18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Polski Bruce Lee
KiecolPB • 2012-04-11, 15:42
Spotkałem gościa 9.03.2012r o 2 w nocy w Katowicach. Napisze wam tylko wstęp. Wyszedłem z tramwaju w Chorzowie przed zoo bo motornicza powiedziała że już koniec no i on stał na przystanku i się spytał czy może ze mną iść - zgodziłem się. Gdy wszedł na temat rabunków i napadów w nocy wyciągnąłem kose którą wziąłem dla bezpieczeństwa pokazałem mu i powiedziałem że nie ma się czego ze mną bać... Jak to mówią gdy pies się boi to zaczyna szczekać, więc zaczął nadawać że ma czarny pas w karate przez całą drogę do dworca w Katowicach. Na peronie była miazga... tak więc postanowiłem go nagrać Oprócz tego że kazałem mu śpiewać, pozdrowić kilka bardzo fajnych dziewczyn To powiedziałem mu w końcu żeby pokazał jakieś ciosy karate... (nic mu nie płaciłem) Tak więc o to powstał ten film:\
(oglądać całe)

@edit: Fotka którą mu pstryknąłem

Pozdrawiam Kiecol
Zgłoś
Avatar
PsyInfection 2012-04-11, 15:50 73
Nie ogarniam Twojego toku myślenia. Uważasz, że to jest ciekawe, śmieszne itd. ? Mylisz się. Żegnam.
Zgłoś
Avatar
KiecolPB 2012-04-11, 15:53 2
PsyInfection napisał/a:

Nie ogarniam Twojego toku myślenia. Uważasz, że to jest ciekawe, śmieszne itd. ? Mylisz się. Żegnam.



Dokładnie tak myślę
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2012-04-11, 15:53 8
Masz się z czego kurwa śmiać.
Koleś czarno na białym jest lekko opóźniony.

wymyśliłbym jakąś bardzo ciętą ripostę na ten filmik i autora, żeby zebrać pizdyliard piw, ale mi się nie chce
Zgłoś
Avatar
balhan 2012-04-11, 15:56
Mnie tam się podoba Nieźle się z niego ponabijałeś.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-04-11, 15:56 27
śląski gimbus i jego przygody
Zgłoś
Avatar
balhan 2012-04-11, 15:58
btw GKS Jastrzębie
Zgłoś
Avatar
B................o 2012-04-11, 16:00 7
Łał ale się z niego ponabijał. Świetny humor i żarty. Dla gimbusa to kwintesencja świetnego poczucia humoru. W szkole na pewno zostaniesz bohaterem na dwa dni i wszyscy będą oglądać ten wyjebany film na twojej komórce. Jeah.
Zgłoś
Avatar
KiecolPB 2012-04-11, 16:00
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

śląski gimbus i jego przygody



Pałasz do ludzi ogromną nienawiścią, zrobiło mi się przykro z tego powodu. Nie wiem jak odpowiedzieć na twoją ripostę jeśli to tak można nazwać. Czar świąt prysnął z twojego powodu, zakuło mnie w sercu. Nazwałeś mnie gimbusem ;( Bo nie wstydzę się tego że jestem ze Śląska tylko boli mnie to że gimbusem mnie nazywasz ;(
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-04-11, 16:05 1
a co oni tak dziwnie mówia? sa opóźnieni?
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-04-11, 16:07 7
KiecolPB napisał/a:


Pałasz do ludzi ogromną nienawiścią, zrobiło mi się przykro z tego powodu. Nie wiem jak odpowiedzieć na twoją ripostę jeśli to tak można nazwać. Czar świąt prysnął z twojego powodu, zakuło mnie w sercu. Nazwałeś mnie gimbusem ;( Bo nie wstydzę się tego że jestem ze Śląska tylko boli mnie to że gimbusem mnie nazywasz ;(



chuj mnie to obchodzi
Zgłoś
Avatar
en-em 2012-04-11, 16:11 2
przynajmniej gardę trzyma przyzwoicie. a Twoje poczucie humory wysuszyło mi skarpety
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-04-11, 16:44 42
KiecolPB napisał/a:



Pałasz do ludzi ogromną nienawiścią, zrobiło mi się przykro z tego powodu. Nie wiem jak odpowiedzieć na twoją ripostę jeśli to tak można nazwać. Czar świąt prysnął z twojego powodu, zakuło mnie w sercu. Nazwałeś mnie gimbusem ;( Bo nie wstydzę się tego że jestem ze Śląska tylko boli mnie to że gimbusem mnie nazywasz ;(



Zgłoś
Avatar
bojan6 2012-04-11, 16:52 1
Śląska patologia :/ eh
Zgłoś
Avatar
G................y 2012-04-11, 17:00
Conscribo napisał/a:

Masz się z czego kurwa śmiać.
Koleś czarno na białym jest lekko opóźniony.

wymyśliłbym jakąś bardzo ciętą ripostę na ten filmik i autora, żeby zebrać pizdyliard piw, ale mi się nie chce



co sie tak spinasz przecież to sam KiecolPB
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie