18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
Carol 2012-06-06, 23:43
Kurwa jak czytam wasze komentarze to mam ochotę zostać katoliczką. Jesteście pojebani.
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-06, 23:47 7
Carol napisał/a:

Kurwa jak czytam wasze komentarze to mam ochotę zostać katoliczką. Jesteście pojebani.



Przypominam że jesteś na portalu sadistic.pl a nie katolik.pl
Zgłoś
Avatar
Smoluch 2012-06-06, 23:48
a tu riposta pani Basi na tą samą babe

sadistic.pl/pani-basia-i-smingus-dyngus-vt111731.htm
Zgłoś
Avatar
Koniol 2012-06-06, 23:51 3
Może kobieta jest pojebana, może chce się wzbić na skrzydłach internetu - jeden CHUJ
Ale jak czytała pierwszy nick to padłem i potem to pouczanie zgasiła typów i wyjebane xD

BTW. Anegdota odnośnie wiary i wierzenia

-Grupa studentów ok. 60 osób wykład z filozofii.
-Pani profesor pyta się kto wierzy w Boga?
-Ręce do góry podnosi max. 10 osób
-Pani profesor pyta się dalej kto jest ateistą i w nic nie wierzy?
-zgłasza się reszta ok. 50 osób
-Pani profesor każe podać indeksy 10 osobom które się wcześniej zgłosiły i wpisuje 5
-Reszta dostaje 2
-Oczywiście oburzenie co nie miara słychać głosy "Ale jak to?" "Pojebana Cipa z Radia Maryja" "Idziemy do dziekana bo nie można być ateistą
-Pani profesor prosi aby wszyscy Ci którzy dostali 2 usiedli i posłuchali i mówi im tak: (PP-Pani Prof. S-Studenci)
PP - W co wierzycie?
S - W nic!!
PP - więc jesteście idiotami
S - Ale jak to?
PP - Te 10 osób które dostały 5 wierzą, że ktoś tak u góry nad nami czuwa, opiekuje się nami. Nie wiedzą tego na 100% bo nie udowodniono tego naukowo ale wierzą mimo wszystko. A wy skąd macie pewność, że nikogo tam nie ma? Przecież nie udowodniono naukowo, że Bóg nie istnieje, więc WIERZYCIE, ŻE NIKOGO TAM NIE MA! Za bezmyślność wpisałam wam 2 nie za ateizm
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-06-07, 0:04 14
Cytat:

BTW. Anegdota odnośnie wiary i wierzenia



Pojebana anegdotka. Ci którzy nie wierzą w Boga starają się ten pierdolony świat wytłumaczyć za pomocą nauki i tego, co nam ta nauka oferuje. A wierzący w dupie to mają, bo w końcu ''siła wyższa'' i nawet jeśli skończą studia to i tak nie będą tak naprawdę rozumieli, co się do nich mówi.
Zgłoś
Avatar
piotrwiacek1 2012-06-07, 0:04
na harda!!!
Zgłoś
Avatar
krz2 2012-06-07, 0:19
Hahahahha! Ojapierdolę xD
Zgłoś
Avatar
Koniol 2012-06-07, 0:19
@Ranger

Może nie pojebana bo dzięki niej niektórzy 2 razy pomyślą zanim coś powiedzą odnośnie wiary.
Ale tak, masz racje! Jak ktoś jest zaślepiony wiarą i kościołem to nie da rady mu przemówić do rozsądku, choćby nie wiadomo co ukończył

Ja powiem tak wierzę w Boga ale do kościoła nie chodzę bo pomodlić się mogę w domu a datek mogę dać na dom dziecka albo inną organizację charytatywną, nie wierzę księżą bo uważam, że te całe ceremonie są nie raz idiotyczne. Jak Bóg będzie chciał cię zbawić to Cię zbawi za bycie dobrym i spoko.
Zgłoś
Avatar
Stawiam piwa pojebom 2012-06-07, 0:22 3
@Koniol
Ateizm to nie wiara w nieistnienie Boga/bogów tylko brak wiary w niego/nich, z dupy ta anegdotka.
Zgłoś
Avatar
Tuiq 2012-06-07, 0:23
Tak samo jak z tą Kwarcową; nieśmieszne, a co za tym idzie chujowe.
Zgłoś
Avatar
oskiboski 2012-06-07, 0:26
Nic dziwnego że pokolenie gimbusów kwitnie, skoro tacy jak ona uczą w szkołach
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2012-06-07, 0:32
Gandalf ale Ci pojechala
Zgłoś
Avatar
NWC 2012-06-07, 0:51
za bardzo to poskładane i to intro... fake jak huj przez samo h.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-06-07, 1:36
A to istnieje jakaś ''niesłuszna strona wiary''?
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-06-07, 1:49
Ale jakby nie patrzeć, babka ma racje
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie