18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Zeece 2014-02-12, 13:15
@Max Ibuprom

Duża grupa która zajrzała do tego tematu ma grubo 20+. Dlatego wracają wspomnieniami do lat swojego dzieciństwa, a nie do ustroju politycznego. Mnie samemu cholernie brak lat 90', ponieważ w ów czasach się wychowywałem, biegałem ujebany po placu zabaw, a o 16 obowiązkowo na Dragon Balla .
Zgłoś
Avatar
limon 2014-02-12, 13:21
Trynkiewicz jaki młody
Zgłoś
Avatar
rolerek 2014-02-12, 13:33 5
Komuna to był skurwysyński ustrój... z jednej strony był Poznań 56, Wybrzeże, Radom, czy stan wojenny...

Jednak z drugiej strony ludzie nie żyli w takim stresie jak teraz, czy np za rok będą mieli co do gara włożyć itd. nie zastanawiali się czy jakaś urzędnicza kurwa nie zrujnuje ich bo ma takie widzimisię, było szaro i chujowo ale nie było opcji żeby ktoś chodził głodny a jak chodził, to raczej na własne życzenie niż przez system. Wiem, że to była utopia i w końcu się rozjebała (i słusznie) ale patrząc na to co się teraz dzieje gdzie na każdym kroku aparat państwowy ma okazję ci dojebać to płakać się chce.

Po chuj mi rząd na który płacę teraz podatki i na każdym kroku okazuje się, że albo czegoś nie mogą bo płemieł nie może odpowiadać za wszystko, jak za coś jednak odpowiadają, to okazuje się, że dają dupy na każdym kroku a to z Trynkiewiczem, a to z dzieciakami które posyła się do szkoły, likwiduje się (w praktyce) 8h dzień pracy.

A jak podnieść VAT i zajebać 150 mld z OFE to wiedzą...
Zgłoś
Avatar
karimata2121 2014-02-12, 13:54
Nie zapominajmy o naszej gwieździe Trynkiewiczu
Zgłoś
Avatar
Symbian 2014-02-12, 14:49
Polska lada moment pierdolnie
Zgłoś
Avatar
Pravicow 2014-02-12, 15:15
Jak to dobrze, że już ów ustrój "upadł". Wiem, że wciąż jesteśmy niesuwerennym narodem i g*wnem w unijnej machinie hitleryzacji świata, ale przynajmniej nie muszę oficjalnie wychwalać Stalina, aby żyć.

J*bać PRL, ZSRR i socjalizm.
Zgłoś
Avatar
maksym_gorki 2014-02-12, 15:28 4
Jeśli to oryginalne zdjęcia, to jest jednym z najlepszych, jakie widziałem.
Zgłoś
Avatar
Koniu HH 2014-02-12, 16:25
O kurwa ! Jadą statkiem !
Zgłoś
Avatar
JebaćCyganów 2014-02-12, 16:32
@saves
sam jestes debilem pierdolonym, jezeli pomnik okupanta ma dla ciebie jakakolwiek wartosc. postawmy jeszcze w warszawie pomnik himmlerowi
Zgłoś
Avatar
mariska 2014-02-12, 19:23
Płeć Koniu HH
O kurwa ! Jadą statkiem !

Tak jadą statkiem a dokładniej po kanale Elbląsko-Ostródzkim. Od wiosny po jesień można zamawiac przejażdżkę po pochylniach. po 12h w obie strony
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2014-02-12, 20:33 1
@maksym_gorki
też się zapatrzyłem na te zdjęcie kozackie jest, swoją drogą ciekawe gdzie to
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2014-02-12, 22:41 2
maksym_gorki napisał/a:

Jeśli to oryginalne zdjęcia, to jest jednym z najlepszych, jakie widziałem.
Obrazek


Uprzedziłeś mnie.
To zdjęcie jest nieziemsko rewelacyjne....
...ponoć Nowa Huta.
http://niezlomni.com/?p=2621
Zgłoś
Avatar
Taz 2014-02-13, 1:29
heh, jak w 2000 pływałem żeglugą z Elbląga to statki toćka w toćkę takie same w tej materii chyba teraz coś powymieniali, ale nawet ja mogłem wrócić do czasów "swojego dzieciństwa"
Zgłoś
Avatar
s................7 2014-02-13, 5:58
Aż się na usta słowo ciśnie.. A chuj.. ZAJEBIŚCIE, że wsomniałeś stare dobre czasy
Zgłoś
Avatar
phil123 2014-02-13, 11:02
A cygany k*rwa ryja cieszą -,-
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie