18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
POLSKA-Rosja
S................l • 2012-06-12, 20:39


bijemy się, kopiemy.. ale przemoc jest zła. nie powinniśmy się na to godzić
Zgłoś
Avatar
pwck87 2012-06-12, 23:03 3
No i czego się kurwa spodziewali? Przecież to było do przewidzenia. Pokojowa manifestacja? To tak jakby naziści chcieli sobie zrobić przemarsz ulicami w Polsce bo tu walczyli ich dziadkowie z ss. I te apele polityków idźmy razem z nimi, weżmy sobie koszulki z cccp i maszerujmy cieszmy się że kiedyś ruscy nas pierdolili ale to historia przedawnienie trzeba zapomnieć, a nasi dziadkowie się po raz enty w grobach przewracają...
Zgłoś
Avatar
dzejosB 2012-06-12, 23:04 6
Ja pierdole, jaki wstyd...
Zgłoś
Avatar
S................K 2012-06-12, 23:05 1
Liczę na relację z dzisiejszego dnia na hardzie.
Zgłoś
Avatar
minetek 2012-06-12, 23:06
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
dju_s 2012-06-12, 23:06 5
z jakiej kurwa racji ktoś śmie bronić rusków. ruskich trzeba tłuc dla zasady. jebani pacyfiści się znaleźli i próbują bronić tych co się powinno gnoić.

bez, kurwa, przesady
Zgłoś
Avatar
Swka 2012-06-12, 23:07
antyzog napisał/a:

Akcja 00:40 widzicie jakiś sierp i młot? Bo ja kurwa mać nie, to jest już kurewstwo że zwykłych kibiców tłuką.

PS "Bitwa Warszawska"



Odpowiedzialność zbiorowa! O tym nawet w szkołach gadają, więc i na ulice wychodzi
Zgłoś
Avatar
hycel 2012-06-12, 23:07
Gówno, remis, kurwa.
Zgłoś
Avatar
Salceson 2012-06-12, 23:08 19
antyzog napisał/a:

Akcja 00:40 widzicie jakiś sierp i młot? Bo ja kurwa mać nie, to jest już kurewstwo że zwykłych kibiców tłuką.

PS "Bitwa Warszawska"



to się kurwa przypatrz w gratisie dostajesz czerwone gwiazdy na czapkach




faktycznie zwykli kibice...
Zgłoś
Avatar
krzyk123 2012-06-12, 23:10 5
Pierwszy raz to powiem ... jest mi ogromny wstyd a za razem jestem bardzo dumny za swoich rodaków (dumny za tych na boisku, wstyd mi za marnych ludzi z ulicy atakujących niewinnych ludzi).
Zgłoś
Avatar
biceps 2012-06-12, 23:11 1
należało się im za tę akcje w wrocku co pobili stewardów , normalnhy kibic nie uczestinczy w marszu na obczyźnie , każdy rusek co dziś wyłapał strzała , wyłapał zasłużenie
Zgłoś
Avatar
Mathii90 2012-06-12, 23:12 1
antyzog napisał/a:

Akcja 00:40 widzicie jakiś sierp i młot? Bo ja kurwa mać nie, to jest już kurewstwo że zwykłych kibiców tłuką.

PS "Bitwa Warszawska"



Rusek to Rusek , kilku mialo sierp i mlota to dostaja wszyscy takie zycie ,ale i tak mam nadzieje ze kiedys nam wybaczysz iz pobilismy twoich ruskich
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-06-12, 23:12
BrunerOvned napisał/a:



A Ty chłopczyku to chodzisz do szkoły czy zadajesz się z "chołotą"? Daj mi numer konta, to ci prześlę 19,99 na najtańszą klawiaturę z prawym altem, bo inaczej jest "risk", że wyszydzą Ciebie - a szkoda.

Edit: pozwoliłem sobie obejrzeć Twoje wpisy. No niestety, ratunku dla Ciebie nie ma. Ani jednego posta bez byka.
"Ić sieł ócz!"



To jest Patriota Polski który, ma w dupie język Polski;)
Zgłoś
Avatar
Mathii90 2012-06-12, 23:14
krzyk123 napisał/a:

Pierwszy raz to powiem ... jest mi ogromny wstyd a za razem jestem bardzo dumny za swoich rodaków (dumny za tych na boisku, wstyd mi za marnych ludzi z ulicy atakujących niewinnych ludzi).


oj tam oj tam, zrobisz im laske to wybacza ^^
Zgłoś
Avatar
Fullmoon 2012-06-12, 23:18
panowie spokojnie, nie ma się co rozpisywać... będzie jeszcze więcej takich filmików tutaj tylko że jutro...
0:44 - podbiega, kapa na łeb, kradnie szalki i wzywa pomocy

minetek napisał/a:

czy ktoś mi powie ca co ostrzeżenie niby dostałem?

"...4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane..."

to większość wpisów powinna dostać ostrzeżenie...
czyżby ktoś nadużywał funkcji???



płaczesz z tymi ostrzeżeniami że dostałeś zamknij dupę, każdy ma to gdzieś
Zgłoś
Avatar
bodziu 2012-06-12, 23:22
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Przejdź to ostatniego posta w temacie