18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Policjant przedstawia wyimaginowane wykroczenie aby wystawić mandat.



Swoją drogą, kierowca też udany, nie pamięta co zrobił 10s wczesnej i przyjmuje mandat za wykroczenie, którego nie popełnił...

+ jako bonus ciekawy komentarz z jednego z portali do tego filmiku:

"glock
Sam jestem stróżem prawa i zdecydowanie opowiadam się za dyscyplinarnym zwolnieniem ze służby + sprawa karna z art. 231; art. 286 par. 1 w zależności co opisali w raporcie możliwy art. 271. Tacy ludzie tylko rujnują naszą codzienną pracę - my jesteśmy by chronić i pomagać, a nie wyłudzać mandaty. Taki jeden filmik i cały wysiłek na rzecz dobrego wizerunku- idzie se gdzieś na wieś... "

Zgadzam się, w jaki sposób obywatel ma szanować policje skoro ona nie szanuj jego.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-12-11, 13:38 19
Mógł powiedzieć, że ma kamerkę i sprawdzi czy faktycznie wyprzedzał, chciałbym zobaczyć reakcje stróżów
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2016-12-11, 13:45 1
Nim zacznie się gównoburza i wyzywanie autora filmu od debili że dał się zrobić w balona

opis z youtuba autora filmu napisał/a:

Chcieli mi mandat dac i prawie im to wyszlo bo zapomnialem ze mam kamerke

Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2016-12-11, 13:54 2
Koniec miesiąca, widocznie brakowało im paru mandatów do wytrzaskania. Taka robota.
Zgłoś
Avatar
e................s 2016-12-11, 14:23 1
ja bym wjebał mu mandat za używanie w nawigacji niemieckiego
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2016-12-11, 16:00 40
A dlaczego pogoda jest nieodpowiednia do stosowania homologowanych świateł dziennych??? Nie ma mgły, nawet deszcz nie pada. Bo nie ma słońca i jest szaro?

Słyszałem że mają nadrobić normę do końca roku bo im brakuje.

Jedynie można się doczepić że autor nagrania jedzie jak ta wagina lewym pasem bez powodu.
Zgłoś
Avatar
CichaWoda 2016-12-11, 16:35
a mógł dać w ryj policjantowi
Zgłoś
Avatar
froqer 2016-12-11, 19:14 12
to po chuj mu ta kamera?
Zgłoś
Avatar
sobekkk 2016-12-11, 19:40
przyjecie mandatu było by lepszym wyjściem ... potem odwołanie i do sadu już z nagraniem

a tak będą cwaniakować dalej i wyrabiać normę...
Zgłoś
Avatar
grzybekwpr 2016-12-11, 20:08 13
sobekkk napisał/a:

przyjecie mandatu było by lepszym wyjściem ... potem odwołanie i do sadu już z nagraniem

a tak będą cwaniakować dalej i wyrabiać normę...



Tak się składa że źle piszesz, jeżeli odmówiłby przyjęcia mandatu wniosek zostałby skierowany do sądu i wtedy pokazuje się nagranie z kamerki, jak już przyjmiesz mandat to jest pozamiatane dziękuję cześć
Zgłoś
Avatar
CeBeF 2016-12-11, 20:11 10
Myślałem, że w Polsce obowiązuje ruch prawostronny. Wyraźnie widać na nagraniu, że koleś ponad 600 metrów jedzie sobie spokojnie lewym pasem. Czy dla niektórych jest ujmą na honorze trzymać się prawego a lewego używać tylko do wyprzedzania?
PS za taką jazdę również mogą dać mandat karny.
Zgłoś
Avatar
Krak 2016-12-11, 20:22
Psie kurwy.
Zgłoś
Avatar
Cilip 2016-12-11, 20:51 1
Jak by nie jechał jak borok na lewym to by nie było tematu.
Zgłoś
Avatar
Mahmed93 2016-12-11, 21:09 1
Stara ósemka?? okolice Mirkowa??
Zgłoś
Avatar
XM195 2016-12-11, 21:12
Co za śmiecie, wmawiają kolesiowi żeby go uwalić. I do dziennych też się musieli przywalić. "Taką pogodę", pff jak niby potrafią stwierdzić czy pogoda jest zła czy dobra? Żałosne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie