18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Witam ponownie.

Dwa czy trzy dni temu wrzuciłem kilka zdjęć mojej partnerki w ciekawych miejscówkach rozsianych po Naszym zajebistym kraju. Obiecałem, że jak temat się przyjmie, to możecie liczyć na więcej. Słowa dotrzymuję i ponad ćwierć tysiąca piw i sto komentarzy później zamieszczam materiał uzupełniający. W komentarzach dodatkowo zdjęcia bez modelki.

Pod zdjęciami prezentuję listę dziesięciu najlepszych moim zdaniem komentarzy z ostatniego tematu



ukryta treść


















Perełki pośród komentarzy (kolejność losowa):

>Czy miałeś z tą dziewczyną stosunek?

>Jebałem ją na imprezie integracyjnej, piszesz o dziecku,
może jest moje bo lałem do środka

>"piękność" ??? Na ja pierdolę... Brzydka i zwyczajna jak wiadro kutasów.
Mijalna na ulicy jak zdeptany pet pod żabką.

>Ustalmy jedno. Laska ma niewyjściowy ryj. Rób zdjęcia od tyłu albo samej dupy.

>Zwaliłem konia do zdjęć z Twoją partnerką.

>a jebiecie się chociaż w tych ruinach ?

>Twój "urban" folder stanie się naszymi fapfolderami.

>Rucha się czy trzeba z nią chodzić?

>Przejrzałem te fotki, ale piękna jakoś nie dostrzegłem nigdzie...

>...szkoda, że dzisiaj każdy musi dodać jakiś spierdolony
tandetny kolorowy filtr na zdjęcia... w grach to samo odpierdalają...
wszędzie zjebane filtry, rzygać już się chce.

Modelka pozdrawia wszystkich Panów, którzy się masturbowali do jej zdjęć, łącznie z tymi, którzy po akcie samogwałtu na skutek wyrzutów sumienia napisali powyższe posty
Zgłoś
Avatar
baxter 2017-10-24, 22:54 1


dajta jakie fotki na harda, a później spierdalaj bo denerwujesz.
Zgłoś
Avatar
Angorek 2017-10-24, 22:55
E tam pierdolicie, fajna babeczka Bardzo przypomina mi Elize Ryd z Amaranthe.
Zgłoś
Avatar
basior88 2017-10-24, 23:33
Nie zdziw sie jak Twoja wrzuci tu niedlugo pod pseudonickiem fotki swych cysi dla wiekszego fejmu! Pozdro sadistic
Zgłoś
Avatar
Xumme 2017-10-25, 0:50 1
tak czytam i nie dowierzam... Ludzie kurwa - fajna, zgrabna babka! Naprawdę ma mega jędrne, zgrabne ciało... a co do twarzy - nie każda babka na swiecie to carmen electra....
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2017-10-25, 1:52 2
Aha, czyli się nie rucha i trzeba z nią chodzić. pierdole ten wątek w takim razie
Zgłoś
Avatar
Allin23 2017-10-25, 3:52 2
Oprócz 3 zdjęcia to to jest papka z instagrama i spam filtrów.

Ale to przypadkiem nie miałeś na DeviantArt czy inny portal wrzucać ale ci się popierdoliło i wrzuciłeś tutaj czy jak?

Nie wiem czego sie spodziewałeś.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2017-10-25, 3:57 1
Wydawało mi się że naturalnym środowiskiem kaszalotów jest woda, a tu proszę kolega prezentuje kaszalota lądowego.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2017-10-25, 5:43 1
Fajna Nysa.
Zgłoś
Avatar
romozomo 2017-10-25, 6:45
Czy chcesz zrobić ze swojej partnerki kolejną "gwiazdę" pokroju natalii siwiec?
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2017-10-25, 9:35
Taką dupeczkę na takie zadupia zabierać, autor chyba próbuje się przełamać i zabawić w Roberta K.
Zgłoś
Avatar
d................a 2017-10-25, 11:58 1
Bardzo ładna Pani, ale w dalszym ciągu nie czytam Twojego zamysłu.
Skoro ma być Pięknem w kontraście z Rozpadem, to dlaczego ubierasz ją w jakieś przeciętne ciuchy, pasujące kolorystycznie do reszty. Przez to zdjęcia wyglądają jak profilowki na fejsa.
Skup się bardziej na niej (nie na pozie czy tyłku), trochę mniej na całej otoczce

Fajne cycki.
Zgłoś
Avatar
oskarious 2017-10-25, 16:42
Allin23 napisał/a:



Nie wiem czego sie spodziewałeś.



Spodziewałem się tego co się stało, temat się dość dobrze przyjął. Nie wiem do czego pijesz.

dobra.wróżka napisał/a:


Skoro ma być Pięknem w kontraście z Rozpadem, to dlaczego ubierasz ją w jakieś przeciętne ciuchy, pasujące kolorystycznie do reszty.



Celna uwaga. To w większości są efekty tygodniowej wycieczki po całej Polsce. Ciężko było się zorganizować z zapleczem wizażu i kompletną szatnią. Spaliśmy w busie. ale faktycznie kontrast na części zdjęć jest niewielki

romozomo napisał/a:

Czy chcesz zrobić ze swojej partnerki kolejną "gwiazdę" pokroju natalii siwiec?



Niekoniecznie. Po prostu dzielimy hobby i spędzamy miło czas, a że efekty dosyć sporo osób uznało za miłe dla oka, to warto się podzielić z innymi. A tak ogólnie to Siwiec całkiem nieźle się oddala od początkowej opinii vide jej kariera teatralna. Osobiście nie oglądałem spektaklu, ale czytałem kilka pozytywnych recenzji.

ToPrzeciezJa napisał/a:

Aha, czyli się nie rucha i trzeba z nią chodzić. pierdole ten wątek w takim razie



Na przyszłość ostrzegam: większość kobiet, które się ruchają nawet bez chodzenia trzeba najpierw jakoś do siebie przekonać, więc radzę zawczasu wizytę w burdelu cobyś nie umarł jako prawiczek.

MalcolmX napisał/a:

W sieci najzdrowsza jest anonimowość.
Pozdrawiam z ul.Suchanka



W sieci najzdrowsza anonimowość, a potem podajesz swój adres? mam nadzieję, że to zamierzona ironia. nie mniej pozdrawiam byłego sąsiada. Obecnie mieszkamy na Morenie.

The_Generat napisał/a:

poza tym trzeba ją było lepiej ucharakteryzować bo może rozkład jest ale fotografia powinna to uwypuklić, podkreślić na tle piękna kupy gruzu...



winszuję pierwszego inteligentnego pocisku jaki otrzymaliśmy! Piwo.

medyklujleczywchuj napisał/a:

nie rozumiem na ki huj tacy pseudo artystę wpierdala tone filtrów że zdjęcie wygląda bardziej jak grafika komputerowa niż zdjęcie. ogarnij sie autorze i tobie podobni klikacze migawki wielcy artystę



Nie rozumiem na ki huj tacy pseudo znawcy wpierdalają tonę niekonstruktywnych opinii w oparciu o swój wątpliwy gust, ogarnij się autorze i tobie podobni klikacze klawiatury wielcy nieistotni
Zgłoś
Avatar
spinaczel 2017-10-25, 18:11
Tak tylko jeszcze dla porównania - pokaż zdjęcie żony. Jak nie możesz to chociaż bez twarzy.
Zgłoś
Avatar
oskarious 2017-10-25, 18:27
spinaczel napisał/a:

Tak tylko jeszcze dla porównania - pokaż zdjęcie żony. Jak nie możesz to chociaż bez twarzy.



Żebym nie miał z nią dzieci to pewnie i bym pokazał, ale jeśli jest choć minimalne ryzyko, że się dowie to mogę mieć utrudniony kontakt z ukochanymi malcami, a dopiero co wywalczyłem swoje prawa do normalnych kontaktów.
Zgłoś
Avatar
Kopalny 2017-10-25, 21:43
O to jaksiemasz, skoro laska czyta komentarze, to tez coś napiszę, zawsze to jakiś kontakt ze cipencją, że się tak wyrażę poufale.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie