18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
joorass 2012-06-10, 15:13
czekam na mecz Polska -Rosja albo Rosja - anglia ;]
bo jak wiadomo te państwa mają najbardziej rozrywkowych kibiców
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2012-06-10, 15:31
"Where the fuck is police guys" i już wiadomo, co ten facet będzie gadał jak wróci do siebie...
Zgłoś
Avatar
beepp 2012-06-10, 16:00 1
Wczoraj we Wrocławiu na wzgórzu partyzantów, 10-ciu Rosyjskich sportowców zalicza KO. Dodatkowo dwóch z nich zalicza lekcje pływania w fosie.
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-06-10, 16:07
^ Aż miło posłuchać ;]
Zgłoś
Avatar
xqwzts 2012-06-10, 16:29
Słyszałem ze przedwczoraj to ogródki na starym w poznaniu latały. i przyjechały na to tylko dwie lodówy. wczoraj za to juz widziałem niebieskich chłopców uzbrojonych w pałki i tarcze. Niemniej stwierdziłem ze pierdole i na Stary rynek ie wchodzę :]
Zgłoś
Avatar
dupnięty 2012-06-10, 20:00
No i idż tu z dzieckiem na miasto. o meczu nie wspomnę
Zgłoś
Avatar
Sahex 2012-06-10, 20:00 1
Kurde.... Kolega po prawej przespał całą zabawę
Zgłoś
Avatar
Zuku1916 2012-06-10, 20:03
sparing przed rosjanami
Zgłoś
Avatar
glodnymaciek 2012-06-10, 20:03 1
me vs nublet napisał/a:

jak mnie to wkurwia... raz wszyscy hejtuja policje ze jej nie ma gdzie potrzeba a potem hejtuja ze sie przypierdala.


Bo ma kurwa być jak się człowiekowi krzywda dzieje, a nie żeby człowiekowi krzywdę robić, kurwa!
Zgłoś
Avatar
opson 2012-06-10, 20:06
EEee myślałem , że bolszewików już bili
Zgłoś
Avatar
k................2 2012-06-10, 20:19
"Gdzie jest policja?" - no tak, lepiej zadawać pytania retoryczne, niż wziąć telefon i po nich zadzwonić...
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-06-10, 20:27
skizo napisał/a:

Kurwa mać jebane zwierzęta no kurwa brak mi słów o chuj by tu chodziło, to nie powinno mieć miejsca. Nie ważne czy to syn premiera czy zwykły człowiek z wioski, dla przykładu 2 lata bez zawiasów i pokazać mordę w telewizji jaką siare robią Polsce. To nie są ani kibice ani ludzie to są jebane zwierzęta które NIE mają żadnych praw, żadnych. Nie obchodzi mnie zdanie tych co myślą inaczej. Ja chce aby ta impreza była taka imprezą z której będę dumny na cały świat.

I nie niech gimbusy się tutaj nie wypowiadają nie @upują mnie ze swoimi mądrymi myślami ,żeby załapać piwo. Euro 2012 jest z dopiskiem "RESPECT" Obojętnie kto by to był czarny, biały, żółty, pedał, lesba itd nie obchodzi mnie to. Trzeba się szanować. Żarty, żartami sprawianie fizycznego bólu jest ze średniowiecza, gdzie czarownice jadły koty, nie teraz...

Wszyscy mądrzy, chcą aby Polska była krajem godnym XXI wieku a zachowują się jak bydło, kurwa jak coś takiego widze to się wstydzę za Polskę choć ja kocham jak żaden inny kraj na tej jebanej planecie gdzie 90% to jebane sfrustrowane bydło...



eeej no gościu, z tym szacunkiem i tolerancją dla pedałów to przesadziłeś.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2012-06-10, 20:27 1
ֺΚֺ napisał/a:

To nie jest mi znana poznańska gościnność



Koniu, to nie byli Poznaniacy
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2012-06-10, 20:39
Jak to, gdzie policja? Jak zwykle boją się, że wpierdol dostaną
Zgłoś
Avatar
BananUst 2012-06-10, 20:58
Kurwa, zamiast pokazać nasz kraj z jak najlepszej strony, to banda debili trzodę robi, a kolejni kretyni to popierają. Wszystkich co się napierdalają powinno sie pałami przez łeb potraktować, a nie wychwalać.
Tylko by sie napierdalali, a później płaczą, że za granicą ostrzegają przed przyjazdem do Polski.
Jaki był kurwa płacz i lament po filmie BBC? I co kurwa, nie mieli racji, że u nas po ryju dostaniesz za byle co i dla własnego bezpieczeństwa lepiej tu nie przyjeżdżać?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie