18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
A więc się rozpoczęła... -rzekł gen. Janusz Stopa ze łzami w oczach...
Przygotować wszystkie chorągwie husarii! A pospólstwo, niech się stawią gotowi do walki - rzekł pułk. Bogdan Trąba

...

Po 3 dniach marszu, Polskie wojska, bez wsparcia UE, czy Ameryki stawiła się na pierwszą... i prawdopodobnie ostatnią bitwę. Rosyjskie czołgi gotowe do walki, artyleria już ostrzeliwuje pozycje Polaków, zwykli obywatele... tak zwani patrioci, którzy z kosami i innymi narzędziami zebrali się do walki giną, niczym muchy. Tak.. do dziś pamiętam ich odważne słowa, które wypowiedział patriota do inteligentnego osobnika naszego narodu , a brzmiały one tak...

"Ja będę walczyć! Polska Walcząca! A ty, tak ty tchórzu, uciekaj, zostaw nasz kraj!"

Oczywiście cała gromada osób mądrych już dawno siedzi bezpieczna, gdzieś na zachodzie, a owy patriota leży już martwy, w rowie gdzieś tam... a tak żwawo uciekał ze strachu przez pole z pełnymi gaciami...

Odezwał się generał!

-Dziś walczymy! HUSARIA DO BOJU NA FLANKĘ ZNISZCZYĆ CZOŁGI UDERZENIAMI SZABLI! UZBROJENI CYWILE SZARŻA UDERZCIE W OKOPY ROSJAN CAŁYM IMPETEM! JAKIKOLWIEK MACIE ... -powiedział generał do po części uciekających, a zarazem martwych patriotów.

15 minut później...

niestety przegraliśmy... szarża husarii została przerwana przez salwę z czołgów... generałowie już dawno uciekli, lub przeszli do armii Rosyjskiej...

Taki to koniec mój drogi czytelniku, nie obronisz kraju tylko chęciami, z Rosją nie mamy szans... lecz ty i tak powiesz swoje, na nic tu nasza historia i wspaniałe słowa, wszyscy zdechniecie, jeżeli zostaniecie na tym skrawku spalonej ziemi... opuścisz swoją rodzinę, przyjaciół, a ty sam, tak ty sam nic nie zrobisz, taki z ciebie wojownik przed monitorem, ale bez szkolenia, dowódcy i ekwipunku możesz jedynie zdechnąć jak ten pies
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2014-08-01, 0:18 15
NATO ma Rosję na strzała.
Pozdrawiam, bez odbioru.
Zgłoś
Avatar
l................e 2014-08-01, 0:19 81
Ale pierdolenie Ręce opadają.
Zgłoś
Avatar
Kowal. 2014-08-01, 0:20 8
Cos pieknego az dodam do ulubionych. Daje piwo.

Osobiscie dobrze ze rok temu sciagnalem rodzine do siebie za granice bo podkarpacie blisko ukrainy w razie wojny byli by narazeni w 1 kolejnosci teraz sa w razie czego bezpieczni. POLSKA mnie nie interesuje, niech sobie robia z tym krajem co chca.
Zgłoś
Avatar
Towdi 2014-08-01, 0:22 475
Trzeba będzie to im kurwa taką partyzantkę odstawimy, że Afganistan będą wspominać jak studencki kampus. Spierdalaj czerwomy chuju.
Zgłoś
Avatar
lukisz0 2014-08-01, 0:25 24
Samudaripen napisał/a:

NATO ma Rosję na strzała.
Pozdrawiam, bez odbioru.



Dokładnie przyjacielu, gdyby tak było nikt by się nie bał, Rosji..

PRZECIEŻ NATO MA ICH NA STRZAŁA,

Towdi napisał/a:

Trzeba będzie to im kurwa taką partyzantkę odstawimy, że Afganistan będą wspominać jak studencki kampus. Spierdalaj czerwomy chuju.



To już nie są czasy na partyzantkę, zbombardowali by lasy itd. wszyscy byście leżeli w 5 miejscach, conajmniej....
Zgłoś
Avatar
lukisz0 2014-08-01, 0:30 5
jajadokolan napisał/a:



Mógłbyś chociaż te żałosne wypociny z d**y wyrzygać z sensem, wspomniana przez Ciebie pimpku husaria miała te atrybuty, a i tak "przegrała z kretesem" z ruskimi czołgami... wat!? co to ku**a jest?!!

Następnym razem nie masuj dzika jak piszesz "post".
i weź już sp******aj gdziekolwiek tam będziesz czuł się bezpiecznie, żeby móc potem wrócić i opowiadać jaki to byłeś waleczny na froncie z myszką i klawiatura, je***ęty szczurogryzie.



Oczywiście że mnie tu nie będzie, gdy wy wszyscy będziecie umierać za skrawek ziemi zwany "Polską" nie masuje dzika, jak to ty nazywasz, a da się łatwo zauważyć, że osoby piszące komentarze tego typu, są twojego pokroju, czyli prymitywne małpy z dostępem do komputera... "szurogryzie" interesujące, dobrze że "poszedłbyś" na wojnę... przynajmniej głupich byłoby mniej
Zgłoś
Avatar
paralyse 2014-08-01, 0:31 42
Ssij pstrąga
Jak obrażasz Polskę to jesteś zwykłym idiotą. Jaki jest twój ojczysty język ?
Zgłoś
Avatar
Towdi 2014-08-01, 0:32 44
@up
Partyzantka w tych czasach będzie polegała na dywersji poprzez odcięcia dostaw zaopatrzenia i potyczkach zaczepnych z niewielkimi formacjami wroga w celu wzbudzenia strachu w jej szeregach. Żaden kurwa las.
Zgłoś
Avatar
lukisz0 2014-08-01, 0:35 8
Towdi napisał/a:

@up
Partyzantka w tych czasach będzie polegała na dywersji poprzez odcięcia dostaw zaopatrzenia i potyczkach zaczepnych z niewielkimi formacjami wroga w celu wzbudzenia strachu w jej szeregach. Żaden kurwa las.



A gdzie będziecie się ukrywać HERR GENERALL? Na pewno wystraszycie Rosjan waszymi patykami i kamieniami, ale gratuluje za sprawdzenie co to znaczy "partyzantka" na wikipedii

paralyse napisał/a:

Ssij pstrąga
Jak obrażasz Polskę to jesteś zwykłym idiotą. Jaki jest twój ojczysty język ?



„Naród wspaniały, tylko ludzie ku***y.” J. Piłsudski
Nie mam nic do Polski, a do polaków, Piłsudski sam tak mówił...
Zgłoś
Avatar
endriu875 2014-08-01, 0:50 22
lukisz0 napisał/a:



„Naród wspaniały, tylko ludzie ku***y.” J. Piłsudski
Nie mam nic do Polski, a do polaków, Piłsudski sam tak mówił...



jesteś jedyną ku*wą pomijając autora tematu inne lewe ci*ty w tym wątku, więc łąskawie siedź w tej swojej anglii, holandii czy chuy mnie obchodzi gdzie i stul pysk. skoro nie czujesz się polakiem, to także najlepiej zmień strony. jakieś kozojebne stronki na pewno ucieszą "bojownika" o wolność.
Zgłoś
Avatar
lukisz0 2014-08-01, 0:53 2
endriu875 napisał/a:



jesteś jedyną ku*wą pomijając autora tematu inne lewe ci*ty w tym wątku, więc łąskawie siedź w tej swojej anglii, holandii czy chuy mnie obchodzi gdzie i stul pysk. skoro nie czujesz się polakiem, to także najlepiej zmień strony. jakieś kozojebne stronki na pewno ucieszą "bojownika" o wolność.



Oczywiście, wegetuj w swoim kraju za 1680zł miesięcznie, zamiast coś postarać się zmienić, wyzywaj innych na forum dla nastolatków "patrioto"
Zgłoś
Avatar
paralyse 2014-08-01, 0:55 4
endriu875 napisał/a:

polakiem


Polakiem
Zgłoś
Avatar
lukisz0 2014-08-01, 0:56 1
Sapwood napisał/a:

lukisz0,
Obrazek

Aktualizacja:
„Naród wspaniały, tylko przedstawiciele, których demos sobie wybrali, ku***y.”



Nie chodzi mi tylko o władze, a także o nastoletnich bojowników naszego kraju, którzy siedzą tutaj i opowiadają jak to heroicznie będą walczyć w obronie narodu. Dla mnie jest to żałosne, aż przykro się robi, iż tacy ludzie wychowali się w tej samej kulturze...
Zgłoś
Avatar
dominik666 2014-08-01, 0:59 6
Nie karmcie trola LukiszZero twojej dziewczynie się u nas w Polsce podoba haha:-)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie