18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
brylant1412 2011-10-11, 10:04 29
nawet z dobrym akcentem kurwa mówi
Zgłoś
Avatar
MasterRokhan 2011-10-11, 10:45 1
Powinno być 'spierdalaj rosja kurwa'
Zgłoś
Avatar
donwasyle 2011-10-11, 11:01 28
teraz amerykańce zrzucą dzieciakowi bombę na wioskę i będzie good
Zgłoś
Avatar
NaughtyBear 2011-10-11, 13:35
odwrocil sie i splunal...
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-10-11, 13:36 6
A te żołnierzyki, co się tam pojechały kasy nachapać, a jak mi upierdoli rękę, nogę albo pusty łeb to filmy o nich kręcą jacy to poszkodowani są... W końcu oni tam są po to żeby strzelać do cywili czy polską 'kulturę' krzewić?
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2011-10-11, 14:11 16
NobliwyWojak napisał/a:

A te żołnierzyki, co się tam pojechały kasy nachapać, a jak mi upierdoli rękę, nogę albo pusty łeb to filmy o nich kręcą jacy to poszkodowani są... W końcu oni tam są po to żeby strzelać do cywili czy polską 'kulturę' krzewić?



Co ty człowieku pierdolisz za głupoty? Wątpię czy nakręcą o nich film jak ci upierdoli rękę, nogę...
Zgłoś
Avatar
kebabkilla 2011-10-11, 14:50 6
NobliwyWojak napisał/a:

A te żołnierzyki, co się tam pojechały kasy nachapać, a jak mi upierdoli rękę, nogę albo pusty łeb to filmy o nich kręcą jacy to poszkodowani są... W końcu oni tam są po to żeby strzelać do cywili czy polską 'kulturę' krzewić?



zolnierze nie sa tam ani po to, zeby strzelac do cywili ani po to, by kogokolwiek zapoznawac z nasza kultura. Gdyby nie oni mieszkalbys dzisiaj w biednej Rosji, albo w niechlubnej czesci Niemiec.
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-10-11, 15:36
@dwakilo
Odejdź od redtuba i oglądnij czasem telwizję, zobaczysz ile jest patetycznych reportaży o szlachetnych bohaterskich hamełykańskich meriiiins albo ostatnio o tępych polaczkach, którzy pojechali, bo obiecali, że będą siedzieć na wydmach za 3k$, a tu jakiś Talib im minę pod dupę podłożył i ojojoj ujebało łapki.

@kebabkilla
Ta, albo na księżycu Jowisza bym kurwa mieszkał.
Zgłoś
Avatar
j................1 2011-10-11, 16:58 2
NobliwyWojak napisał/a:

W końcu oni tam są po to żeby strzelać do cywili czy polską 'kulturę' krzewić?


Strzelać do cywili? chyba kurwa żartujesz albo naoglądałeś się za dużo fimików z żółtymi napisami i "Requiem for a Dream" w tle.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2011-10-11, 17:01 1
Zgadzam się z Wojakiem. Dzisiejsze Wojsko Polskie to jakieś, kurwa przedszkole jest. Na fotkach to wielcy komandosi, obwieszeni szpejem( oczywiście amerykańskim, ale Amerykanie to kurwy...), żeby wyglądać jak w ''Modern Warfare'', ale jak dochodzi do wymiany ognia to połowa dostaje zadyszki, bo w bazie na dupie siedzi i w karty gra, a druga połowa leje w gacie. Jadą na wojnę, ale sobie rady nie dają, bo w sumie nic dziwnego skoro podczas codziennej służby w Polsce gruchy obijają, a biegać nie będą, bo deszcz za oknem.

Amerykanie to debilny naród, trzeba przyznać, ale wojsko mają pierwsza klasa. My odwrotnie...
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-10-11, 17:02
jun0 napisał/a:

Strzelać do cywili? chyba k***a żartujesz albo naoglądałeś się za dużo fimików z żółtymi napisami i "Requiem for a Dream" w tle.



Nie, skąd, śmiertelnie poważny jestem

Zgłoś
Avatar
j................1 2011-10-11, 17:06
Czyli jednak to drugie, właśnie tak myślałem.
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-10-11, 17:11 1
Nie przeceniaj się, co najwyżej ci się wydawało.
Zgłoś
Avatar
sokolnikus 2011-10-11, 20:18 4
ma lepszy akcent niż premier tego kraju
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie