18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
POLSKA-Rosja
S................l • 2012-06-12, 20:39


bijemy się, kopiemy.. ale przemoc jest zła. nie powinniśmy się na to godzić
Zgłoś
Avatar
Farmerx 2012-06-13, 5:27
Powinno tu wojsko wlecieć z ostrą amunicją i tyle. Towarzystwo w chwilę by sie uspokoiło.
Zgłoś
Avatar
konkretjak150 2012-06-13, 6:50 2
antyzog napisał/a:

Akcja 00:40 widzicie jakiś sierp i młot? Bo ja kurwa mać nie, to jest już kurewstwo że zwykłych kibiców tłuką.

PS "Bitwa Warszawska"



Byłeś kiedyś w Rosji na meczu jakiejś polskiej drużyny ? Pytanie oczywiście retoryczne bo jedynie gdzie byłeś to na hot dogu w strefie kibica, albo w kapciach przed telewizorem. Wiesz jak traktowani są tam kibice ? To zamknij dziób i się nie udzielaj. Chuj im w dupę i na imię, lać kacapów jak leci. Jak czytam wypociny niektórych, to by tym ruskim rodzyny z dupy wyjedli i jeszcze zapłacili. Ruskie pomioty wam też by się wpierdolek przydał na otrzeźwienie.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-06-13, 8:24 2
Konzzi123, chyba jesteś tępym idiotą co się tylko napierdala i chadza na meczyki. Dostajesz warny i nie potrafisz użyć mózgu by się poprawić.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2012-06-13, 8:47
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Kozioł. 2012-06-13, 9:42
Wreszcie mogę powiedzieć że jestem dumny z moich rodaków. Tyle ekip nie pałających do siebie miłością stało ramie w ramie przeciwko naszemu odwiecznemu wrogowi. Dym na ulicach do 1 w nocy, niejeden kacap nie będzie miło wspominał wizyty w Polsce.
Zgłoś
Avatar
Atachi 2012-06-13, 9:48
Czego tu się spodziewać po ludziach, którzy mają pół mózgu i to tą odpowiedzialną za agresję...
siara w chooy
Zgłoś
Avatar
mjolnir 2012-06-13, 10:08 1
Kurwa ogarnijcie się ludzie.
1. Na tych filmikach nie ma żadnego "dobrego chłopaka" dlaczego? Bo chyba większego przypału wyobrazić się nie da.
2. Ci zadymiarze to w większości pikniki i janusze.
3. Akcje polskich chuliganów były ale o tym pewnie nigdy się nie dowiecie :S

PS. Żadna zagraniczna ekipa nie zdecydowała się na ustawkę z polakami.
Zgłoś
Avatar
carrapato 2012-06-13, 11:13
stolica kufa zajebna mać!
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-06-13, 12:24
kurwa takie buractwoi z tych polaczkow wyszlo, ze jest mi wstyd. Dorosnijcie pojebancy. Zadne Rosjanin nie jest winieni tego, ze Marks i Engels wymyslili komunizm, a co w dalekim przelozeniu dalo nam PZPR. Trzeba byc naprawde uposledzonym umyslow, zeby wyszukiwac wroga, tam gdzie lezy jego zarosniety mchem grob. Kurwa. Szkoda, ze Rosjanie nie przyszli z galeziami brzozy, to by bylo przynajmniej zasluzenie.
Zgłoś
Avatar
EvilDog 2012-06-13, 13:28 1
A później jest pierdolenie "Polaków nigdzie nie szanują w innych państwach"...
Taaa... ciekawe czemu. ?
Zgłoś
Avatar
D4imon 2012-06-13, 13:59


On się tam z ruskimi nie pierdoli
Zgłoś
Avatar
VanHelsingPL 2012-06-13, 14:05
Ja pierdole jaka hołota... psychopaci pierdoleni.
Zgłoś
Avatar
djpaczu94 2012-06-13, 14:57 1
HAhaha ,gratulacje dla pseudo nacjonalsitów....Antifa by was rozjebała na 3 machy !
Zgłoś
Avatar
fajnydarek 2012-06-13, 14:58
antyzog napisał/a:

Akcja 00:40 widzicie jakiś sierp i młot? Bo ja kurwa mać nie, to jest już kurewstwo że zwykłych kibiców tłuką.

PS "Bitwa Warszawska"



Niech tylko te półgłówki pojadą do Moskwy na ligę europejską, to już się rosyjscy chłopcy nimi zaopiekują
Zgłoś
Avatar
grzess777a 2012-06-13, 14:59
D4imon napisał/a:

Obrazek

On się tam z ruskimi nie pierdoli

Się nie pierdoli - Idzie sobie kulturalnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie