18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
Aaltonen 2024-05-29, 11:46 4
pazuzu napisał/a:

Jprdl XXI wiek a Ci nadal wierzą w jakieś hokus pokus z jezusem czy tam harrym poterem, i jeszcze wciągają w to dzieci



Ciemny lud, poziom umysłowy dzieci.
Masakra jak łatwo manipulować tumanami.
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-05-29, 11:51 2
Akcja rozegrała się 10 sekund po tym jak goście się dowiedzieli, że nie będzie alkoholu do obiadu.
Zgłoś
Avatar
Aonoyoru 2024-05-29, 11:55 3
Zbyszek3000 napisał/a:

Jeśli chłopy mają konflikt to dają sobie po mordach tylko baby głupie drą ryja jak downy



Tyle, że imprezie dzieci to jest to patologia.
Zgłoś
Avatar
Garnki_za_zeta 2024-05-29, 12:05 2
Heliar napisał/a:

To niezła musiała być tam impra, skoro zaczęli jeszcze przed kościołem.
Wolę wierzyć w hokus pokus niż w to, że facet może zajść w ciążę.



Jedno i drugie jest debilne, więc wcale nie jesteś lepszy.
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-05-29, 12:11 1
Napierdalają się o kasę z komunii
Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2024-05-29, 12:17
Na mojej komunii nie było ani kropli alkoholu
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-05-29, 12:44 1
Heliar napisał/a:

To niezła musiała być tam impra, skoro zaczęli jeszcze przed kościołem.
Wolę wierzyć w hokus pokus niż w to, że facet może zajść w ciążę.



To ci podpowiem że nie wierzę ani w jedno ani drugie
Zgłoś
Avatar
zxd57 2024-05-29, 12:59 1
Monika weź Marka bo nagrywa
Zgłoś
Avatar
Alosza 2024-05-29, 13:16 1
Typowy konflikt pomiędzy :
Mężem/konkubentem Matki - Przyjacielem domu - domniemanym ojcem biologicznym
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-05-29, 13:37 2
Clistwood napisał/a:

Wczoraj wróciłem z komunii w Koluszkach. Kulturka, pogaduchy i fajna zabaw z dzieciakami. Przeciaganie liny- naderwany mięsień triceps, zabawa w berka- kolano uraz a było kuż lepiej, kontuzje miałem dwa tygodnie temu na kickboxingu, no i się naprułem, że mnie wynieśli o 20- zaczynaliśmy świętowanie o 13 a na marginesie nie piłem od nowego roku. Konkluzja: warto było pojechać do małej mieściny, nie mojej bo mojej babki ale jestem dla tych ludzi jak swój tak więc niepiszciegłupot o machych miejscowościach bo tam ludzie są swojscy i godni zaufania. PS mnie jako jedynego wynieśli ale jak się w Polsce nie było od 8 lat to każdy chciał pogadać i się napić. nie żałuję wracam do abstynenci


Może wróć, do słownika PWN.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-05-29, 13:42 2
baronturbina napisał/a:

Teraz idioci będą bronić wsi a inni miasta. Problemem jest to że na komunii jest alkohol i zaprasza się byle kogo robiąc turbo popijawy.



Zawiodłeś mnie... Byłem przekonany, że zwalisz winę na banderowców....
Zgłoś
Avatar
Xyz1939 2024-05-29, 13:45 1
keisats napisał/a:

Te komunie na wsiach to zawsze byl cyrk.
Od kilkunastu lat to samo w dużych miastach jak się wieś zaczęła do cywilizacji pchać.



Jebnij sie w łeb
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-29, 13:59
Teraz idioci będą bronić wsi a inni miasta. Problemem jest to że na komunii jest alkohol i zaprasza się byle kogo robiąc turbo popijawy.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-05-29, 14:12
O co się stare cepy pokłociły? Kto dał lepszy prezent gówniakowi na komunię? Fajnie by było, gdyby jakiś uczestnik owej imprezy się znalazł na sadolu i wyjaśnił nieco sytuację...

baronturbina napisał/a:

Teraz idioci będą bronić wsi a inni miasta. Problemem jest to że na komunii jest alkohol i zaprasza się byle kogo robiąc turbo popijawy.


Na filmie wygląda na to, że goście dopiero wychodzą
z kościoła, więc raczej jeszcze trzeźwi, chyba że w chacie zaprawiali się alkiem, w co wątpię. Musiało o coś innego pójść.
Byłem w tym roku na dwóch komuniach i na obiedzie po kościele nie było alkoholu, ani oficjalnie na stole, ani "pod stołem". Była pełna kultura na obydwu, choć jedna komunia była w małej mieścinie.

Alosza napisał/a:

Typowy konflikt pomiędzy :
Mężem/konkubentem Matki - Przyjacielem domu - domniemanym ojcem biologicznym


Możliwe, że tak było. Sprzeczka pomiędzy konkubentem, czyli obecnym jebakiem matki gówniaka, a ojcem gówniaka...
Zgłoś
Avatar
Con4terPro96 2024-05-29, 14:56
"Monika monika" no ja pierdole jedyne co by było to "monika monika włazłaś między nich i przez przypadek dostałaś w ryja" a chuja zrobiłaś... co chłop to chłop
Zgłoś