18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Polska, kraj absurdów
Mardog • 2012-03-08, 12:50
"Ukradziono mi trzy radia z samochodu w ciągu roku. Aby zabezpieczyć czwarte, pod pokrowiec siedzenia kiedrowcy, włożyłem deskę z 20-toma haczykami na węgorze. Wkładałem ją zawsze po zakończeniu jazdy. No i pewnej nocy, zapukała do mnie jeszcze wtedy milicja, Okazało się, że w nocy włamał się do samochodu 30-letni złodziej, ale wsiadając usiadł na owych haczykach, które jak wiedzą wędkarze, łatwo nie da sięich usunąć. Gościu darł się, aby mu pomóc i w końcu pogotowie zabrało go w raz z deską w dupie do szpitala. Zostałem pozwany przez tego złodzieja, oskarżony o UMYŚLNE USZKODZENIE CIAŁA. Proces przebiegł po myśli złodzieja. Mimo, że włamałsię do cudzego mienia, dostał 1rok odsiadki, a ja za założenie pułapki w SWOIM mieniu 6 miesięcy w zawieszeniu."

Nasz kraj nie zmienił się dużo od czasów gdy jeszcze była milicja. Paranoja po prostu. Nasz kraj już chyba nie będzie lepszy. Mooże kiedyś gdy dinozaury wyginą
Zgłoś
Avatar
uzdrowiony1974 2012-03-08, 12:58 3
Całą rodzina móżdzyliście nad tym? Czy sam wymyśliłeś?
Zgłoś
Avatar
wiew 2012-03-08, 13:07 29
@up
Dobrze zrobił, więc co się pultasz?
Zgłoś
Avatar
schab 2012-03-08, 13:15
up
znaczy sie ze dobrze ze wycial z onetu?
Zgłoś
Avatar
_PTK_ 2012-03-08, 13:18 2
No takie jest prawo, ja mam 6 miesięcy w zawieszeniu na 2 lata za przyjebanie kolesiowi w samoobronie kumpla. W końcu mogłem przecież zadzwonić na policje i poczekać aż przyjadą, przy czym spokojnie się przyglądać jak kumpel leży na glebie i typ go napierdala -.-

Oczywiście te pierdolone tępe kurwy na komisariacie nam nie uwierzyły, a zeznania kazali mi podpisać gdy byłem tak najebany, że nic nie widziałem na kartce.

I nie pierdolcie mi tu, że mogłem odmówić podpisania.

@ Mardog

Ciesz się, że odszkodowania n ie musisz płacić
Zgłoś
Avatar
sssjpawx 2012-03-08, 13:59 1
Żaden kodeks karny nie popiera "samo sądu" a oni pewnie tak to potraktowali, tak jak napisał kolega wyżej, pewnie powiedzieli cwaniacy w mundurach "numer pan na policje zna", zanim przyjadą to radio już będzie czekało na nowego właściciela.
Zgłoś
Avatar
dawid131 2012-03-08, 14:42
Fajna bajeczka.
Opowiedz dziecia na dobranoc.
Zgłoś
Avatar
lotnik_1 2012-03-08, 14:45
A ja chętnie coś takiego sobie w samochodzie założę na wszelki wypadek
Zgłoś
Avatar
Andrev 2012-03-08, 16:02 5
w polsce jest tak, że jak masz posesję jak ja i na tej posesji będzie stała drabina i złodziej będzie sie chciał włamać za jej pomocą i przykładowo spadnie z tej mojej drabiny, to wina jest moja, bo to moja drabina i moja posesja, więc powinniśmy chyba zostawiać otwarte drzwi do tego ojebać wszystko poduszkami i zabezpieczyć ostre krawędzie na posesji bo pan złodziej może sobie krzywdę zrobić na naszym terenie, jestem za tym aby było jak w USA. moja ziemia moja twierdza, pamiętam w polsce lat temu się ciągnęła sprawa o kradzież transformatora i babka wyszła na złodziei z shotgunem (bez zezwolenia) kilka lat się to ciągnęło, jeden chyba przeżył, w końcu sąd uniewinnił babkę w obronie koniecznej, gdyż nie pierwszy raz się do niej włamywano.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-03-08, 16:48
Ja też tak robiłem przez pewien czas. Tylko nie używałem haczyków, a 8cm gwoździ. Nasze prawo to taki zajebisty kawał, że wszystkie moje to suchary. W USA możesz sobie na posesji nawet miny przeciwpiechotne położyć i chuj! Mój dom, moja twierdza kurwa! I to samo się tyczy samochodu.
Zgłoś
Avatar
Mardog 2012-03-08, 16:49 6
Do hejterów typu dawid131, uzdrowiony1974, soczyste CHUJ WAM W DUPĘ bo dla was to przyjemność ;D

Tekst nie jest mój, po prostu dałem, żeby więcej ludzi widziało jaki nasz kraj jest pojebany, a raczej rząd.

Ślepe nieuki kurwa lepiej spierdalać do książek i z powrotem do szkoły bo chyba nie wiecie co to znaczy " " Boże... Widzisz i nie grzmisz.
Zgłoś
Avatar
pablopavo92 2012-03-08, 17:28
jasneee... Fake ze chuj.
Zgłoś
Avatar
Dannyk 2012-03-08, 17:37 1
Są jakieś zdjęcia z tego zdarzenia?
Zgłoś
Avatar
miziel 2012-03-08, 17:51
@up tak kurwa i jeszcze filmik ukrytą kamerą nagrany, przecież za czasów milicji wszyscy biegali z aparatami pstrykali zdjęcia jak pojebani takim akcjom -.-
Zgłoś
Avatar
dawid131 2012-03-08, 17:57 1
Mardog napisał/a:

Do hejterów typu dawid131, uzdrowiony1974, soczyste CHUJ WAM W DUPĘ bo dla was to przyjemność ;D

Tekst nie jest mój, po prostu dałem, żeby więcej ludzi widziało jaki nasz kraj jest pojebany, a raczej rząd.

Ślepe nieuki kurwa lepiej spierdalać do książek i z powrotem do szkoły bo chyba nie wiecie co to znaczy " " Boże... Widzisz i nie grzmisz.


Hahahaha Millicja czyli okres PRL. Tak napewno kogos bylo stac na 3 radia w samochodzie w latach powiedzmy 80 i stawiac go przed blokiem na Pradze. I oczywiscie sady wtedy zajmowaly sie pozwami zlodzei.
Czyli Fake wiec po co wciskasz nam ta bajeczke z onetu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie