18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Polski absurd
PolishMoskal • 2014-02-12, 3:39
Witajcie Sadole.
Chciałem podzielić się dziś swoim ogromnym bólem dupy jaki mnie naszedł. Jak kogoś nie interesuję, to niech jedzie w dól.
Otóż pracuję i studiuję zaocznie. W pracy nigdy mi nie robili problemów z udzieleniem urlopu kiedy mam kolokwium czy inne gówno (nie, nie robię europeistyki na wyższej szkole gotowania na gazie). Ale odkąd nasz kochany wprowadził 12-miesięczny okres rozliczeniowy wszystko się pozmieniało.
Potrzebowałem na piątek urlop, poprawka, zdarza się. Odpowiedź kierownika - nie mamy Cię kim zastąpić. Chuj, że muszę albo spierdole cały rok studiów. Nie i koniec. Miesiąc temu udałem się po podwyżkę. Odpowiedź - na Twoje miejsce jest cała kolejka chętnych. Moja cierpliwość na to wszystko sięga szczytu. Pracuję za 1700zł na rękę, mam na utrzymaniu półroczne dziecko i żonę, która nie pracuję, bo przed porodem miała śmieciową umowę. Firma nie chce dać podwyżki, a dzięki ustawom zabrali mi możliwość robienia nadgodzin, bo za każdą nadgodzinę, czy w tygodniu czy w weekend wywalają mnie na wolne, nie pytając się czy ten dzień mi odpowiada. Gdyby nie moi rodzice, pewnie bym szukał kartonu przy moście. Kurwa, wstyd mi za siebie, że mając swoją rodzinę muszę liczyć na własnych rodziców, którzy wyjeżdżają za granicę.

Nie o taką Polskę walczyli nasi przodkowie. Nie po to mój pradziadek ukrywał się po lasach w partyzantce, nie po to spierdalał z kresów, żeby dziś jego potomkowie żyli w takich warunkach. Rzucił całą ziemię, cały dobytek, żeby nie żyć w Rosji, tylko w Polsce. Naszej kochanej Polsce.

Ja wiem jedno, 1 marca wyjdę na ulicę, skończyło się stukanie w klawiaturę jak w tym państwie jest źle. Wyjdę i obyście Wy wszyscy też wyszli. Nie ma, że akurat pierwszego mam klanówkę albo mama mi nie pozwoli bo zimno. Nie, skończyło się. Chcę zobaczyć na ulicach Majdan, żeby te tłuste świnie z góry bały wyjść się na ulice. Niech stanie transport miejski, międzymiastowy, międzypaństwowy też. Skończyło się.

Polska jest dla nas, nie dla tych co chcą na niej zarobić. Wyjdźmy raz i zróbmy z tym porządek. Ja jestem Polakiem i to tutaj jest moje miejsce, nie u Niemca, nie u Anglika. Nie wyobrażam sobie życia poza Polską, ale ostatnio to mi przypomina egzystencję, a nie życie.

Sorry za ból dupy, musiałem. To mój pierwszy post więc po tagach znalazłem, jestem czarny, rudy, a moja żona ma na imię Pszemek.
Zgłoś
Avatar
paul000 2014-02-12, 22:35
CO jest 1 marca ?? I dlaczego do huja jak jest kurewsko zimno to chcecie wyłazić na ulice ? Nie lepiej w lecie jakoś z browarkiem tylko kurwa jak jest zimno ? Bo się wam nudzi... w lecie to nie kurwa, nikt się nie zbierze bo grillek, jeziorko, browarek... ale jak jest zimno to oszołomy wyłażą na ulice.

Tak jak na tej całej ukrainie. Napierdalają od miesiąca czy dwóch przy koksownikach, połowa już pewnie nie wie o co i po co napierdala, ale jest fajnie. Porzucać można, komuś przyjebać, coś zapierdolić... banda oszołomów którzy za bardzo nie wiedzą czego chcą i po co tam siedzą. Ktoś tam do nich krzyczy niby z góry, ale już im się nie podoba bo może też będzie kradł, to ponapierdalamy jeszcze trochę. Do wiosny.

Zresztą nie zdziwił bym się jak by jeden z drugim debilem u nas się skrzyknęli i zaczęli z nudów przesiadywać pod pałacem prezydenckim. Planu za bardzo by nie mieli żadnego, ale akcja by się rozwinęła jakoś. Za pare dni przyjechały by bojówki wisły czy innej legii ponapierdalać, obowiązkowo górnicy bo im się kurwa należy i może paru rolników bo akurat zima jest i wypasu nie ma. Bo im kurwa źle to sobie ponarzekają. Ale jak to jest w tym kraju nikt by nie wiedział za dokładnie po co przyjechali i czy są po lewej czy prawej stronie, czy to wina tuska czy kaczora, bo jak nie tuska to czyja, a może to ruscy i zamach jednak był czy może nie... Bajzel by był i tyle. Czyli jak zawsze.

Ja to nie wiem... studiów nie skończyłem bo mi się nie chciało za bardzo po tym jak napisałem trzem bubkom prace licencjackie i dostałem w zasadzie oceny za nich. Popierdoliłem to i poszedłem do pracy. I pracuje w zawodzie, w jakim się kształciłem, od 15 lat. I kurwa się da. Zarabiam 5 netto, zona 2.5 netto, fakt, samych rachunków co miesiąc jest pod 3 tysie. + żarcie z 2, niewiele zostaje w zasadzie. Kupisz ciucha, gdzieś wyjdziesz i tak do końca miesiąca przebiedujesz. Ale jak bym zarabiał 1700 to już bym dawno wypierdalał z tego kraju. Natomiast nigdy mi nie przyszło do głowy narzekać na nasze państwo - jak ktoś chce to ma warunki żeby żyć. Jak komuś nie odpowiada to niech wypierdala do anglii na zasiłek. Bo tam jest. ZA DARMO.
Zgłoś
Avatar
michal911 2014-02-13, 1:42 1
Wiem jak zarobić! Znajdźcie jakąś ogarniętą grupę Lyoness i możecie zarobić tyle kasy, że sobie nawet nie mogę sobie wyobrazić. Poczytajcie o tym w internecie. Oczywiście są też negatywne opinię, ponieważ kiedyś ludzie nie wiedzieli jak to budować i dużo osób traciło pieniądze.Uczę się tego półtora miesiąca, a działam od 3 tyg. Na 80% dnia 3.04.2013 spłynie na moje konto około 10 tys zł. Kolega działa od 3 miesięcy i zarobił 27 tys zł. Poznałem na wyjeździe integracyjno-szkoleniowym około 100 osób które to budują i zarabiają . Dla mnie największym ryzykiem było nie zaryzykować. Nie wrócę już nigdy na etat. Zainwestowałem też w rynki zagraniczne 1525 zł z czego 900 wróciło mi w bonach na orlen i do carrefoura. Obliczyliśmy, że w ciągu 10 lat wypłaci nam po 265 000 zł. Są to dane poparte tym, że kilka lat temu ktoś zainwestował w Polskę. Ale walka jest od dużo więcej. Tylko to nie jest proste. Nikt nie powiedział, że zarobienie miliona zł będzie proste. Każdy może spróbować i jeżeli się zaangażuję się na 100%, czyli od 8 do 24 (bynajmniej my tak robimy) i ma wsparcie w postaci grupy to na pewno mu się uda
Zgłoś
Avatar
hgh 2014-02-13, 20:45 1
@PolishMoskal: a widzisz, gdyby Twój dziadek był Wehrmachcie, to byłbyś teraz premierem, ale niestety stał po złej stronie.

Mój z resztą też był w AK i też niestety klepię biedę, do zobaczenia 1 marca.
Zgłoś
Avatar
S................e 2014-02-16, 12:04
michal911 napisał/a:

Wiem jak zarobić! Znajdźcie jakąś ogarniętą grupę Lyoness i możecie zarobić tyle kasy, że sobie nawet nie mogę sobie wyobrazić. Poczytajcie o tym w internecie. Oczywiście są też negatywne opinię, ponieważ kiedyś ludzie nie wiedzieli jak to budować i dużo osób traciło pieniądze.Uczę się tego półtora miesiąca, a działam od 3 tyg. Na 80% dnia 3.04.2013 spłynie na moje konto około 10 tys zł. Kolega działa od 3 miesięcy i zarobił 27 tys zł. Poznałem na wyjeździe integracyjno-szkoleniowym około 100 osób które to budują i zarabiają . Dla mnie największym ryzykiem było nie zaryzykować. Nie wrócę już nigdy na etat. Zainwestowałem też w rynki zagraniczne 1525 zł z czego 900 wróciło mi w bonach na orlen i do carrefoura. Obliczyliśmy, że w ciągu 10 lat wypłaci nam po 265 000 zł. Są to dane poparte tym, że kilka lat temu ktoś zainwestował w Polskę. Ale walka jest od dużo więcej. Tylko to nie jest proste. Nikt nie powiedział, że zarobienie miliona zł będzie proste. Każdy może spróbować i jeżeli się zaangażuję się na 100%, czyli od 8 do 24 (bynajmniej my tak robimy) i ma wsparcie w postaci grupy to na pewno mu się uda



Haha, reklamujesz piramidę finansową, gdzie zarabiasz na osobach wprowadzonych. Po 3 tygodniach może dostaniesz 10 tysięcy, ale jak w chuj osób wkręcisz albo wydasz setki tysięcy. No i chyba skopiowałeś cudzy opis, bo Ci się lata pojebały. Po 3 miechach nie ma realnej szansy na 27 tysięcy zł zysku.

O tym "cudownym" zarabianiu można tutaj poczytać:
antylyoness.blox.pl/html
Zgłoś
Avatar
michal911 2014-02-16, 16:29
jak dla Ciebie jest to nie możliwe to masz rację. Dla mnie jest możliwe, bo swoje wiem. Piramida finansowa była by nie legalna. Ale nie będę Cię przekonywał. Ktoś musi pracować.

ps. fakt pomyliło mi się 2014r
Zgłoś
Avatar
PolishMoskal 2014-05-22, 13:19
Długo czekałem na tel ból dupy z utęknieniem. 1700 zł na co? Dziś już 9-miesięczne dziecko, 1300 zł czynszu, rachunki ok. 200 zł, dojazd do roboty. Wielkie wyjście na ulice było tylko w internecie. Zebrała się grupka 20 osób. Po pół godziny większość poszła do domu, bo "nie ma sensu". Przeczytałem szczerze z połowe komentarzy - jedno i to samo. A pomyślcie szczerze, ilu z was samemu pracuje na siebie? Ilu z was mieszka u mamy i ma te 2000zł na rękę? Co z tego, dorzucacie się do rachuków, czynszów? 1700zł na opłaty to nie willa, różne miasta, różne ceny.
Co do urlopu na żądaie - początkowo mi odmówiono. Niestety pracodawca ma takie prawo. Na szczęście wszystko ułożyło się pokojowo.
Co do freelancera - pomyślałem o tym jakiś czas temu i dorabiam sobie projektami. Jakoś się układa.

Czepiacie się o nick - ok, jestem w staie zrozumieć. Ale to mój pradziadek spierdalał od Rusków, żeby mieszkać w Polsce. Rzucił wszystko, zapakował na wóz potrzebne rzeczy i z rodziną przybył tutaj, mając tylko to co na wozie. I za to jestem mu kurwa wdzięczny, niech spoczywa w spokoju, bo to dzięki niemu dziś mówię po polsku i dzięki niemu jestem Polakiem.

Co do waszych najazdów, że nic nie robię, że mi się nie należy. Macie dobrą robotę, mieliście dobry pomysł i dziś żyjecie dobrze - wielki respekt ode mnie. Oby wam się tak wiodło. Nie zazdroszczę, być może nie umiem sam zaleźć sposobu, a być może się boję. Ale mam rodzinę i nie chcę dla nich ryzykować, chcę żeby im żyło się lepiej niż mnie.
A dlaczego mam dziecko przed ukończeniem studiów? Bo mam kochającą mnie ze wzajemnością żonę i chcieliśmy mieć dziecko. Żona miała pracę, było wszystko ok. Na macierzyńskim bardzo ładnie pracodawca ją wyrolował - dziś jest bez pracy. Ale to już inna historia.

Czekam na wasze pojazdy dalej z jeszcze większym utęsknieniem.
Zgłoś
Avatar
Lukasz_S 2014-05-22, 18:08
znowu wypierdki które w dupie były i gówno widziały będą pierdolić farmazony...

PS. dziecko w tych czasach, naprawdę podziwiam
Zgłoś