18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Witam ponownie.

Dwa czy trzy dni temu wrzuciłem kilka zdjęć mojej partnerki w ciekawych miejscówkach rozsianych po Naszym zajebistym kraju. Obiecałem, że jak temat się przyjmie, to możecie liczyć na więcej. Słowa dotrzymuję i ponad ćwierć tysiąca piw i sto komentarzy później zamieszczam materiał uzupełniający. W komentarzach dodatkowo zdjęcia bez modelki.

Pod zdjęciami prezentuję listę dziesięciu najlepszych moim zdaniem komentarzy z ostatniego tematu



ukryta treść


















Perełki pośród komentarzy (kolejność losowa):

>Czy miałeś z tą dziewczyną stosunek?

>Jebałem ją na imprezie integracyjnej, piszesz o dziecku,
może jest moje bo lałem do środka

>"piękność" ??? Na ja pierdolę... Brzydka i zwyczajna jak wiadro kutasów.
Mijalna na ulicy jak zdeptany pet pod żabką.

>Ustalmy jedno. Laska ma niewyjściowy ryj. Rób zdjęcia od tyłu albo samej dupy.

>Zwaliłem konia do zdjęć z Twoją partnerką.

>a jebiecie się chociaż w tych ruinach ?

>Twój "urban" folder stanie się naszymi fapfolderami.

>Rucha się czy trzeba z nią chodzić?

>Przejrzałem te fotki, ale piękna jakoś nie dostrzegłem nigdzie...

>...szkoda, że dzisiaj każdy musi dodać jakiś spierdolony
tandetny kolorowy filtr na zdjęcia... w grach to samo odpierdalają...
wszędzie zjebane filtry, rzygać już się chce.

Modelka pozdrawia wszystkich Panów, którzy się masturbowali do jej zdjęć, łącznie z tymi, którzy po akcie samogwałtu na skutek wyrzutów sumienia napisali powyższe posty
Zgłoś
Avatar
oskarious 2017-10-24, 20:48
PalonyPaznokieć napisał/a:

Ćwierć tysięcy brzmi bardziej dumnie niż 250 nie?



Nie wiem ile to jest ćwierć tysięcy, ale jeśli chodziło o ćwierć tysiąca to faktycznie masz rację. Nie pomyślałem o tym. Widocznie jesteś bardziej inteligentny ode mnie.
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-10-24, 20:50
Wygląda na miłą dziewczynę. Tym bardziej szkoda, że wrzuca swoje zdjęcia do internetu.
Zgłoś
Avatar
oskarious 2017-10-24, 20:51
wowku napisał/a:

ale trzeba być pojebem, żeby wrzucać swoją partnerkę na sadola to trochę tak jakbyś wysłał ją na bukkake



nie wiem co to bukkake, ale zakładam, że coś dobrego, większość ortodoksów z tego portalu poleca... mówią, że pomaga im na cerę.
Zgłoś
Avatar
SKINHEAD 2017-10-24, 20:54 4
Nie przejmuj się stulejarzami którzy mówią że brzydka... jedynymi kobietami jakie mieli to te pod które trzepali na .jpeg... Masz pasję i rób to poprostu i pierdol komentarze
Zgłoś
Avatar
oskarious 2017-10-24, 21:01 3
SKINHEAD napisał/a:

Nie przejmuj się stulejarzami którzy mówią że brzydka... jedynymi kobietami jakie mieli to te pod które trzepali na .jpeg... Masz pasję i rób to poprostu i pierdol komentarze



Gdybyśmy z moją Panią nie mieli dystansu, to zdjęcia nie trafiłyby tutaj a tak przynajmniej jest się z czego pośmiać przy lampce wina wieczorem. Ona do dziś ma bękę z porównania jej do peta pod Żabką Niemniej dzięki za wstawiennictwo!
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-10-24, 21:04 3
SKINHEAD napisał/a:

Masz pasję i rób to poprostu i pierdol komentarze



Przecież oni to robią dla komentarzy Jakby tutaj było zero postów, to dopiero by była deprecha : >
A i "po prostu" zapisujemy rozłącznie, kurwa!
Zgłoś
Avatar
oskarious 2017-10-24, 21:06
BrianGriffin napisał/a:



Przecież oni to robią dla komentarzy



Tym bardziej dziękujemy za Twoje komentarze.
Zgłoś
Avatar
haber6666 2017-10-24, 21:45
Macie zboczuchy..troche fotek w stroju kąpielowym ale cycków brak :/

picsart.com/oskarious

maxmodels.pl/fotograf-husaria_photography.html
Zgłoś
Avatar
Bizior4 2017-10-24, 21:46 1
Och wy próżni stulejarze, sadol z zazdroscia idzie w parze, Żal wam wszystkim dupsko ściska, ślina toczy się z brudnego pyska.......
Zgłoś
Avatar
Zadi_ 2017-10-24, 22:06
this is sadistic kurwa!
Zgłoś
Avatar
medyklujleczywchuj 2017-10-24, 22:06 3
Serio za dużo obróbki zdjęć bawienia się kontrastem i programami typu photoshop. sam robie zdjecia ale za huja nie rozumiem na ki huj tacy pseudo artystę wpierdala tone filtrów że zdjęcie wygląda bardziej jak grafika komputerowa niż zdjęcie. ogarnij sie autorze i tobie podobni klikacze migawki wielcy artystę
Zgłoś
Avatar
TeaBag 2017-10-24, 22:12
Po co te przesycenia kolorem ? Psuję to efekt.. naturalnie można uchwycić piękno.
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-10-24, 22:14 1
To wasze gówniaki na zdjęciach? Cały czar pryska...
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2017-10-24, 22:32 3
Oskariuous: Ja bym tak nie szalał z tym udostępnianiem albumów. Ciśnienie i parcie na "fejm" wyłącza instynkt samozachowawczy. I teraz co? byle szmondak-stulejarz będzie się czaił pod Biedronką przy rondzie na Cienistej na Gdańskim Chełmie, żeby zobaczyć cycki Twojej kobity. Później jeszcze namierzy przedszkole Twoich dzieciaków itp. Pojebów nie brakuje. Jeśli nie macie odrobiny ekshibicjonisty w sobie, to bym odradzał takie akcje. W sieci najzdrowsza jest anonimowość.
Pozdrawiam z ul.Suchanka
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2017-10-24, 22:33 4
zdjęcia powinny mieć jakiś sens czy koncepcję, najprościej to wpierdolić dupę na środek czegokolwiek i załatwione... szkoda tylko, że laska jest w sukience wieczorowej czy jak to tam się kurwa nazywa i stoi "naturalnie" na tle kupy gruzu, poza tym trzeba ją było lepiej ucharakteryzować bo może rozkład jest ale fotografia powinna to uwypuklić, podkreślić na tle piękna kupy gruzu...

... z przewagą kupy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie