18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Polska Gola!!!
mefisto25 • 2012-10-16, 23:11
Niusy TVN Meteo

Mecz można wygrać, przegrać, zremisować... albo przełożyć.

Minister Mucha wyszła z propozycją przyznania premii za zbudowanie basenu narodowego...

Takiego sukcesu nie było od czasów Górskiego. Polacy nie dali szans Anglikom...

Tak naprawdę numer z dachem był zamierzony. Polscy piłkarze znając siłę angielskiego zespołu, długo ćwiczyli na basenie. Dzisiaj byli pewni, że jako pierwsi dopłyną do bramki.

Polacy słyną ze swojej gościnności. Ciepłolubnym Grekom zaserwowaliśmy saunę, Anglicy są przyzwyczajeni do deszczu. Skąd więc cały ten problem?

A już jutro
Polacy po przegranym meczu:
- zaskoczyła nas zmiana terminu. Przegrali bo nie byli na to przygotowani...

Anglicy protestują:
Godzina 17 nie jest odpowiednią porą na rozgrywanie meczu! Co z naszą herbatą?
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-10-16, 23:37 3
jak myślisz, oryginalny człecze, ile do tej pory tematów o dachu zostało stąd wypierdolonych?
Zgłoś
Avatar
mefisto25 2012-10-17, 0:27
Nie interesuje mnie to. Za to zastanawiam się czy jesteś rudy, czarny, karłem, może miałeś trudne dzieciństwo, a może jesteś tylko z Warszawy? W końcu musi być jakiś powód twoich kompleksów i chęci ich odreagowania w Internecie. Może zdobądź się na odwagę i powiedz nam wszystkim co ci dolega?
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2012-10-17, 20:37 1
A tam wielkie problemy z dachem. Niedługo powstanie komisja śledcza, która bardzo dokładnie zweryfikuje dlaczego winny jest pan Kazio z portierni.
Potem powstanie komisja, która zweryfikuje dlaczego pierwsza komisja miała rację.
A potem trzeba będzie przebudować (wyremontować) stadion, na którym ledwo co farba wyschła.
Potem znowu dowiemy się, że jest kryzys jak chuj i trzeba podnieść VAT.
Jedno w tym wszystkim jest dobre. Zanim ktokolwiek cokolwiek ustali będzie koniec świata (mam nadzieję).
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2012-10-18, 8:40
I chuj ! Jest remis - głupio Ci ?
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-10-18, 11:48
mefisto25 napisał/a:

Nie interesuje mnie to. Za to zastanawiam się czy jesteś rudy, czarny, karłem, może miałeś trudne dzieciństwo, a może jesteś tylko z Warszawy? W końcu musi być jakiś powód twoich kompleksów i chęci ich odreagowania w Internecie. Może zdobądź się na odwagę i powiedz nam wszystkim co ci dolega?


Ten sarkazm, cynizm, te pościgi, te wybuchy!
prosze bardzo - otóż tylko na tym serwisie jesteś ponad setną osobą która wrzuca kolejne, beznadziejne chuj-wie-co dotyczące dachu stadionu. Ledwo wyszla ta akcja i raptem po paru godzinach moderzy serwisu mieli już sami dość.

Nie ma seriwu, który by nie był zajebany tym niesamowitym sarkazmem, ironiami i opiniami specjalistów odnośnie stadionu.
co mi dolega? to, że jesteś kolejnym z rzędu małym, smutnym, tępym i bezmyślnym lemmingiem, który nie potrafi wykrzesać z siebie nic poza podążaniem za szarą masą. nawet tok myślenia masz lemmingowaty, nie zapomnij jeszcze wstawić opisu na FB o Narodowym. Może ktoś jeszcze nie wie.
Zgłoś