18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
~DMT 2022-10-30, 12:35 34
"Ojczyzna jest jak młodsza siostra. Ciągle się z niej naśmiewasz, ale kochasz ją i nie pozwolisz nikomu skrzywdzić."

Pozdro...
Zgłoś
Avatar
zlaskipanskiejbozydarr 2022-10-30, 12:37 45
Bycie dumnym tylko dlatego że urodziłem się w podobnej szerokości i długości geograficznej co jakiś koleś 300 lat temu. To najbardziej zjebany powód do bycia dumnym z samego siebie. Dużo debili którzy nie mają żadnych indywidualnych sukcesów muszą mieć jakiś sens do zadowolenia z zycia. Rzyyyg.
Zgłoś
Avatar
badrass 2022-10-30, 12:48 4
A po polsku nie można? Nie wszyscy muszą znać angielski
Zgłoś
Avatar
RobDeMay 2022-10-30, 12:52 62
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Bycie dumnym tylko dlatego że urodziłem się w podobnej szerokości i długości geograficznej co jakiś koleś 300 lat temu. To najbardziej zjebany powód do bycia dumnym z samego siebie. Dużo debili którzy nie mają żadnych indywidualnych sukcesów muszą mieć jakiś sens do zadowolenia z zycia. Rzyyyg.



Analizuje twoje wypowiedzi pod różnymi tematami i nasuwa mi się jeden wniosek. Jesteś zgorzkniałym człowiekiem, któremu w życiu nie wyszło i pluje jadem gdzie tylko może. Bardzo mi przykro, że tak jest. Jak sądzę nie mam wpływu na Twoje życie, ale będę trzymał kciuki. Pozdro!

badrass napisał/a:

A po polsku nie można? Nie wszyscy muszą znać angielski



No nie pomyślałem o tym w sumie. Masz racje, ale z drugiej strony masz teraz motywację żeby zacząć się uczyć
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2022-10-30, 13:31 7
niestety większość takich ludzi w PL wybili komuniści a teraz jak widać.. banda idiotów dająca się dymać za jakieś śmieszne datki od komuchów pierdolących coś o kościele i walce z komunizmem.
Zgłoś
Avatar
vengo 2022-10-30, 13:54 10
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Bycie dumnym tylko dlatego że urodziłem się w podobnej szerokości i długości geograficznej co jakiś koleś 300 lat temu. To najbardziej zjebany powód do bycia dumnym z samego siebie. Dużo debili którzy nie mają żadnych indywidualnych sukcesów muszą mieć jakiś sens do zadowolenia z zycia. Rzyyyg.



Mało mnie interesują twoje rzygi . Idź stąd i pruj się gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
unpleasant 2022-10-30, 14:05 3
Napoleon wysłał Polaków na Haiti bo pewnie Francuzi nie chcieli jechać. Wiadomo, kto jest od czarnej roboty ... do dziś. Nie zapominajmy, że geopolityka nie ma nic wspólnego z moralnością. Polski duch to ściema, biznes się liczy.

A dlaczego Afrykańscy niewolnicy się zbuntowali? Bo mieli za dobrze ?

"That is the Polish spirit. Spirit of love for freedom, of hatred of oppresion and of always fighting for the underdog on the side of freedom, independence and sovereignty." - tłumaczenie: To jest Polski duch. Duch miłości do wolności, nienawiści do ucisku i nieustannej walki o słabszych po stronie wolności, niezależności i suwerenności.

Moim zdaniem Polski duch ma wiele wspólnego z afrykańskim duchem. Polacy murzynami Europy. Jak nie Niemcy, to Rosjanie chcą nas wydymać.
Zgłoś
Avatar
xxmercy 2022-10-30, 14:12 12
jezu, jak ja nie cierpie tego gościa. pseudointelektualista i pseudopatriota

zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Bycie dumnym tylko dlatego że urodziłem się w podobnej szerokości i długości geograficznej co jakiś koleś 300 lat temu. To najbardziej zjebany powód do bycia dumnym z samego siebie. Dużo debili którzy nie mają żadnych indywidualnych sukcesów muszą mieć jakiś sens do zadowolenia z zycia. Rzyyyg.



wielkie piwko za te słowa, dla przegrywów bez żadnych sukcesów bycie urodzonym w danym miejscu to jedyny powód do bycia dumnym
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-10-30, 14:18 8
unpleasant napisał/a:

Napoleon wysłał Polaków na Haiti bo pewnie Francuzi nie chcieli jechać. Wiadomo, kto jest od czarnej roboty ... do dziś. Nie zapominajmy, że geopolityka nie ma nic wspólnego z moralnością. Polski duch to ściema, biznes się liczy.
A dlaczego Afrykańscy niewolnicy się zbuntowali? Bo mieli za dobrze ?
"That is the Polish spirit. Spirit of love for freedom, of hatred of oppresion and of always fighting for the underdog on the side of freedom, independence and sovereignty." - tłumaczenie: To jest Polski duch. Duch miłości do wolności, nienawiści do ucisku i nieustannej walki o słabszych po stronie wolności, niezależności i suwerenności.
Moim zdaniem Polski duch ma wiele wspólnego z afrykańskim duchem. Polacy murzynami Europy. Jak nie Niemcy, to Rosjanie chcą nas wydymać.



Dla sprzedajnych kurew liczy się tylko biznes, tylko sprzedajna kurwa, albo złamany do cna człowiek może mówić, że polski duch to ściema i godzi się na bycie murzynem. To, że ciągle i ciągle żądzą nami sprzedajne kurwy nie znaczy, że jak przyjdzie co do czego i oni wszyscy zaczną spierdalać jak szczury, to właśnie patrioci stawiają nasz kraj na nogi. Szkoda tylko, że to się szybko kończy i znów wracają, albo pojawiają się nowe sprzedajne kurwy.
Zgłoś
Avatar
PatkaPsychopatka 2022-10-30, 14:33 3
Świetny krotki artykuł, daje piwko
Zgłoś
Avatar
hardowski 2022-10-30, 14:53 12
Do tych malkontentów, co pierdolą o dumie z powodu urodzenia się w pewnym miejscu. Właśnie przez takich jak wy, ten kraj wygląda jak wygląda, zaślepieni, jak ciemna masa... Ty chodzi o osiągnięcia, tamci ludzie potrafili walczyć o swoje, w coś wierzyli, potrafili oddać za to swoje życie... A wy tylko potraficie smęcić, pewnie dla was największym osiągnieciem życiowym było kupienie 6-packa Harnasia na promocji w Lidlu... Jeśli wam się bycie Polakiem nie podoba, to nie ma problemu... Oddajcie swoje paszporty i wypierdalajcie z tego kraju w radosnych podskokach... Nam tu takich nie potrzeba
Tylko, że gdziekolwiek nie wyemigrujecie, będziecie dla tubylców tylko marnymi, smęcącymi polaczkami, nieudacznikami życiowymi, co potrafią tylko srać we własne gniazdo... I to właśnie m.in. przez takich jak wy tak nas postrzegają za granicą...
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2022-10-30, 14:54 6
No, Haiti w rekach czarnych prosperuje super....jedno z najbiedniejeszych i najniebezpieczniejszch krajow na swiecie....w pizde z tym pierdoleniem....lepiej by mieli gdyby Francuzi mysleli za nich
Zgłoś
Avatar
jjzz26 2022-10-30, 15:08 5
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Bycie dumnym tylko dlatego że urodziłem się w podobnej szerokości i długości geograficznej co jakiś koleś 300 lat temu. To najbardziej zjebany powód do bycia dumnym z samego siebie. Dużo debili którzy nie mają żadnych indywidualnych sukcesów muszą mieć jakiś sens do zadowolenia z zycia. Rzyyyg.



Rzyg na takich co myślą że to tylko zasługa szerokości geograficznej a nie przodków którzy pracowali na konkretne osiągnięcia i wizerunek na świecie.
Zgłoś
Avatar
Nufrevi 2022-10-30, 15:31 1
Mialem nadzieje, ze w tym filmiku przedstawione zostanie ze to Polacy wymyslili niewolnictwo... zawiodlem sie :/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie