18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Avatar
adekniejadek89 2013-05-14, 18:33
aż mi się jarać zachciało, a rzuciłem pół roku temu
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-05-14, 18:50
To trochę nie polityka, tylko raczej polskie społeczeństwo
Zgłoś
Avatar
Konrad26b 2013-05-14, 18:58
1:10 i jeszcze akcja w 2:20
Zgłoś
Avatar
AKEVITT 2013-05-14, 18:59
japierdole jako jestem raczej nie wierzący to w dzisiejszych czasach modle się o polski odpowiednik Breivika (no może o troszkę lepszy model coby ta jego bomba pierdolnęła odpowiednio :f).
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-05-14, 19:03
Coby nie powiedzieć większość słów przepełnionych "miłością bliźniego" pada jednak z prawej strony. Nie dziwcie się, że taką mamy klasę polityczną i takich celebrytów. W końcu są oni reprezentantami całego społeczeństwa. A niby tu, na sadolu to inne słowa padają?

P.S. Korwin mógłby w końcu wziąć i umrzeć za te swoje ideały.
Zgłoś
Avatar
mjolnir 2013-05-14, 19:12 1
A wiecie gdzie tkwi problem? W tym że Polska się nie oczyściła po '89r tuski, millery, kwaśniewskie, urbany, niesiołowskie, michniki, sędziowie, prokuratorzy itd itd itd to wszystko są ludzie związani ze starym systemem i układami oraz naszym wschodnim sąsiadem. Ja już nawet wiadomości nie oglądam bo jak widzę te mordy to mi się scyzoryk otwiera, nawet nie mam już sił hejtować na nich...
Zgłoś
Avatar
Konrad26b 2013-05-14, 19:15 4
@up według mnie całą wielką czwórkę (sld,psl,po,pis) oraz palikota powinno się odsunąć od polityki.
Korwin, by mógł dorwać się do koryta. Nie miałbym nic przeciwko
Zgłoś
Avatar
jacekmatys 2013-05-14, 19:40 1
Nic nowego ale się strasznie wkurwilem.Dzięki,ja po pracy za marne grosze wracam do kawalerki i zaglądam do lodówki i mam dylemat:opierdolić jajecznice z trzech jajek czy zrobić sobie dwie kanapki z chlebem.Nie! Nie jestem studentem.
Zgłoś
Avatar
xxTurboxx 2013-05-14, 19:50
tylko spokój i cisza nas uratuje
Zgłoś
Avatar
Sul94 2013-05-14, 20:05
Nie wiem co powiedzieć, napisać.
Mamy w Polsce dużo, bardzo dużo ludzi mądrych a rządzą nami barany.
Politycy mają chyba klapki na oczach. Nie widzą co się dzieje z tym Krajem a co gorsza nic nie idzie w dobrą stronę...

Ten kraj potrzebuje czegoś, jakiegoś bodźca do działania.
Zgłoś
Avatar
jacekmatys 2013-05-14, 20:40 1
Sul94 napisał/a:

Nie wiem co powiedzieć, napisać.
Mamy w Polsce dużo, bardzo dużo ludzi mądrych a rządzą nami barany.
Politycy mają chyba klapki na oczach. Nie widzą co się dzieje z tym Krajem a co gorsza nic nie idzie w dobrą stronę...

Ten kraj potrzebuje czegoś, jakiegoś bodźca do działania.



Dają nam.Np.dofinansowanie do zakupu mieszkań dla 34 latków w wysokości 20 procent jak masz 4 dzieci.A te przywileje dostaniesz dopiero za rok!!Tak ryży chce przejść do następnej tury...
Zgłoś
Avatar
kufel01 2013-05-14, 20:47
Ja pierdole tyle głupoty że aż piwo na raz musiałem jebnąć, w sumie i tak bym je jebnął na raz.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-05-15, 12:14 1
Kultura...? Nie wiem jak wy ale ja wolę by mój reprezentant w polityce powiedział komuś publicznie "jesteś głupim chujem" jeśli jest to faktycznie prawda a nie licytował się z nim na pół-słówka i kłamstwa, próbując "kulturalnie" powiedzieć tak prawdę by ją powiedzieć ale żeby nie było że "kogoś obraża".
Wpierw prawdomówność, szczerość i dotrzymywanie przysięga a potem kuźwa sawuar wiwr jebany...
Zgłoś