18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Polski absurd
PolishMoskal • 2014-02-12, 3:39
Witajcie Sadole.
Chciałem podzielić się dziś swoim ogromnym bólem dupy jaki mnie naszedł. Jak kogoś nie interesuję, to niech jedzie w dól.
Otóż pracuję i studiuję zaocznie. W pracy nigdy mi nie robili problemów z udzieleniem urlopu kiedy mam kolokwium czy inne gówno (nie, nie robię europeistyki na wyższej szkole gotowania na gazie). Ale odkąd nasz kochany wprowadził 12-miesięczny okres rozliczeniowy wszystko się pozmieniało.
Potrzebowałem na piątek urlop, poprawka, zdarza się. Odpowiedź kierownika - nie mamy Cię kim zastąpić. Chuj, że muszę albo spierdole cały rok studiów. Nie i koniec. Miesiąc temu udałem się po podwyżkę. Odpowiedź - na Twoje miejsce jest cała kolejka chętnych. Moja cierpliwość na to wszystko sięga szczytu. Pracuję za 1700zł na rękę, mam na utrzymaniu półroczne dziecko i żonę, która nie pracuję, bo przed porodem miała śmieciową umowę. Firma nie chce dać podwyżki, a dzięki ustawom zabrali mi możliwość robienia nadgodzin, bo za każdą nadgodzinę, czy w tygodniu czy w weekend wywalają mnie na wolne, nie pytając się czy ten dzień mi odpowiada. Gdyby nie moi rodzice, pewnie bym szukał kartonu przy moście. Kurwa, wstyd mi za siebie, że mając swoją rodzinę muszę liczyć na własnych rodziców, którzy wyjeżdżają za granicę.

Nie o taką Polskę walczyli nasi przodkowie. Nie po to mój pradziadek ukrywał się po lasach w partyzantce, nie po to spierdalał z kresów, żeby dziś jego potomkowie żyli w takich warunkach. Rzucił całą ziemię, cały dobytek, żeby nie żyć w Rosji, tylko w Polsce. Naszej kochanej Polsce.

Ja wiem jedno, 1 marca wyjdę na ulicę, skończyło się stukanie w klawiaturę jak w tym państwie jest źle. Wyjdę i obyście Wy wszyscy też wyszli. Nie ma, że akurat pierwszego mam klanówkę albo mama mi nie pozwoli bo zimno. Nie, skończyło się. Chcę zobaczyć na ulicach Majdan, żeby te tłuste świnie z góry bały wyjść się na ulice. Niech stanie transport miejski, międzymiastowy, międzypaństwowy też. Skończyło się.

Polska jest dla nas, nie dla tych co chcą na niej zarobić. Wyjdźmy raz i zróbmy z tym porządek. Ja jestem Polakiem i to tutaj jest moje miejsce, nie u Niemca, nie u Anglika. Nie wyobrażam sobie życia poza Polską, ale ostatnio to mi przypomina egzystencję, a nie życie.

Sorry za ból dupy, musiałem. To mój pierwszy post więc po tagach znalazłem, jestem czarny, rudy, a moja żona ma na imię Pszemek.
Zgłoś
Avatar
Lukasz_S 2014-02-12, 17:44 5
8Preacher8 napisał/a:

Polska powinna zostać zmieciona z powierzchni ziemi, wypalona żywym ogniem, nie powinien tu zostać kamień na kamieniu...



Smutne ale jakie prawdziwe.

Musimy przyznać sami, że jeśli już czujemy dumę z Polski i narodu Polskiego, to mówimy i czasach które już dawno dawno odeszły.

Dziś Polska to "meksyk europy", a naród Polski to bez wątpienia najgłupszy naród świata, bydło, tępaki itd.

Dowód? Gość kurwa opisuje syf jaki w tym kurwidołku mamy i jeszcze dostaje opierdol.

Kurwa tępaki jebane już tak wyjebane łby macie, że nie rozumiecie :
Niemcy: 20 latek bez szkoły, pracuje jako kopacz jebanych rowów, płaci podatek a na rękę ma równowartość 5000 zł
Anglia: 20 latek bez szkoły, pracuje jako kopacz jebanych rowów, płaci podatek a na rękę ma równowartość 5000 zł
Polska: 20 latek bez szkoły, pracuje jako kopacz jebanych rowów, płaci podatek a na rękę ma równowartość 1200 zł

I tak w większości zawodów, bez znaczenia doświadczenie, region itd. Polacy to czarnuchy europy. Smutne ale prawdziwe

I jeszcze te skurwiałe debile które to wszystko tłumacza, wyzywają od lewaków, sraków czy czego tam jeszcze... masakra

Pojebańce

----
Edit:
Debil pod spodem pierdoli coś o "kto Ci kazał robić dzieciaka", ja pierdole... giń szmaciarzu.
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2014-02-12, 17:44
To jest tylko i wyłącznie Twoja wina. Kto Ci kazał robić dzieciaka przed zakończeniem studiów? Czego się kurwa spodziewałeś, becikowego ? Chłopie kurwa trzeba myśleć i ponosić konsekwencje swoich czynów.
Zgłoś
Avatar
dzul 2014-02-12, 17:51
Wildze, że większość debili nie widzi w czym leży problem. Chodzi o korupcje. Dlaczego mamy takie zajebiste podatki, akcyzy, opłaty chuj wie za co? przez korupcje! Są budżety na jakieś tam sprawy i kasa na nie musi być, ale skoro zapierdoli sie 20% z naszych podatków, to te deficyty trzeba czymś wyrównać, więc dopierdalają nam coraz więcej.
Nie ma prawa, które ujebie tych złodziei, którzy nas okradają. Jak ktoś ukradnie 10 tys, to trafi do pierdla. ktoś zajebie 1mld zł to dostanie ochrone i jest panem.
Czemu urządnikom często jawne machlojki uchodzą płazem? bo ludzie odpowiedzialni, żeby go upierdolić sami muszą wyjść z inicjatywą pozbycia się oszusta i jeżeli ktoś zwróci im uwage, to stosują spychologie, że ktoś im jakiegoś papierka nie przyniósł. A po dupie dostają urzędnicy najniższego szczebla, bo są traktowani jak robole.

Widze, że jest kilku forumowiczow, którzy zarabiaja chuj wie ile i maja innych w dupie. Dziwi mnie to, bo kto by nie chciał za swoje zarobki kupić o 20% niz dotychczas?
Dlaczego atakujecie kolesia, ze ma dziecko w mlodym wieku? Przecież ktoś kiedyś musi zarabiać na nasze emerytury. Chlopak przynajmniej nie wali konia jak wy i nie jeździ do kurwidołków.
Ile z tych zamożnych ludzi powie, ze dorobiło sie uczciwie, nie kombinując, nie okradając innych? Nie robiąc przekrętów, czy nie płacąc podatków?
w naszym państwie podatki sa dla biednych
Zgłoś
Avatar
Szarlej_ 2014-02-12, 17:53
Gdzie się zbieramy?
Zgłoś
Avatar
Lukasz_S 2014-02-12, 18:06 1
dzul napisał/a:

Wildze, że większość debili nie widzi w czym leży problem. Chodzi o korupcje.



nie chodzi o korupcje, chodzi o to że Polacy to tępaki tolerujące korupcje.

W każdym normalnym Państwie świata, bez znaczenia region czy czasy (1000 lat temu, 200 lat jeden ciul)

Naród wychodzi na ulice i napierdala, a co jest u tępaków? jak już wyjdą na ulice to szwendają się jak smrody po gaciach.
Później wybiorą jakiegoś chuja który obieca po 100 milionów i wrócą do domu.

A czemu tak jest? bo to tępaki, historii nie znają, podstaw ekonomi nie znają w sumie niczego wartościowego.
Wiedzę czerpią z pudelków, demonstratorów itd. Nasz naród to analfabeci, liczyć nie potrafi itd. Myśli jak się nażreć, co wypić i lubuje się w dłubaniu w nosie. Od czasu do czasu miło pogadać o tym kogo spotkam kogo zobaczę i tak mija jebane życie.

Benjamin Franklin
"Ludzie, którzy dla tymczasowego bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność."

a na marginesie

Dmowski
"Jestem Polakiem – to słowo w głębszym rozumieniu wiele znaczy. Jestem nim nie dlatego tylko, że mówię po polsku, że inni mówiący tym samym językiem są mi duchowo bliżsi i bardziej dla mnie zrozumiali, że pewne moje osobiste sprawy łączą mnie bliżej z nimi, niż z obcymi, ale także dlatego, że obok sfery życia osobistego, indywidualnego znam zbiorowe życie narodu, którego jestem cząstką, że obok swoich spraw i interesów osobistych znam sprawy narodowe, interesy Polski, jako całości, interesy najwyższe, dla których należy poświęcić to, czego dla osobistych spraw poświęcić nie wolno."

wychodzi na to że większość obywateli Polskich, nie może nazywać się Polakiem, bo chuja wiedzą o historii i interesie Polski, jako całości
Zgłoś
Avatar
Grzesiek85 2014-02-12, 19:01
Piszcie co chcecie na elewacji w Polsce mam 10 na godzine we Francji 10 ale euro
Zgłoś
Avatar
HiSpect 2014-02-12, 19:11
Nie wiem po co dyskutujecie z tymi żałosnymi, lewackimi pizdeczkami, które pierdolą, że zarabiają 5k miesięcznie i w dupie mają protesty bo jest im dobrze. Tak w internecie może napisać każdy, a prawda jest zapewne taka, że nie zarabiają nic (nie licząc kieszonkowego od rodziców), a o życiu wiedzą tyle ile wyczytali na onecie i wp. Liczę, żałosne śmiecie, że życie (a raczej polscy politycy) kiedyś dopierdoli wam tak jak założycielowi tego tematu, zobaczymy czy wtedy nadal będziecie szczekać, że jest zajebiście.
Zgłoś
Avatar
VanGreeg 2014-02-12, 19:31
PolishMoskal napisał/a:


Od 15 roku życia zapierdalam w każde wolne w budowlance, i dlatego studiuje budownictwo. Na każde nadgodziny jestem na zawołanie, więc nie liczę na hajs za oddychanie. Nie mierz innych swoją miarą.



To ty w tej budowlance chyba stróżem nocnym jesteś. Mam wielu kolegów w podanym przez Ciebie fachu i oni aż takiego bólu dupy nie mają.
Zgłoś
Avatar
McKusmier 2014-02-12, 19:34 1
@ NieWiemZeWiem

Kurwa takiej głupoty to dawno nie słyszałem. Kurwa to mamy wyjeżdżać do innych państw po to by żyło się nam lepiej? To w naszym kraju powinno nam się żyć lepiej, bo to nasz kraj kurwa. Piszę, że nie chcę wyjeżdżać za granicę i słusznie. To tu jest jego dom. Do Anglii to on powinien jeździć na wakacje a nie kurwa na harówkę... Nienawidzę takiego pierdolenia... Jak handlujesz kurwa tym drewnem to weź go zatrudnij i daj mu zarobić uczciwie a nie pierdolisz farmazony, żeby wyjeżdżał. Sam się ustawisz a później wszyscy mają wypierdalać bo tobie dobrze.
Zgłoś
Avatar
Najlepszy_na_świecie 2014-02-12, 19:37
Nie odbierz proszę tego źle, ale jak Ty mając 1700zł na rękę dziecko utrzymujesz? Ja nie rozumiem jak to działa. No chyba, że masz za darmo mieszkanie, transport itp. Ja zapierniczam cały dzień i choć mam zdecydowanie więcej, to i tak guzik mam. Naprawdę kocham ten kraj, ale w końcu będę miał dość. Nawet mają już kupione własne mieszkanie bez kredytu, to czynsz wynosi ok. 600zł + media.
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2014-02-12, 20:13 4
Ja zasadniczo kocham ten kraj.
Mój pradziad moskala bił po ryju. Dziad mój niemca lał, w niewoli siedział i w partyzantce grasował. Ojciec mój bardzo dbał aby przemysł spirytusowy w kraju nie upadł.
Ja niestety już mam prawie walizki spakowane i boli mnie tylko jedna rzecz.
To, że za kilka lat będę musiał powiedzieć swojemu synowi:
- Synu ty polakiem jesteś, ale ty tam nie wracaj.
Kiedyś przynajmniej był wróg, którego można było bić. Teraz wróg jest w środku i chroni go prawo.
Zgłoś
Avatar
The.prophecy 2014-02-12, 20:54 1
PolishMoskal napisał/a:

Pracuję za 1700zł na rękę



To nie jest tak, że nie chce ci dać podwyżki. By wypłacić ci 1700 zł na rękę muszę zapłacić składkę emerytalną 228,87 zł i tyle samo potrącić tobie, rentownej 152,43 zł i zabrać tobie 35,17 zł, wypadkowe 45,26 zł, fundusz pracy 57,45 zł, fundusz gwarancyjny 2,35 zł, zapłacić ci chorobowe 57,45 zł, zdrowotne 182,12 zł, wpłacić zaliczkę na PIT 141 zł. Razem 2831,35 zł z czego twoje jest tylko 1700,00 zł (40%).
Zgłoś
Avatar
Geho 2014-02-12, 22:06
Lukasz_S napisał/a:



Niemcy: 20 latek bez szkoły, pracuje jako kopacz jebanych rowów, płaci podatek a na rękę ma równowartość 5000 zł
Anglia: 20 latek bez szkoły, pracuje jako kopacz jebanych rowów, płaci podatek a na rękę ma równowartość 5000 zł
Polska: 20 latek bez szkoły, pracuje jako kopacz jebanych rowów, płaci podatek a na rękę ma równowartość 1200 zł



Chiny: 14 latek bez szkoły, pracuje jako młotkowy, płaci podatek a na rękę ma równowartość 320zł
Korea któraś tam: 14 latek bez szkoły, pracuje jako młotkowy, płaci podatek a na rękę ma równowartość 167zł

Lukasz_S napisał/a:


Nie każdy CHCE być bezdusznym panem pod krawatem. Niektórzy wolą mieć zasady i uczciwą pracą zarabiać uczciwe pieniądze.



Piwko Ja co prawda kończę teraz studia (dopiero 1 stopień, matematyka finansowa) i mając praktyki w banku i bywając "kilkakrotnie" w takich miejscach stwierdziłem, że dziękuje za takie warunki pracy. Niby biuro, niby płaca dobra, ale jak mówisz "bezduszny pan pod krawatem", do tego robienie rzeczy, które moim zdaniem są sztucznym wytworem (gra na giełdzie, opcje itp). Także raczej kończę (bo pół roku zostało- nie warto rzucać) i jazda

C0ld napisał/a:

Lol. Prawie 3 rok szukam pracy (warmińsko-mazurskie) i znaleźć nie mogę [...] Człowiek chce się dalej kształcić (miałem zamiar iść na studia i zrobić parę kursów plus dodatkowo prawko na lawety) a nie ma za co...



Ja byłem w Anglii trzy razy - rok przed maturą, po maturze i po pierwszym roku studiów. W okresie wakacyjnym. Za to kupiłem motocykl, pc'ta, laptopa, szalałem i do tego teraz robię prawo jazdy C,C+E i kwalifikacje zawodową. Trzeba szukać opcji Od biedy poszukać jakieś firmy na lojalkę, czasem też urząd pracy coś takiego organizuje - na budowie jak robiłem, jeden robotnik (młody ~23-24 lata max) został z urzędu na kurs na widlaki skierowany i prace dostał. Było to w te wakacje (jako operator wkrętarki tudzież człowiek-taczka) i tak a propo 1700zł kolegi z tematu - wyciągałem 2500 zł miesięcznie - ok, 10h dziennie, 7h w sobotę. Ale było jako paź =P
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2014-02-12, 22:25 2
PolishMoskal napisał/a:

Ja wiem jedno, 1 marca wyjdę na ulicę,


Żeby nie okazało się że wyjdę 1 marca na ulicę i skończy się to tak...
Zgłoś
Avatar
nosoundz 2014-02-12, 22:27
PolishMoskal napisał/a:

Sorry za ból dupy, musiałem. To mój pierwszy post więc po tagach znalazłem, jestem czarny, rudy, a moja żona ma na imię Pszemek.



sądzę że powinieneś na ten temat porozmawiać z tym człowiekiem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie