18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
No to się doczekaliśmy Panie i Panowie

16 listopada żołnierze Grupy Bojowej Unii Europejskiej V4 przećwiczyli epizod w rejonie warsztatów Bucierz. W rolę lokalnej społeczności wcielili się żołnierze 2 Brygady Zmechanizowanej ze Złocieńca.

Niby nic ale przeczytajcie scenariusz:
"Przed bramą wjazdową do obozu uchodźców zbiera się tłum lokalnej społeczności wyrażający swoje niezadowolenie z obecności uchodźców. Tłum domaga się sprawiedliwości w stosunku do uchodźców, którzy dopuścili się napadów na sklepy i kradzieży żywności. "

Czyli potwierdza to dwie rzeczy:
1. Władze dobrze wiedzą po co tu jadą ciapate, a nie robią tego bo są aż tak głupi.
2. "Nasze" wojsko będzię skierowane do bronienia obcych przed nami, a nie na odwrót.

Pięknie...

źródło
Zgłoś
Avatar
i................i 2015-12-09, 11:12 4
Nie zapominajmy o uchwalonej w poprzednim roku ustawie 1066, na mocy której obce wojska państw UE mogą do nas wpaść z wizytą, żeby pomóc naszym nas pałować.

Dla zainteresowanych:
sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=1066
Zgłoś
Avatar
MaratHS 2015-12-09, 11:30
No to ja czegoś tu nie rozumiem. Policja, wojsko i tym podobne służby powinny stać po stronie prawowitych i uczciwych obywateli, a w tym przypadku wojsko broni przestępców przed wymiarem kary. Wszyscy płacimy podatki, a nasze podatki idą też na wojsko, więc za moje pieniądze mogę zostać spacyfikowany jak za komuny. Wojsko i policja ma zabezpieczyć mnie przed dziczą a nie dzicz przede mną. Brak słów...
Zgłoś
Avatar
H................R 2015-12-09, 11:37
Tak będą stali murem za nielegalnymi imigrantami będą ich bronić z narażeniem własnego zdrowia i życia ale tylko od godziny 7 do 16 od poniedziałku do piątku bo tak własnie pracuje wojsko Polskie po tych godzinach będą zastępowali ich panowie Waldek i Mietek renciści z grupą inwalidzką z firmy ochroniarskiej "Jadowity gekon".
Zgłoś
Avatar
Murgen 2015-12-09, 11:40
Czy przećwiczyli już scenariusz w którym żołnierze dołączają do lokalnej społeczności by wymierzyć sprawiedliwość złodziejom i bandytom? No chyba, że się okaże że grupa bojowa V4 nie mówi po polsku... W każdym razie 2 brygada Zmechanizowana ze Złocieńca jest po stronie narodu
Zgłoś
Avatar
zl007 2015-12-09, 11:45 1
Jebnięci jesteście chronić będą przed samosądem, czyli na dalszą metę takiego Kazia z maczetą pod tym obozem przed nim samym co by za głupotę nie spaprać sobie kilku lat. Natomiast ostrzejsza kontrola i ewentualne pałowanie/karanie obcych należy do służb.

za czym oczywiście jestem jeżeli naruszają nasz porządek. ;]
Zgłoś
Avatar
Kickbokser 2015-12-09, 11:47
@up myślę, że tak rozmawialem z sąsiadem który jest wojakiem przyznał, że mają takie ćwiczenia i, że wszyscy są zszokowani co muszą ćwiczyć. Poza tym żołnierze to nie takie zdradzieckie psy jak policja, przynajmniej tak mi się wydaje no ,ale jak będzie to zobaczymy.
Zgłoś
Avatar
morfeusz_123 2015-12-09, 11:54
To się nazywa "suwerenność" - współczuje żołnierzom.
Zgłoś
Avatar
P................e 2015-12-09, 11:59
zl007 napisał/a:

Jebnięci jesteście chronić będą przed samosądem, czyli na dalszą metę takiego Kazia z maczetą pod tym obozem przed nim samym co by za głupotę nie spaprać sobie kilku lat. Natomiast ostrzejsza kontrola i ewentualne pałowanie/karanie obcych należy do służb.

za czym oczywiście jestem jeżeli naruszają nasz porządek. ;]



No wreszcie jeden inteligenty wśród tej bandy spierdolin umysłowych. Po jaki chuj się wypowiadacie na tematy o których nie macie pojęcia? Takie ćwiczenia są wykonywane zawsze na wszelki wypadek. Przed którymś marszem niepodległości ŻW ćwiczyła zabezpieczenie manifestacji (chociaż na codzień się tym nie zajmują) to się sadole spuszczali że wojsko będzie strzelać to "patriotów".

A co do ustawy 1066 to nie wygląda ona tak jak wam pierdolą prawicowe media. Wiadomo że każde media (niezależnie czy prawicowe, czy lewicowe czy chuj wie jakie jeszcze) manipulują informacją na swoją korzyść. Każdy kraj UE i większość tych które do UE nie należą mają podpisaną taką ustawę, żeby w razie poważnego zagrożenia PO POPROSZENIU o pomoc sąsiada mógł on bez problemu wysłać swoją policję/SG/wojsko. Tak jak Polska wysłała SG na Węgry. Nie byłoby to możliwe bez takiej ustawy. Tak samo 12 BZ już siedziała na walizkach po zamachach w Paryżu bo ten premier pizdowaty z Francji rozważał wystąpienie do krajów NATO o wsparcie wojskowe dla francuskich miast.
Zgłoś
Avatar
Kickbokser 2015-12-09, 12:06
@up o pan wszystkowiedzący się odezwał, nie wyzywaj chłoptasiu od spierdolin i przestań być taki naiwny w tych swoich przemyśleniach.
Zgłoś
Avatar
doopa 2015-12-09, 12:40 1
czas przygotowań do NWO?
Zgłoś