18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Polska w 4k
K................3 • 2016-06-09, 22:16
Witam Sadoli, znalazłem bardzo ładnie zrealizowany materiał o naszym pięknym kraju Mam nadzieje że wam się spodoba.

Zgłoś
Avatar
Pistoleroo 2016-06-09, 22:25 19
a gdzie łódzkie Bałuty sie pytam kurwa? Gdzie bałuki slums attack?

gdzie sosnowiec?
gdzie Nowa Huta?
gdzie komis Mirka z Radomia?
gdzie Świętochłowickie getto?
gdzie warszawska Praga Północ?

tyle perełek pominęli.
Zgłoś
Avatar
k................s 2016-06-09, 22:27 5
A to Polska właśnie!

Jest Wrocław, jest piwo.....

Temat mało sadolowy.... ale miły dla oka....
Zgłoś
Avatar
Sol 2016-06-09, 22:32 32
Zawsze powtarzam i powtórzę jeszcze raz. Na chuj nam wakacje w Egipcie, Turcji, czy Grecji? Nasz kraj jest tak piękny i różnorodny, że statystycznemu Polakowi nie starczyłoby życia i urlopów, żeby zwiedzić wszystkie warte odwiedzenia miejsca w Polsce. Cudze chwalicie, swego nie znacie. Ode mnie piwo!
Zgłoś
Avatar
A................n 2016-06-09, 23:12 3
W Polsce ładna jet tylko przyroda, ewentualnie jeszcze rynki miast. Reszta tego kraju to zaniedbane, pstrokate, pseudo-architektoniczne obwieszone szmato-reklamami gówno
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2016-06-09, 23:22 3
Taki film można zrobić w większości krajów świata. Wróć, został już zrobiony.
Zgłoś
Avatar
petru23 2016-06-09, 23:46 7
Polska 4k... a większość sadoli i tak siedzi na 15,6" 720p
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2016-06-09, 23:49 5
KIERR3 napisał/a:

Mam nadzieje że wam się spodoba.



Spodobał nam się już, jak ktoś wrzucił go tutaj pierwszy raz. Po trzech kolejnych tematach z tym filmem, zrobił się trochę nudny.
Zgłoś
Avatar
N................o 2016-06-10, 0:40 5
a gdzie zajebana dechami lubelszczyzna i wsie bez prądu?
Zgłoś
Avatar
jacek.walcz 2016-06-10, 5:05 1
nie ma Szczecina, nie ma piwa ;p
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2016-06-10, 7:57
Szkoda, że na początku zabrakło korków dojazdowych na Zapiekance oraz w samym Białym Dunajcu na zwężeniu
Zgłoś
Avatar
~Nei 2016-06-10, 8:50 1
Wrocław jako polskie miasto
Zgłoś
Avatar
evadoPULSAR 2016-06-10, 8:55 8
Necro
od 1:37 do 1:45
Jestem z Lubelszczyzny i powiem, że zdziwiony byłem zawsze jak wyjeżdżałem poza województwo (jeszcze jak nie było ekspresówek), że drogi krajowe w bogatszej Polsce nagle wyglądają jak nasze powiatowe, a im dalej w kraj tym węższe i bardziej kręte. Wszystko mamy tutaj na wschodzie większe: drogi, wsie (takie po 1,5 tys mieszkańców), bezrobocie, poparcie dla PiS-u i narodowców. Mamy też najwięcej tego co słynie z wysokiej jakości w stosunku do ceny - lubelskie alkohole (wódki, miody, piwo, plus swojaki w co piątym domu), 20-letnie samochody, towary z przemytu (fajki są tak mocne, że płuca siadają już po kilku latach), cukier i roboli zza Buga. Wyjeżdżają stąd tylko materialiści, a dlaczego? Przejdź się ulicą w Poznaniu, Szczecinie, czy B(rz)ydgoszczy, a przejdź się po Lublinie. To czego serio mamy więcej to ładne dziewczyny, bardziej naturalne. Miniesz takie trzy i od razu masz bardziej pogodny wyraz twarzy. Żyłem 5 lat w zachodniej Polsce i stwierdziłem, że wolę żyć na wschodzie - biedniej, ale pogodniej. I taki sam stosunek mam do zwiedzania nowych miejsc.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2016-06-10, 8:57
W życiu bym nie zmarnował urlopu w Polsce. Chcę odpocząć od roboty, ale chyba bardziej od Januszów i Sebixów.
Po drugie 4K - (tak jak na tym i innyhc filmikach) to się nadaje tylko do statycznych lub baaaaaaaaaaaardzo powoli zmieniających się obrazów. Zwykłe FullHD nie wyrabia jeszcze by w normalnej scenie wyświetlić wszystkie linie, a oni próbują naciągnąć na 4k.
Zgłoś
Avatar
deck123 2016-06-10, 8:57
Az sie wzruszyłem, piekny kraj i filmik.
Zgłoś