18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Ranger 2011-10-11, 22:31 1
Cytat:

jestem podoficerem jak cos



To widać kiepskim

Cytat:

a co ma do tego moja interpunkcja ??i



A to, że dobra interpunkcja to objaw inteligencji.

Cytat:

i widać że zazdrość przemawia przez Ciebie i dam sobie rękę uciąć że sam byś robił gałę ISAFowi i krzyczał



Do Afganu bym pojechał bez mrugnięcia okiem. Nie dla kasy, ale dla wrażeń i PX'ów

Cytat:

jest NSR kurs trwa 3 miechy a po odbyciu kursu możesz szukać etatu



Uhm, chyba coś kiepsko poinformowany jesteś. Kumpel był na ''Służbie przygotowawczej'' i ignorując fakt, że podczas tej służby wyposażony jesteś w największe magazynowe gówno, jakie WP ma w zakamarkach swoich magazynów czyli ''szelki dusicielki'', desanty i OP-1 (bo kasy na Gore-texy, ocieplacze i buty specjalne nie ma nawet dla kadry...) to każdy dostaje tam z lotu jedną specjalność - wartownik. A że o wasze dupy w jednostce teraz dbają zewnętrzne firmy ochroniarskie to żadna jednostka z tą specjalnością cię nie weźmie. Tak więc to jest mydlenie oczu i zawracanie ludziom dupy NSR'em, który jest zajebistym niewypałem polityki Bogdana Klicha
Zgłoś
Avatar
Majsteriusz 2011-10-11, 22:37 1
Psia mać, jestem za wprowadzeniem ostrzeżeń za to KURWA gwiazdkowanie bluzgów. Nie pomaga to w odbiorze, a pojęcia nie mam czemu ma niby służyć. Nie chcesz kląć? To nei klnij, jak już masz kurwami chujami ciskać to już odpuść sobie pseudopoprawność polityczną czy jaką tam inną :/
Zgłoś
Avatar
cichypustelnik 2011-10-11, 22:51
Ja tu nie widze że to afganistan, ani że polskie wojsko, dziecko jak dziecko może to jakiś zabłąkany rumun gdziś na jakimś pustkowiu.
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-10-11, 23:02

Post of the day.
Zgłoś
Avatar
Colossus 2011-10-11, 23:30
Majsteriusz, na mistrzów Cię pewnie wpierdolą
Zgłoś
Avatar
mrkler 2011-10-11, 23:45
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
cron 2011-10-11, 23:50 1
Ranger napisał/a:


Uhm, chyba coś kiepsko poinformowany jesteś. Kumpel był na ''Służbie przygotowawczej'' i ignorując fakt, że podczas tej służby wyposażony jesteś w największe magazynowe gówno, jakie WP ma w zakamarkach swoich magazynów czyli ''szelki dusicielki'', desanty i OP-1 (bo kasy na Gore-texy, ocieplacze i buty specjalne nie ma nawet dla kadry...) to każdy dostaje tam z lotu jedną specjalność - wartownik. A że o wasze dupy w jednostce teraz dbają zewnętrzne firmy ochroniarskie to żadna jednostka z tą specjalnością cię nie weźmie. Tak więc to jest mydlenie oczu i zawracanie ludziom dupy NSR'em, który jest zajebistym niewypałem polityki Bogdana Klicha


wiesz taki typ ludzi mnie rozbraja ''tata a Marcin powiedział że ....'' a co ze swoich doświadczeń możesz powiedzieć ,,w dupie byłem gówno widziałem''?? może chuj...o...wo trafili moi trafili idealnie strzelali więcej niż ja za zetki. A po co młodym kandydatom dawać nowy sprzęt ? żeby rozwalili ? ja sprzęt sam sobie kupuję .A co ty robiłeś jak była zetka ? czy może jesteś takim młodzieniaszkiem że się nie załapałeś i słuchasz opowieści kolegów i tu próbujesz zabłysnąć ?
Ranger napisał/a:

Do Afganu bym pojechał bez mrugnięcia okiem. Nie dla kasy, ale dla wrażeń i PX'ów

hahhaha nie dla kasy a po co tam się jedzie ?? PX? połowę rzeczy dostaniesz na allegro wrażeń jakich wrażeń ?? rozwiń swoją wypowiedz ? chcesz żeby strzelali do Ciebie ? być w stresie czy wrócisz ? zbierać swoich kolegów ? spać po 3 godziny i się wkurw...ać jak ty zap... dzień w dzień na patrole a inni prócz bojówki walą w przysłowiowego ch..... i maja tyle samo kasy ?? jak chcesz wrażeń idź do legii tam Cię wezmą bez zetki i pochwalisz się swoja interpunkcją tzn. inteligencją na testach jak je przejdziesz oczywiście
Ranger napisał/a:

A to, że dobra interpunkcja to objaw inteligencji.


Jesteś prawdziwym odwzorowaniem mentalności polaka narzekasz a nic w danym kierunku nie robisz
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-10-12, 0:16
mrkler napisał/a:

nobliwy argumentacja jun0 wypada lepiej od twojego bluzgania na wszystkich którzy maja inne zdanie na ten temat, i ty mi mówisz ze masz kurwa 25 lat?chyba 15 dorośnij jebany gimbusie



Nie na wszystkich, którzy mają inne zdanie, tylko na tych, którzy od rzeczy pierdolą masz zaszczyt być zaliczany przeze mnie do tego grona. A mi tam się swoja argumentacja podoba i przyznaję jej palmę pierwszeństwa.

Co do wieku, to bym zmienił teraz datę w profilu i zapytał, czy po tym wybiegu również się na mój wiek powołasz, ale tego nie uczynię, bo mogłoby to zostać uznane za podawanie nieprawdziwych (a wymaganych przy rejestracji) danych i nie chciałbym popełniać twoich błędów dostając ostrzeżenie
Zgłoś
Avatar
Ranger 2011-10-12, 0:17
Cytat:

wiesz taki typ ludzi mnie rozbraja ''tata a Marcin powiedział że ....'' a co ze swoich doświadczeń możesz powiedzieć ,,w dupie byłem gówno widziałem''??



Widzisz, i z tego się bierze moje wnioskowanie, że do niczego poza trepowaniem się nie nadajesz... Od ''tata, a Marcin powiedział'' odróżnia mnie to, że mam wieści z pierwszej ręki.

Cytat:

może chuj...o...wo trafili moi trafili idealnie strzelali więcej niż ja za zetki.



No i chuj ze strzelaniem ? Strzelali, bo dostali stare kałachy do których amunicja zalega w magazynach, bo ''wojacy'' się ze swoimi berylkami wożą

Cytat:

A po co młodym kandydatom dawać nowy sprzęt ?



No bo to niby, kurwa, żołnierze mają być, no nie ? Stary sprzęt to betonom niech dają, oni za biurkiem gore-texów nie potrzebują, a taka bechatka jak zapije wodę to ze 20 kg waży.

Cytat:

A co ty robiłeś jak była zetka ? czy może jesteś takim młodzieniaszkiem że się nie załapałeś i słuchasz opowieści kolegów i tu próbujesz zabłysnąć ?



Wielki z ciebie, kurwa staruch jest, bo rocznik '86

Cytat:

jak chcesz wrażeń idź do legii tam Cię wezmą bez zetki i pochwalisz się swoja interpunkcją tzn. inteligencją na testach jak je przejdziesz oczywiście



Legioniści to przereklamowana sprawa. Chętnie bym zahaczył o USMC albo 10-tą górską, ale to dopiero jak mi załatwisz zieloną kartę

Cytat:

Jesteś prawdziwym odwzorowaniem mentalności polaka narzekasz a nic w danym kierunku nie robisz


To jest najlepsze, jak prawdziwy mentalny polak drugiego wyzywa od prawdziwej mentalności polaka - gówno wiesz, co robię poza waleniem gruchy przed monitorem, ale wiesz o mnie tyle, jakbyś kurwa walił gruchę razem ze mną
Zgłoś
Avatar
R................e 2011-10-12, 3:06
fajnie ze ktos czytal to pierdolenie polaczkow robaczkow ?
Zgłoś
Avatar
amplidude 2011-10-12, 4:06
cron napisał/a:

widać że zazdrość przemawia przez Ciebie i dam sobie rękę uciąć że sam byś robił gałę ISAFowi i krzyczał << dajcie łyżkę to jaja zmieszczę jeszcze



Strzał w dziesiątkę, a te posty Rangera-inteligenta to chyba jakaś prowokacja?
Zgłoś
Avatar
maxs90 2011-10-12, 10:30
nie jedziesz na misję to nie przedłużą Ci kontraktu niby nie musisz ,ale jak chcesz za pare lat robić w wojsku to jedziesz "z własnej woli" ... proste nie?
Zgłoś
Avatar
grzechu7896 2011-10-12, 15:45
ale się napinacie! ja w tym filmiku zobaczyłem dwoje dzieci ,jednego co bluzga, a drugiego (podobno "żołnierza") co go uczy. nie wiem czy się śmiać czy płakać.
Zgłoś
Avatar
cron 2011-10-12, 16:35
Cytat:

Ranger

Ranger napisał/a:

Legioniści to przereklamowana sprawa. Chętnie bym zahaczył o USMC albo 10-tą górską, ale to dopiero jak mi załatwisz zieloną kartę

no tak kolega Ci powiedział wiesz o legii mogę Ci dużo powiedzieć bo mój brat tam jest juz 7 lat
a co do USMC to masz linka sladamikonkwistadorow.blog.onet.pl/ spotkałem kilku polaków co dzięki tym radą służą już tam . ale przecież cyt.,,Amerykanie to debilny naród, trzeba przyznać, ale wojsko mają pierwsza klasa.'' sam sobie zaprzeczasz
a co do prawdziwego mentalnego Polaka to cóż nie jestem patriotą i sram na ten kraj ale póki co mam pewne plany się zobaczy co dalej
Ranger napisał/a:

Wielki z ciebie, kurwa staruch jest, bo rocznik '86

no ale już coś w życiu zobaczyłem i osiągnąłem pomimo swojego młodego wieku a ty??
Ranger napisał/a:


a co do NSR to brak słów liczę na to że zetka wróci bo została tylko zawieszona

Ranger napisał/a:

gówno wiesz, co robię poza waleniem gruchy przed monitorem, ale wiesz o mnie tyle, jakbyś kurwa walił gruchę razem ze mną

zaproszenie ??
Zgłoś
Avatar
Ranger 2011-10-12, 16:52
Cytat:

ale przecież cyt.,,Amerykanie to debilny naród, trzeba przyznać, ale wojsko mają pierwsza klasa.'' sam sobie zaprzeczasz



Jeśli uważasz, że to jest zaprzeczenie to naprawdę inteligencja nie jest twoją mocną stroną. Nie od dzisiaj wiadomo, że debil jest świetnym materiałem na żołnierza, co zresztą sam potwierdzasz

Cytat:

a co do prawdziwego mentalnego Polaka to cóż nie jestem patriotą i sram na ten kraj ale póki co mam pewne plany się zobaczy co dalej



Jesteś również hipokrytą bez honoru skoro przy takim nastawieniu do tego kraju dokończyłeś rotę zaczynającą się od ''Ja, żołnierz Wojska Polskiego[...]''.

Cytat:

no ale już coś w życiu zobaczyłem i osiągnąłem pomimo swojego młodego wieku a ty??



Nie będę tutaj nikogo przekonywał o tym, że mam większego kutasa od ciebie(bo to chyba każdy wie, nie ? ), więc tylko podsumuję co ty ''osiągnąłeś'' w życiu:
-kiepską gramatykę
-hipokryzję
-brak honoru
-niski współczynnik inteligencji

A no i dwa razy widziałeś Afganistan, pewnie każdego zżera zazdrość

Cytat:

a co do NSR to brak słów liczę na to że zetka wróci bo została tylko zawieszona


Oby nie, bo gdybyś miał pojęcie o czymkolwiek to byś wiedział, że służba zasadnicza osłabia tylko wojsko. Wydaje się mnóstwo pieniędzy i marnuje sprzęt na wyszkolenie ludzi, którzy najprawdopodobniej nigdy więcej nic wspólnego z wojskiem nie będą mieli wspólnego. Ale taką samą pomyłką jest NSR dlatego u nas powinno zrobić się coś na model amerykański - przyjmują cie do wojska, jedziesz na szkolenie, służysz w jednostce macierzystej.

Cytat:

zaproszenie ??


Wręcz przeciwnie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie