18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Filo1 2012-11-29, 22:54
właśnie chciałem wrzucić, szybki jesteś ;p
Zgłoś
Avatar
rancwa 2012-11-29, 22:54
nie wiem czemu ale za każdym razem się na brzozie rozbijam
Zgłoś
Avatar
Filo1 2012-11-29, 23:01
bo trzeba ją butelkami rozjebać
Zgłoś
Avatar
GuStaff22 2012-11-29, 23:08 3
rancwa napisał/a:

nie wiem czemu ale za każdym razem się na brzozie rozbijam


Przeznaczenie !
Zgłoś
Avatar
Filo1 2012-11-29, 23:12
miałem już 2016 ale za mało hajsu na ranking
Zgłoś
Avatar
t................e 2012-11-29, 23:20 9
A może ten co zadał to pytanie?
Zgłoś
Avatar
GuStaff22 2012-11-29, 23:27 11
CanesPL napisał/a:

Nie wiem który głupszy. Ten który to gówno stworzył, czy ten, który je tu wrzucił.
I z przyjemnością przyjmę warna za: WYPIERDALAJ!


Zgłoś
Avatar
Filo1 2012-11-29, 23:40 45
CanesPL napisał/a:

Nie wiem który głupszy. Ten który to gówno stworzył, czy ten, który je tu wrzucił.
I z przyjemnością przyjmę warna za: WYPIERDALAJ!


taki z Ciebie patriota, może jesteś za PiS-em co?
Zgłoś
Avatar
toranaga7 2012-11-29, 23:57 26
@CanesPL,może Ty prezesowi laske chapasz...
Zgłoś
Avatar
MarszaL95 2012-11-30, 0:10 17
pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr
po chwili sam zacząłem to gadać
Zgłoś
Avatar
juki 2012-11-30, 0:14 1
Zawsze rozbijam sie we mgle....

Piwo
Zgłoś
Avatar
Zwiastun 2012-11-30, 0:18 4
Chciałem wyskoczyć co to za gówno, ale gra się przyjemnie, miłe komentarze, zróżnicowanie, no i możliwość odsłuchania mistrzowskiego wykonania hymnu przy lądowaniu ,,Panie prezydencie, chyba się rozpierdolimy!"
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2012-11-30, 0:59 16
@Filo1
kurwa...nie podoba mu się gra (bo faktycznie jest chujowa - równie dobrze można zrobić gdzie głowny bohater sra na grób babki Tuska, albo sika do wazonu w domu starców - ubaw po pachy) to musi być za PiSem.
W ogóle nie tarzanie się ze śmiechu po 645984818647 tym samym żarcie o Kaczorach albo PiSiorach świadczy tylko o tym, że jest się za tą partią. Fakt, że "Borubar" albo "białe jest białe" było śmieszne lata temu, a dziś to taki odgrzewany kotlet jak "szedł facet koło koparki i dał się nabrać" świadczy nie o poglądach przy przynależności partyjnej, tylko o tym, że już kurwa od dawna nie bawi nikogo. No może poza grupą ludzi, którzy uważają, że to POWINNO bawić.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-11-30, 1:01 26
Wczoraj przypadkowo miałem nieprzyjemność oglądać tawałen24, trafiłem na program gdzie obśmiewano polityków, oczywiście tylko PiS i krytyków rządu. Nawinął się temat GMO. Było zagranie na kompleksach plebsu-nazwano Polskę ciemnogrodem, stwierdzono, że w całej Europie wszystko jest GMO. Było obśmiewanie-pokazano Dodę na proteście przeciw GMO. Było oczywiście wykorzystanie tego, że lemingi to ludzie bez porządnego wykształcenia nawet średniego-stwierdzono, że nektaryna to "modyfikacja śliwki z brzoskwinią" czyli jemy od dawna GMO i nam nie szkodzi. Sam ten zwrot jest niepoprawny językowo, ale lemingi tępe nie wyczuły podstępu. Idąc dalej: rośliny blisko spokrewnione czy nawet niektóre zwierzęta jak koń i osioł mogą się bez większych problemów krzyżować. Jest naturalny w swoich mechanizmach proces. Nie ma nic wspólnego z GMO, gdzie zarodkowi w laboratorium przy pomocy mnóstwa ligaz, restryktaz i innych enzmów wprowadza się do genomu gen np. pająka. Pierdolenie o tym że DNA jest całkowicie trawione jest tak samo prawidłowe jak pierdolenie, że białka są całkowicie trawione-(patrz priony lemingowska chłopino bez szkoły). I na tym to polega, wykorzystuje się głupotę i brak wykształcenia wyborców PO, dodatkowo niszczy się szkolnictwo by jeszcze bezczelniej okłamywać następne pokolenia lemingów. Przypuszczam, że ze Smoleńskiem było tak samo: Binienda-głupek, brzoza twarda, generał pijany, Polska nieważna dla Rosji, a Dreamliner i awionetka, która ścięła w Warszawie kilka stalowych latarni nigdy nie miały miejsca. No cóż, platformiane mendy, jesteście na dobrej drodze...do kołchozu.

ps. sprawdziłem tę nektarynkę, nie spodziewałem się aż takiego kłamstwa w telewizji "KłamstwoiPropaganda", oto co piszą na wiki:

"Nektarynka (Prunus persica var. nucipersica) – odmiana (a właściwie grupa odmian) brzoskwini zwyczajnej, od której nektarynki odróżnia przede wszystkim gładka skórka owoców. Pochodzenie nektarynek przez długi czas było zagadką. Podejrzewano, że jest to mieszaniec brzoskwini i śliwy. Jednak badania genetyczne wykazały, że brak charakterystycznego omszenia, to skutek ujawnienia się genu recesywnego, odpowiedzialnego za tę cechę rośliny. Jest uprawiana w Polsce."

podejrzewam, że lemingi zawiesiły się na słowie recesywny i dalej nic nie rozumieją
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie