broń. Wydaje mi się, że może to być sr25, albo hk416 w najdłuższej wersji.

do BitytłustejakMagdaGessler
Niekoniecznie ku ziemi. Każdy członek czy sekcji czy budy-teamu ma określony "rewir" do obserwacji. Bądź co bądź na pewno nie są to plecy kolegi : )

do Bloodwar

Wracaj chłopie do CS'a

Filmik sam w sobie całkiem sympatyczny. Przyjemnie się ogląda. Nie wypowiem się o jego "profesjonalności" bo się na tym najzwyczajniej w świecie nie znam
Zgłoś
Avatar
fejzez 2012-09-23, 1:37
2:38 zjebali, typ mu podniósł broń i czekał aż wyjmie pistolet i go zajebie ?
ogólnie fajny ale zbyt nudny
Zgłoś
Avatar
Marshal 2012-09-23, 2:08
Filmik wg mnie zrobiony fajnie, ale:

1. Po co wysylac 3 ludzi, skoro jeden snajper zrobilby to sam i to z dluzszego dystansu? (koles siedzial w oknie w sumie)
2. Za glosni w lesie sa - zakladam ze to miala byc Delta albo cos w ten desen a oni poruszaja sie bezszelestnie
3. No takie sluchawki to tak ale to helikoptera....
4. Snajperzy zazwyczaj dzialaja w skladzie - strzelec i obserwator - chyba ze mowimy tu o SEALach - bo nawet w GROMie jest para
5. Kamuflaz troche malo zielony... i czy przypadkiem nie powinien byc MultiCam?
Zgłoś
Avatar
mikey29 2012-09-23, 2:14 2
Piwo leci.

Jak kogoś interesują tego typu filmy to odsyłam na yt, kanał: freddiew. Kolesie robią tego typu filmy (akurat ten na dole jest z dużym nawiązaniem do CoD'a):

Zgłoś
Avatar
ziutek11113 2012-09-23, 2:48 2
Czy mi sie wydaje czy oni na koncu zajebali maćka z klanu?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie