18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Polski Bruce Lee
KiecolPB • 2012-04-11, 15:42
Spotkałem gościa 9.03.2012r o 2 w nocy w Katowicach. Napisze wam tylko wstęp. Wyszedłem z tramwaju w Chorzowie przed zoo bo motornicza powiedziała że już koniec no i on stał na przystanku i się spytał czy może ze mną iść - zgodziłem się. Gdy wszedł na temat rabunków i napadów w nocy wyciągnąłem kose którą wziąłem dla bezpieczeństwa pokazałem mu i powiedziałem że nie ma się czego ze mną bać... Jak to mówią gdy pies się boi to zaczyna szczekać, więc zaczął nadawać że ma czarny pas w karate przez całą drogę do dworca w Katowicach. Na peronie była miazga... tak więc postanowiłem go nagrać Oprócz tego że kazałem mu śpiewać, pozdrowić kilka bardzo fajnych dziewczyn To powiedziałem mu w końcu żeby pokazał jakieś ciosy karate... (nic mu nie płaciłem) Tak więc o to powstał ten film:\
(oglądać całe)

@edit: Fotka którą mu pstryknąłem

Pozdrawiam Kiecol
Zgłoś
Avatar
brx 2012-04-11, 18:08
on pewnie wrocil na chate i pochwalil sie rodzinie ze znalazl debila ktory mu uwierzyl ze jest karateka...
Zgłoś
Avatar
MaszSziwe? 2012-04-11, 18:56 3
Odbijcie od śląska śląsk spoko jest gimbusy
Zgłoś
Avatar
sherman 2012-04-11, 19:13 1
A na Ślunsku chopie to tak kożdy kozik dla byzpieczyństwo ze sobą torga?
Zgłoś
Avatar
Ravager 2012-04-12, 2:29
...a jak wyłączyłeś kamerę to gościu pewnie i tak kazał Ci wyskoczyć z portfela, a Ty jeszcze dorzuciłeś gratis nóż, o którym pisałeś.
Zgłoś
Avatar
KiecolPB 2012-04-12, 13:23 1
Ravager napisał/a:

...a jak wyłączyłeś kamerę to gościu pewnie i tak kazał Ci wyskoczyć z portfela, a Ty jeszcze dorzuciłeś gratis nóż, o którym pisałeś.



Ja, tone wungla i portmanej z kupa kasy

Czy ja mu uwierzyłem? Beke z niego miałem
Zgłoś
Avatar
Kamyk5011 2012-04-12, 19:59
Gościu by wpierdolił niejednemu tutaj na sadisticu więc nie ma się co śmiać.
Zgłoś
Avatar
Miziou 2012-04-12, 22:46 3
Chuj z tym, jaki jest Śląsk, jakie lubuskie, jakie cokolwiek - to jest po prostu dno.
Możesz sobie być Ślązakiem, Kaszubem, czy innym rejonowcem - cokolwiek lubisz - to, co zrobiłeś jest kurwa tak niskie, że, żeby to podnieść, musiałbym sztab ludzi do wykopania zatrudnić. Niżej w temacie byli tylko pedałowcy od pacynki diabelnej.
Powiem po sadisticowemu, gdybyś mi "pokazał" swoją kosę dla żartu i strachu, miałbyś w ten wieczór połamane obie witki.
Pozdrawiam serdecznie i życzę trafienia na lepszego cwaniaka (co się zdarzy na 100%).
Ssij swoje wiadro penisów i nie dawaj więcej filmików.
Zgłoś
Avatar
mateelv 2012-04-13, 1:38
nie mogę słuchać jak psują język polski tym zaciąganiem
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-04-13, 1:43
Kiecol z własnego ojca pośmiewisko robić...serca nie masz
Zgłoś
Avatar
irish 2012-04-13, 1:51 6
KiecolPB napisał/a:



Ja, tone wungla i portmanej z kupa kasy

Czy ja mu uwierzyłem? Beke z niego miałem



ty nie kumasz, my sie śmiejemy z ciebie, nie z niego.............
Zgłoś
Avatar
idzior 2012-04-13, 1:53
"Oddajcie Lwów, a zabierzcie Śląsk... bo siara"
gdzieś zaczytane, wiedziałem że jeszcze się przyda i warto zapamiętać.
Zgłoś
Avatar
adrenaline7831 2012-04-13, 2:46
Co mu dajecie? Wungiel czy Koks?
Zgłoś
Avatar
KiecolPB 2012-04-13, 3:12
Miziou napisał/a:

Chuj z tym, jaki jest Śląsk, jakie lubuskie, jakie cokolwiek - to jest po prostu dno.
Możesz sobie być Ślązakiem, Kaszubem, czy innym rejonowcem - cokolwiek lubisz - to, co zrobiłeś jest kurwa tak niskie, że, żeby to podnieść, musiałbym sztab ludzi do wykopania zatrudnić. Niżej w temacie byli tylko pedałowcy od pacynki diabelnej.
Powiem po sadisticowemu, gdybyś mi "pokazał" swoją kosę dla żartu i strachu, miałbyś w ten wieczór połamane obie witki.
Pozdrawiam serdecznie i życzę trafienia na lepszego cwaniaka (co się zdarzy na 100%).
Ssij swoje wiadro penisów i nie dawaj więcej filmików.



Widzę takich jak ty to nie wiem czy się nie starać o moderatora i takich idiotów od razu banować. Przecież jasno powiedziałem że nikomu nożem nie chciałem krzywdy zrobić tylko wziąłem dla bezpieczeństwa bo miałem pociąg na 4.27 a każdy rozumny człowiek wie że różne ćpuny i bandy się włóczą po dworcach. Więc mu pokazałem ją w sensie że jakby coś było to się nie ma czego bać ze mną. Tak trudno wam to zrozumieć? Czy może przy każdym takim poście mam kopiować to samo tylko dołożyć czerwony kolor czcionki?
Zgłoś
Avatar
Wkurwiony_Zygfryd 2012-04-13, 8:54
Conscribo napisał/a:

Masz się z czego kurwa śmiać.
Koleś czarno na białym jest lekko opóźniony.

wymyśliłbym jakąś bardzo ciętą ripostę na ten filmik i autora, żeby zebrać pizdyliard piw, ale mi się nie chce


Przyciśnij

@Kiecolpb po twojej umiejętności składania zdań i zasobie słownictwa stwierdzam iż zakończyłeś edukację gdzieś w okolicach podstawówki.
Zgłoś
Avatar
donald207 2012-04-13, 9:23
O kurwa. Kozol???
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie