18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
POLSKA-Rosja
S................l • 2012-06-12, 20:39


bijemy się, kopiemy.. ale przemoc jest zła. nie powinniśmy się na to godzić
Zgłoś
Avatar
.v1nK 2012-06-13, 15:00
I tak się kreuje reputacja o Polsce...
Zgłoś
Avatar
longinus 2012-06-13, 15:11
może i wiocha na cały świat ale mi tam się podoba, że w końcu to Polacy kogoś biją, anie Polaków
Zgłoś
Avatar
grzess777a 2012-06-13, 15:18
Może by tak stworzyć jakąś kompanie karną dla kiboli. Chodzili by przed Rosomakami. Mniej było by ofiar wśród naszych dzielnych żołnierzy.
Zgłoś
Avatar
L................6 2012-06-13, 15:18
RightSide napisał/a:

Rosjanie nas nienawidzą. Nie przyjechali tutaj w pokojowym nastawieniu. Specnaz nie przypadkowo znalazł się wśród Rosyjskich kibiców.
Szczerze? Nie żal mi jest ani jednego kacapa, który dostał, lub dostanie w pysk podczas tych mistrzostw.


Idź wysoki blondynie o niebieskich oczach i się w łeb pierdolnij najlepiej młotem a potem sierpem. Gdzie ty tam specnaz masz?? Widać że PIS to twoje życia a Kaczyński to twój idol nic tylko teorie spiskowe. Ej ty!!!! A może oni oblegają Polskę... zapewne jakiś kacap wziął małą głowicę jądrową bo przecie jak w smoleńsku nas "zaatakowali" to może teraz też tak zrobią. Dobra myśl!! Pewnie każdy "kibic" rosyjski to żołnierz specnazu! Uważaj stary bo pewnie zamach na ciebie szykują.... a tak na poważnie to idź się lecz pojebie
Zgłoś
Avatar
L................6 2012-06-13, 15:31
Konzzi123 napisał/a:



Co racja to racja o kibicach .
wiesz , nie wjechali by w nich gdyby nie to ze Chorwaci i Ruscy narozrabiali parę dni temu, cios za ciosem jak to mówią .
to jeszcze nie koniec, będzie grubo tyle w temacie .
a reszta niech się odpierdoli bo dobrze zrobili ..
Oni mogli nam wjebać a my im nie ? śmieszni jesteście , pierdolone nerdy nie wychodzące z domu .


Wszystkich nazywasz "pierdolonymi nerdami nie wychodzącymi z domu" a udzielasz się najbardziej ze wszystkich ludzi komentujących ten temat. I kto tu nie ma przyjaciół i siedzi w domu? Ktoś kto walnął jeden celny komentarz który zdenerwował małego gimbusa czy może ty który rzuca się do wszystkich?
Zgłoś
Avatar
Konzzi123 2012-06-13, 15:31
Mom and Death napisał/a:

Konzzi123 ogarnij się jebany gnoju z patologicznej rodziny. kozaczyć to sobie możesz u siebie w gimnazjum specjalnym pierdolony palancie z upośledzeniem umysłowym.


mocne słówka jak na dzieciaka , wybacz ukończyłem już technikum dziewczynko
Zgłoś
Avatar
wrcode 2012-06-13, 15:35 2
Zgłoś
Avatar
mlody354 2012-06-13, 15:45
Co za kurwa przemarsz, wpierdol im się należy i tyle pierdolone bolszewiki. SMOLEŃSK KURWA!!!
Zgłoś
Avatar
Ferben 2012-06-13, 16:14
Normalny kibic nie idzie na marsz na którym niesie się takie flagi. Dostali wpierdol bo na to zasłużyli, tak dalej.

"Nie będzie rusek pluł nam w twarz"
Zgłoś
Avatar
Fullmoon 2012-06-13, 18:25
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
mat1120 2012-06-13, 19:42
antyzog napisał/a:

Akcja 00:40 widzicie jakiś sierp i młot? Bo ja kurwa mać nie, to jest już kurewstwo że zwykłych kibiców tłuką.

PS "Bitwa Warszawska"



Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-06-14, 0:07
Konzzi123 napisał/a:



w porównaniu do Ciebie umiem się napierdalać .
więcej w życiu spędziłem godzin na treningach niż Ty przy kompie, chociaż Ty jesteś jebanym nerdem to moge się mylić . brałem udział w większej ilości meczów i zadym więc się pizdo nie wychylaj i nie pierdol 3 po 3 jak nic nie wiesz



Chuj mnie obchodzi ile spędziłeś na treningach, nie zrekompensuje Ci to braku mózgu, nawet to Twoje skończone technikum, kurwa zajebisty wyczyn. Na komputer jestem skazany bo mój przyszły zawód sie z nim wiąże (nie, nie informatyka) i w sumie to chuj Ci do tego a słowa nerd nauczyłeś sie i powtarzasz w większości komentarzy, zapewne jest to jedno z nielicznych trudnych słów jakich znaczenie nie jest Ci obce. I nie myśl, że jak jeździsz na mecze i ustawki to jesteś w chuj zajebisty, pewność siebie gubi prędziej czy później.
Zgłoś
Avatar
vitiok 2012-06-14, 0:40
jacy jestesmy zajebisci w gebie! jeabni kurwa kibole! do kogo wy kurwa skaczecie? do pięt nie dorastacie rosjanom !!
Zgłoś
Avatar
Romand 2012-06-14, 2:58
Gdzie byli antyruscy napinacze gdy ulicami Wawy maszerowano 1 maja 2012 z tak znienawidzonymi przez nich symbolami i jak wytłumaczą dlaczego te same symbole w rękach Rosjan są nielegalne i obraźliwe a w rękach miejscowego lewactwa są dopuszczalne i chronione? Jak wytłumaczą postępowanie policji, która potrafi sprawnie chronić lewactwo i pedalstwo a nie potrafi obronić Rosjan i zapobiec zamieszkom, które są teraz podstawą do szkalowania Polski we wszystkich mediach na świecie?















Śmieciowi patrioci nie wytłumaczą bo ich poglądy nie są wynikiem myślenia tylko rezultatem medialnej podpuchy. Proponuję tej swołoczy wytrzeć pianę z pyska, wyłączyć onety, tvn-y i resztę medialnego gówna i nauczyć się używać tej części rozumu, która wam jeszcze została - jak to się wam uda to może kiedyś zasłużycie na zaszczyt nazywania was Polakami.
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2012-06-14, 8:30
@Romand

Prawie się z Tobą zgadzam, tylko że policji przy tych ruskich było tyle co nic. Bądź co bądź to goście, nie powinno się ich atakować. Tak jak napisałeś na tamtym marszu lewaków była masa symboliki (debile srodzy swoją drogą) A tu tylko jedna flaga związku radzieckiego. Zależy komu jeszcze się z czym kojarzy. Mi np. dupstep kojarzy się z totalną chujozą ale nie wyjdę na ulicę czy pod jakiś koncert i nie zacznę napierdalać ludzi za to że dla nich ta muzyka jest czymś innym. Dla nas oznacza to okupację a dla nich - kto wie? Nie tylko Polska ucierpiała od ZSRR (powiedziałbym nawet że najmniej ucierpiała z innych państw).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie