18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
POLSKA-Rosja
S................l • 2012-06-12, 20:39


bijemy się, kopiemy.. ale przemoc jest zła. nie powinniśmy się na to godzić
Zgłoś
Avatar
Attero132 2012-06-12, 22:53 35
Niech wypierdalaja do siebie po chuj tu oni. Przecież wiedzieli jak to się skończy.
antyzog napisał/a:

Akcja 00:40 widzicie jakiś sierp i młot? Bo ja kurwa mać nie, to jest już kurewstwo że zwykłych kibiców tłuką.

PS "Bitwa Warszawska"



Zwykly kibic nie robi pedalskich marszów w obcym kraju.
Może oczekiwali że sie do nich przyłączymy??? w sumie to ich nie zawiedlismy
Zgłoś
Avatar
Tomigut17 2012-06-12, 22:54 15
Pierdole, jaka wieś ...
Zgłoś
Avatar
Ratilt 2012-06-12, 22:54 23
Oj, oj, biedni hejterzy, bądźmy szczerzy:
Mama was biła, w szkole byliście najgorsi, z historii nauczyliście się tylko dwóch faktów, macie małe peniski więc teraz wyżalacie się ganiając ruskich
Zgłoś
Avatar
d3bo 2012-06-12, 22:55 2
dawac wiecej teego ;d;d
Zgłoś
Avatar
Jules_Winnfield 2012-06-12, 22:55 1
Należy się im za te wszystkie lata okupacji ....
Zgłoś
Avatar
halucynek 2012-06-12, 22:56 3
Chłopaki nie zawiedli!!
Zgłoś
Avatar
lukasz9013 2012-06-12, 22:56 30
Polska gościnność w Warszawie. Wstyd na pół świata
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2012-06-12, 22:56 2
@pilaf666 Napierdalać Rosjan nie pojade, bo uważam, że to niepotrzebne, jednak w razie W z ruskimi biegiem lece do pobliskiej jednostki po broń z magazynów mobilizacyjnych.
Zgłoś
Avatar
mrlewy 2012-06-12, 22:57 33
Ja rozumiem, że ruskie, rozumiem, że kontrowersyjna historia. Ale według mnie gwizdanie podczas ich hymnu, albo atakowanie kibiców (kibiców, nie kiboli) to jest zwykłe buractwo. No kurwa mać. Przyjeżdża sobie taki Rosjanin z dziećmi na mecz i zostaje pobity przez bandę bezmózgowców tylko dlatego bo jest biało-niebiesko-czerwony.

Jak kibole chcą się napierdalać to rozumiem, ich sprawa. Są tak ograniczeni, że potrafią "rozmawiać" tylko siłowo, to niech tak rozwiązują problemy.

Wiec dla mnie, może i odnieśliśmy swoiste zwycięstwo w meczu (zatrzymaliśmy ich jakby nie patrzeć), ale to Rosjanie wygrali jeśli chodzi o pokazywanie poziomu poza boiskiem.

Dziękuję, spasiba, dobranoc
Zgłoś
Avatar
zukennuken3d 2012-06-12, 22:57 3
jebane bydlo, pierdolic takie euro, idziesz z panna spokojnie mecz zobaczyc i nagle dostajesz wpierdol za to ze jestes/nie jestes polakiem. takie kurestwo powinno sie odpierdalac egzekucyjnym strzalem w tyl glowy pod sciana.
Zgłoś
Avatar
____ 2012-06-12, 22:57 1
Ruscy tłuką Polaków, Polacy tłuką Ruskich - widać Słowianie po prostu lubią się napierdalać

Jak ktoś chce być bezpieczny w czasie takich "zamieszek" to niech wyciąga telefon i filmuje, "kamerzyści" byli pomijani przez zadymiarzy.
Zgłoś
Avatar
NomedN 2012-06-12, 22:59 4
Haha polaki rhobaki cebulaki biegają kraść szaliki ruskim co by na zime ciepło było.
Do roboty kurhwy a nie ludzi zaczepiać.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2012-06-12, 23:00 8
Cytat:

Uświadom tylko sobie hipisku, że wyzywając ludzi którzy myślą inaczej od Ciebie, od "sk***ysynów bez wyobraźni", nic nie zmienisz, jedynie dasz świadectwo swojemu upośledzeniu.



Aha, czyli człowiek wyzywający każdą osobę z jakiegoś narodu (w tym przypadku są to Rosjanie) nie jest upośledzony a ja nazywając go skurwysynem już tak ? Jebnij się w czerep. Dla mnie każdy kto stara się dowartościować poprzez swoją nację czy też obrażanie innych narodów jest po prostu marny. Przez to pokazuje swoją ułomność i ograniczenie, nieudolną próbę leczenia kompleksów.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-06-12, 23:00 3
No i z tym marszem było tak jak pisałem wcześniej - ani Rosjanie nie prowokowali, ani nie było wielkiej wojny. Kto się bardzo chciał pobić ten się podbił i po krzyku. Pieprzone media wszystko podkręcą dla sensacji.
Ciekawe tylko co w wiadomościach powiedzą jutro rano.
A żeby nie było, gdyby okazało się prawdą z tymi czerwonymi banerami to byłbym całym sercem za polskimi Kibolami. Taki dziwny jestem, że wierzę w wojnę sprawiedliwą
Zgłoś
Avatar
endriu5517 2012-06-12, 23:01 1
Chuj ze wszystkim. Ważne, że się nasi na boisku nie dali wyruchać na cacy, remis jest i jest kurwa dobrze. O i tyle powiem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie