18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
Zbyszek3000 2024-05-29, 10:14 42
Jeśli chłopy mają konflikt to dają sobie po mordach tylko baby głupie drą ryja jak downy
Zgłoś
Avatar
keisats 2024-05-29, 10:25 23
Te komunie na wsiach to zawsze byl cyrk.

Od kilkunastu lat to samo w dużych miastach jak się wieś zaczęła do cywilizacji pchać.
Zgłoś
Avatar
Korcipała 2024-05-29, 10:27 14
A niby katolicy wychowywani są przez kościół w miłości do bliźniego, a tu takie rzeczy się dzieją
Zgłoś
Avatar
torturant 2024-05-29, 10:31 19
keisats napisał/a:

Te komunie na wsiach to zawsze byl cyrk.
Od kilkunastu lat to samo w dużych miastach jak się wieś zaczęła do cywilizacji pchać.



Miastuś. Jesteś debilem. Dresiki miejskie z Karynami, na czas Komunii, stają się przykładem kultury?

Korcipała napisał/a:

A niby katolicy wychowywani są przez kościół w miłości do bliźniego, a tu takie rzeczy się dzieją



Kolejny jełop. Zadaj sobie pytanie: (1) czego chrześcijaństwo naucza, (2) czy kolesie z filmu się do tego stosują.
Kolejna sprawa, zanim weźmiesz się za komentarze... uwaga ... użyj mózgu. Nie bądż pizdą bez.
Zgłoś
Avatar
DEADmanPL 2024-05-29, 10:35 13
Monika weź spierdalaj z tą łapą, na sadola film nagrywam
Zgłoś
Avatar
sajmon2207 2024-05-29, 10:37 10
keisats napisał/a:

Te komunie na wsiach to zawsze byl cyrk.
Od kilkunastu lat to samo w dużych miastach jak się wieś zaczęła do cywilizacji pchać.



Jakoś przestępczość była zawsze większa w miastach niż w małych miejscowościach, buraku miejski
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-05-29, 10:41 8
keisats napisał/a:

Te komunie na wsiach to zawsze byl cyrk.
Od kilkunastu lat to samo w dużych miastach jak się wieś zaczęła do cywilizacji pchać.



Właśnie udowodniłeś że jesteś większym wieśniakiem niż wieśniak
Zgłoś
Avatar
Flodzia 2024-05-29, 10:43 10
Pewnie chrzestny Pismo Święte i łańcuszek z krzyżykiem kupił gnojowi a nie quada
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-05-29, 10:45
Biją się o miejsce w ławce czy o prezenty dla dzieci?
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2024-05-29, 10:54 14
Wczoraj wróciłem z komunii w Koluszkach. Kulturka, pogaduchy i fajna zabaw z dzieciakami. Przeciaganie liny- naderwany mięsień triceps, zabawa w berka- kolano uraz a było kuż lepiej, kontuzje miałem dwa tygodnie temu na kickboxingu, no i się naprułem, że mnie wynieśli o 20- zaczynaliśmy świętowanie o 13 a na marginesie nie piłem od nowego roku. Konkluzja: warto było pojechać do małej mieściny, nie mojej bo mojej babki ale jestem dla tych ludzi jak swój tak więc niepiszciegłupot o machych miejscowościach bo tam ludzie są swojscy i godni zaufania. PS mnie jako jedynego wynieśli ale jak się w Polsce nie było od 8 lat to każdy chciał pogadać i się napić. nie żałuję wracam do abstynenci
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2024-05-29, 11:01 19
Clistwood napisał/a:

Wczoraj wróciłem z komunii w Koluszkach. Kulturka, pogaduchy i fajna zabaw z dzieciakami. Przeciaganie liny- naderwany mięsień triceps, zabawa w berka- kolano uraz a było kuż lepiej, kontuzje miałem dwa tygodnie temu na kickboxingu, no i się naprułem, że mnie wynieśli o 20- zaczynaliśmy świętowanie o 13 a na marginesie nie piłem od nowego roku. Konkluzja: warto było pojechać do małej mieściny, nie mojej bo mojej babki ale jestem dla tych ludzi jak swój tak więc niepiszciegłupot o machych miejscowościach bo tam ludzie są swojscy i godni zaufania. PS mnie jako jedynego wynieśli ale jak się w Polsce nie było od 8 lat to każdy chciał pogadać i się napić. nie żałuję wracam do abstynenci



Kto pytał?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-29, 11:17 2
Teraz idioci będą bronić wsi a inni miasta. Problemem jest to że na komunii jest alkohol i zaprasza się byle kogo robiąc turbo popijawy.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-05-29, 11:29 5
Jprdl XXI wiek a Ci nadal wierzą w jakieś hokus pokus z jezusem czy tam harrym poterem, i jeszcze wciągają w to dzieci
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-05-29, 11:29 9
baronturbina napisał/a:

Teraz idioci będą bronić wsi a inni miasta. Problemem jest to że na komunii jest alkohol i zaprasza się byle kogo robiąc turbo popijawy.



To niezła musiała być tam impra, skoro zaczęli jeszcze przed kościołem.

pazuzu napisał/a:

Jprdl XXI wiek a Ci nadal wierzą w jakieś hokus pokus z jezusem czy tam harrym poterem, i jeszcze wciągają w to dzieci



Wolę wierzyć w hokus pokus niż w to, że facet może zajść w ciążę.
Zgłoś