18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
HiroTailo 2016-01-31, 14:33 38
Zatańczę jak michnik zdechnie i wrzucę na sadola.
Zgłoś
Avatar
toto92 2016-01-31, 14:46 2
ja pierdole jaki montaż i jakie napięcie
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-01-31, 15:28 65
Pytać francuzów, którzy nie ogarniają co się dzieją w ich własnych kurwidółku to skrajny idiotyzm, ba równie dobrze te drugie pytania z filmu mógł skierować również do francuzów założę się, że nie ogarniają skali problemu we własnym kraju, tylko dorzucił bym pytania o gwałty, stanie ponad prawem, i terror z Calais, to by stwierdzili, że to widocznie jakiś najbardziej zacofany kraj na ziemi
Zgłoś
Avatar
Rasael 2016-01-31, 15:30 2
Interpretacje tego "materiału" można podzielić na dwie, diametralnie różne kategorie:
1. PISiory są na dokładnie tym samym poziomie co muzułmańscy ekstremiści.
2. We Francji nie jest różowo. To może tylko oznaczać że Polska musi koniecznie być krainą mlekiem i miodem płynącą (mimo rzeko gówna wylewającej się całymi dniami i nocami wprost z bram Sejmu).

Osobiście uważam że, jak zwykle, prawda leży gdzieś po środku.
Zgłoś
Avatar
Biały_Orzech 2016-01-31, 15:44 1
ja jebe ta muzyka i te przejścia, nie wiem co za pokrzywiony koleś to robił, zwykłe gówno pytania a jak preparacje do armageddonu jakiegoś.
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2016-01-31, 15:47 5
Muzyka zajebana z Wieśka 3go, ale kurwa tak krótkiej kwestii mógł się nauczyć na pamięć a nie z telefonu duka, reporter, kurwa jego mać.
Zgłoś
Avatar
streetfighter23 2016-01-31, 15:48 2
bezszczelne kurwy tak zerznac muzyke z Wiedzmina 3
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2016-01-31, 15:52 4
Kurwa! Temat durny, filmik (i ten do którego się odnosi) durny i komentujący przeżywający jak żydzi okupację, też durni... Dlaczego?
Bo kurwa jakiś szmatławiec, zrobił to co robi od zawsze - wypuścił medialną kakę... Zjeby czytające szmatławca, jak zwykle to łyknęły, a że kaka się rozlała po internetach, to trafiła też do tych co nie czytają i się zrobiła gównoburza i ogólne oburzenie...
Ale kto na tym wygrał? Szmatławiec, bo teraz patrzą i się z was śmieją.
Szmatławiec upada, więc robi co może, żeby zrobić wokół siebie szum, bo z tego hajsy som... Dotarło? Więc im bardziej będziecie przeżywać, tym szmatławiec się dłużej na rynku utrzyma.
Zgłoś
Avatar
spinaczel 2016-01-31, 15:52 1
akurat odpowiedzi na to co się dzieje w Polsce trafe. Odpowiadali tak, bo po prostu takie są standardy wymienionych przez nich krajów No i teraz jeszcze naszego :/
Zgłoś
Avatar
Jeadong 2016-01-31, 15:53 1
To jest właśnie myślenie jebanych lewaków. Nie lubię ludzie segregować w ten sposób ale osoba, z która mieszkam sama się tak nazywa. Głoszą swoje niedorzeczne tezy nie poparte żadnymi logicznymi argumentami, ich światopogląd ogranicza się do promienia 20 km od miejsca, w którym się znajdują. Na moją radę o zdobyciu trochę informacji o świecie, zapoznaniu się z różnymi źródłami i samodzielnym wyciągnięciu wniosków odpowiedź była krótka - media kłamią. Kurwa amerykę odkryła jebana idiotka. Lepiej siedzieć w swoim kurwidołku póki dają jedzenie do mordy. Najgorsze, że taki półgłówek ma wpływ na to, że zaraz będziemy tu mieli drugi majdan bo wątpię, że po takich incydentach jak we Francji czy w Niemczech będziemy tacy pobłażliwi dla zwierząt, które tu przyjadą.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2016-01-31, 15:56
To jakiś zwiastun nowego Wiedźmina? Hmm.. dziwnie się zapowiada...
Zgłoś