18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Polska, kraj absurdów
Mardog • 2012-03-08, 12:50
"Ukradziono mi trzy radia z samochodu w ciągu roku. Aby zabezpieczyć czwarte, pod pokrowiec siedzenia kiedrowcy, włożyłem deskę z 20-toma haczykami na węgorze. Wkładałem ją zawsze po zakończeniu jazdy. No i pewnej nocy, zapukała do mnie jeszcze wtedy milicja, Okazało się, że w nocy włamał się do samochodu 30-letni złodziej, ale wsiadając usiadł na owych haczykach, które jak wiedzą wędkarze, łatwo nie da sięich usunąć. Gościu darł się, aby mu pomóc i w końcu pogotowie zabrało go w raz z deską w dupie do szpitala. Zostałem pozwany przez tego złodzieja, oskarżony o UMYŚLNE USZKODZENIE CIAŁA. Proces przebiegł po myśli złodzieja. Mimo, że włamałsię do cudzego mienia, dostał 1rok odsiadki, a ja za założenie pułapki w SWOIM mieniu 6 miesięcy w zawieszeniu."

Nasz kraj nie zmienił się dużo od czasów gdy jeszcze była milicja. Paranoja po prostu. Nasz kraj już chyba nie będzie lepszy. Mooże kiedyś gdy dinozaury wyginą
Zgłoś
Avatar
uzdrowiony1974 2012-03-08, 18:08
Mardog napisał/a:

Do hejterów typu dawid131, uzdrowiony1974, soczyste CHUJ WAM W DUPĘ bo dla was to przyjemność ;D

Tekst nie jest mój, po prostu dałem, żeby więcej ludzi widziało jaki nasz kraj jest pojebany, a raczej rząd.

Ślepe nieuki kurwa lepiej spierdalać do książek i z powrotem do szkoły bo chyba nie wiecie co to znaczy " " Boże... Widzisz i nie grzmisz.


Jak kończyłem studia, to jeszcze miałes ringi na dupie od nocnika odciśnięte.
Bajeczka, i to byłoby na tyle.
Może sam trochę poczytaj, zanim zaczniesz zaganiać kogokolwiek "do książek".
Zgłoś
Avatar
666s 2012-03-08, 18:57
Zasadnicze pytanie, a czy wszystko na tym portalu musi byc realne i udowodnione ze miało miejsce? Potraktuj to jak fikcje mającą powiązanie z realnymi przypadkami... Nie spinaj dupy bez powodu.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2012-03-08, 18:59 1
666s napisał/a:

Zasadnicze pytanie, a czy wszystko na tym portalu musi byc realne i udowodnione ze miało miejsce? Potraktuj to jak fikcje mającą powiązanie z realnymi przypadkami... Nie spinaj dupy bez powodu.



No, np ja jestem nierealnie zajebisty.

Ale to tylko fikcja
Zgłoś
Avatar
vestar 2012-03-08, 19:28
"Zasadnicze pytanie, a czy wszystko na tym portalu musi byc realne i udowodnione ze miało miejsce? Potraktuj to jak fikcje mającą powiązanie z realnymi przypadkami... Nie spinaj dupy bez powodu."
Niech kazdy zacznie pisac historyjki wyssane z dupy to tylko piszacy beda wchodzic na ten portal i bedzie to samo co komixxy.pl
Andrev co ty pierdolisz za glupoty z tymi drabinami ...miales taki przypadek?
miziel nie pierdol bo u mojego ojca byla podobno sytuacja, ze wlamali sie do niego do samochodu i on wybiegl z kolega, najebali typa i dopiero na milicje zadzwonili, z tym ze milicja przyjechala wziela zlodzieja na pake i drugi raz tlukla go a co bylo dalej to nei wiem.
Zgłoś
Avatar
barthez31 2012-03-08, 19:41
UP, masz może fote jak to wyglądało, jestem posiadaczem Golfa jak by nie patrzeć jeden z najczęściej przywłaszczanych. może to było by lepszym zabezpieczeniem auta:) Tak po za tym to chyba już nie irlandia czy inne kraje tylko Tusk robi nam drugą amerykę
Zgłoś
Avatar
stud3nt 2012-03-08, 19:53
Skoro już jesteśmy przy takich historyjkach, dorzucę inną (nie wiem, czy prawdziwa!):

Pewien starszy człowiek został napadnięty w swoim domu przez dwóch bandziorów. Popchnęli go, skopali i złamali mu rękę. Dziadek chwycił, co miał pod ręką (pręt) i dźgnął jednego tak nieszczęśliwie, że przebił mu tętnicę szyjną i zabił. Drugi bandzior uciekł.

Dziadek obecnie kończy odsiadywanie sześcioletniego wyroku.
Zgłoś
Avatar
tony.soprano 2012-03-08, 20:25
Ignorantia iuris nocet
Zgłoś
Avatar
MarcinCz 2012-03-08, 20:42
BongMan napisał/a:

Ja też tak robiłem przez pewien czas. Tylko nie używałem haczyków, a 8cm gwoździ. Nasze prawo to taki zajebisty kawał, że wszystkie moje to suchary. W USA możesz sobie na posesji nawet miny przeciwpiechotne położyć i chuj! Mój dom, moja twierdza kurwa! I to samo się tyczy samochodu.


Chyba sam kiedyś przez pomyłke na to usiadłeś, bo jak czytam twoje posty to tak mi sie wydaje, że napisał je ktoś z 8 centymetrowym gwoździem w dupie, bo normalny by tak nie pisał
Zgłoś
Avatar
yogibp 2012-03-08, 21:07
aaa w tej bajce były smoki?
Zgłoś
Avatar
roger87 2012-03-08, 21:29 1
Powinieneś się cieszyć że nie dostałeś przy okazji mandatu za łyse opony.
Zgłoś
Avatar
raper900 2012-03-08, 22:59
dawid131 napisał/a:

Opowiedz dziecia na dobranoc.


Zgaduję, że miało być "dziecią". Niech mi ktoś to wytłumaczy. Może i jestem cholernie tępy, ale naprawdę za chuja nie rozumiem, jak można napisać dziecią, jeśli do kurwy nędzy za chuja nie da rady tego tak wymówić, co dopiero napisać. Próbowałem 10 razy powiedzieć "dziecią", ale nie umiem kurwa po prostu nie umiem. Proszę, niech mi ktoś wyjaśni, jak to jest możliwe?
Zgłoś
Avatar
uzdrowiony1974 2012-03-08, 23:02
666s napisał/a:

Zasadnicze pytanie, a czy wszystko na tym portalu musi byc realne i udowodnione ze miało miejsce? Potraktuj to jak fikcje mającą powiązanie z realnymi przypadkami... Nie spinaj dupy bez powodu.


To dla smaczku mógł jeszcze dopisac, że w trakcie aresztowania dziadek został pobity do nieprzytomności, i jeden z gliniarzy zapierdolił te radia.
Nie ma co się pierdolić, jak jechać to juz po całości.
Fikcja powiązana z realnymi przypadkami....., zostawię bez komentarza.

raper900 napisał/a:


Zgaduję, że miało być "dziecią". Niech mi ktoś to wytłumaczy. Może i jestem cholernie tępy, ale naprawdę za chuja nie rozumiem, jak można napisać dziecią, jeśli do kurwy nędzy za chuja nie da rady tego tak wymówić, co dopiero napisać. Próbowałem 10 razy powiedzieć "dziecią", ale nie umiem kurwa po prostu nie umiem. Proszę, niech mi ktoś wyjaśni, jak to jest możliwe?


Może powinieneś pójść do logopedy?
Zgłoś
Avatar
lintu 2012-03-08, 23:12 1
BongMan napisał/a:

Nasze prawo to taki zajebisty kawał, że wszystkie moje to suchary.


Prawo prawem, ale suchary to piszesz jak pojebany.
Zgłoś
Avatar
podgor5 2012-03-09, 2:37
raper900 napisał/a:


Zgaduję, że miało być "dziecią". Niech mi ktoś to wytłumaczy. Może i jestem cholernie tępy, ale naprawdę za chuja nie rozumiem, jak można napisać dziecią, jeśli do kurwy nędzy za chuja nie da rady tego tak wymówić, co dopiero napisać. Próbowałem 10 razy powiedzieć "dziecią", ale nie umiem kurwa po prostu nie umiem. Proszę, niech mi ktoś wyjaśni, jak to jest możliwe?



do gimnazjum idź tam cię nauczą
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-03-09, 8:03
raper900 ma racje ile wam tłumaczyć ,że liczba mnoga to końcówka "om" ,a liczba pojedyncza "ą". czyli kurwa np. pójdę z (jedną) kobietą ,a dam kwiaty (kilku) kobietom dziękuje dowiedzenia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie