18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
POLSKA-Rosja
S................l • 2012-06-12, 20:39


bijemy się, kopiemy.. ale przemoc jest zła. nie powinniśmy się na to godzić
Zgłoś
Avatar
antyzog 2012-06-12, 20:47 134
Akcja 00:40 widzicie jakiś sierp i młot? Bo ja kurwa mać nie, to jest już kurewstwo że zwykłych kibiców tłuką.

PS "Bitwa Warszawska"
Zgłoś
Avatar
Mr.ANALigator 2012-06-12, 21:03 16
widziales sierp i mlot jak napierdalali stiuardesow ?? bo ja nie widzialem jebac ruskow. wszystkie riski to gnoje (lecz z jednym sie zgadzam trzeba odruzniac normalnych kibicow od choloty)

ps a sadzicie ze nasza stocznia gdanka jest za ruskami czy polakami, moze nie stoczna tylko adamowicz
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-06-12, 21:05 27
piotrek_asia napisał/a:

widziales sierp i mlot jak napierdalali stiuardesow ?? bo ja nie widzialem jebac ruskow. wszystkie riski to gnoje (lecz z jednym sie zgadzam trzeba odruzniac normalnych kibicow od choloty)

ps a sadzicie ze nasza stocznia gdanka jest za ruskami czy polakami, moze nie stoczna tylko adamowicz



"odruzniac"-tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
KroQQQ 2012-06-12, 21:41 10
Żałuje że Rosjanie nie przyjechali z własną milicją do ochrony, nasi łysi patrioci nie byli by tacy chętni do bicia "czerwonej hołoty", ewentualnie mogliby sobie powalczyć wtedy z Ruskami.
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2012-06-12, 21:52 29
piotrek_asia napisał/a:

widziales sierp i mlot jak napierdalali stiuardesow ?? bo ja nie widzialem jebac ruskow. wszystkie riski to gnoje (lecz z jednym sie zgadzam trzeba odruzniac normalnych kibicow od choloty)

ps a sadzicie ze nasza stocznia gdanka jest za ruskami czy polakami, moze nie stoczna tylko adamowicz



A Ty chłopczyku to chodzisz do szkoły czy zadajesz się z "chołotą"? Daj mi numer konta, to ci prześlę 19,99 na najtańszą klawiaturę z prawym altem, bo inaczej jest "risk", że wyszydzą Ciebie - a szkoda.

Edit: pozwoliłem sobie obejrzeć Twoje wpisy. No niestety, ratunku dla Ciebie nie ma. Ani jednego posta bez byka.
"Ić sieł ócz!"
Zgłoś
Avatar
Rejtan 2012-06-12, 22:07 55
Rosjanie nas nienawidzą. Nie przyjechali tutaj w pokojowym nastawieniu. Specnaz nie przypadkowo znalazł się wśród Rosyjskich kibiców.
Szczerze? Nie żal mi jest ani jednego kacapa, który dostał, lub dostanie w pysk podczas tych mistrzostw.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2012-06-12, 22:16 41
Cytat:

wszystkie riski to gnoje



Cytat:

Rosjanie nas nienawidzą.



Pierdolicie aż łeb puchnie... skurwysyny bez wyobraźni.

rufofobia jest dla ciot.
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-06-12, 22:35 8
Mom and Death napisał/a:



Pierdolicie aż łeb puchnie... skurwysyny bez wyobraźni.

rufofobia jest dla ciot.



Widzę wdupowłaz specnazu się kłania:) Pozdro dla Ciebie;)
Zgłoś
Avatar
Rejtan 2012-06-12, 22:40 10
Mom and Death napisał/a:

Pierdolicie aż łeb puchnie... skurwysyny bez wyobraźni.


Bardzo wygodne podejście do tematu- kiedy fakt jest niewygodny, przymykać na niego oczy.
Uświadom tylko sobie hipisku, że wyzywając ludzi którzy myślą inaczej od Ciebie, od "skurwysynów bez wyobraźni", nic nie zmienisz, jedynie dasz świadectwo swojemu upośledzeniu.
Zgłoś
Avatar
kalollo 2012-06-12, 22:46 1
Ruscy wpierdol dostaną
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2012-06-12, 22:50 31
napierdalać kacapów
Zgłoś
Avatar
Dopek 2012-06-12, 22:51 7
Bydło... i tyle...
Zgłoś
Avatar
HEILicopter 2012-06-12, 22:52 7
Wszyscy pierdolicie, jak byscie im najebali a pierwsi byscie spierdalali jak by petarda wybuchla.
Zgłoś
Avatar
dexen93 2012-06-12, 22:53
juz sie zaczyna.......blagam was, niech chociaz ta jedna strona pozostanie nienaruszona tym syfem....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie