18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Polski Bruce Lee
KiecolPB • 2012-04-11, 15:42
Spotkałem gościa 9.03.2012r o 2 w nocy w Katowicach. Napisze wam tylko wstęp. Wyszedłem z tramwaju w Chorzowie przed zoo bo motornicza powiedziała że już koniec no i on stał na przystanku i się spytał czy może ze mną iść - zgodziłem się. Gdy wszedł na temat rabunków i napadów w nocy wyciągnąłem kose którą wziąłem dla bezpieczeństwa pokazałem mu i powiedziałem że nie ma się czego ze mną bać... Jak to mówią gdy pies się boi to zaczyna szczekać, więc zaczął nadawać że ma czarny pas w karate przez całą drogę do dworca w Katowicach. Na peronie była miazga... tak więc postanowiłem go nagrać Oprócz tego że kazałem mu śpiewać, pozdrowić kilka bardzo fajnych dziewczyn To powiedziałem mu w końcu żeby pokazał jakieś ciosy karate... (nic mu nie płaciłem) Tak więc o to powstał ten film:\
(oglądać całe)

@edit: Fotka którą mu pstryknąłem

Pozdrawiam Kiecol
Zgłoś
Avatar
Harry Pojeb 2012-04-13, 9:38 1
Jestem oburzony tyle powiem JEBAĆ GOROLI !!!!!!
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-04-13, 10:10 2
KiecolPB napisał/a:

Gdy wszedł na temat rabunków i napadów w nocy wyciągnąłem kose którą wziąłem dla bezpieczeństwa pokazałem mu i powiedziałem że nie ma się czego ze mną bać...



jakim trzeba być debilem, żeby nosić kose :/ i dodatkowo tłumaczyć to bezpieczeństwem.

filmik do dupy, autor zero.
Zgłoś
Avatar
r................0 2012-04-13, 10:50
cooo ???? z chorzowa do gliwic pociąg obięty całkowitą rezerwacją ??? ja pierdole a mówią że ludzie pociągami nie jeżdżą ach ten tusk oszust
Zgłoś
Avatar
Ardaniel 2012-04-13, 11:04
No to jak go spotkałeś na przystanku w Chorzowie to nie w Katowicach.
Zgłoś
Avatar
KaOeNDeI 2012-04-13, 11:22
kurwa, człowieku... jesteś żałosny !
Zgłoś
Avatar
Yessurr 2012-04-13, 15:55
Kose dla bezpieczeństwa? Pojebaniec.
Zgłoś
Avatar
losterlse 2012-04-13, 17:48 1
Kurwa ! Aż się zalogowałem.

Tak to kurwa każdy narzeka, że to sadol, więc filmiki o tematyce mało sadystycznej są be , wypierdalaj itp.
Ten filmik przedstawia jakieś tam wykorzystywanie, naśmiewanie się z dość opóźnionego człowieka. I tak źle i tak nie dobrze. (Nie, mi się też to nie podoba, chujowy filmik, gimbusiarski dialog i osobiście wole trupy, flaki, niż naśmiewanie się z chorych ludzi), ale kurwa na pewno to jest bardziej sadystyczne, niż tańczące pedały przy dubstepie albo dźwięki lamborgini czy supry !
Zgłoś
Avatar
so whaat 2012-04-13, 17:56 1
wara się od Śląsku, warszawiaczki jebane. gdyby nie Śląsk to ciekawe skąd byście mieli węgiel, na którym opiera się Polska gospodarka. fala polaczków właśnie przelała się przez komentarze - super. pogadaliście o już o Śląsku? tak? to wypierdalać do McDonalda zadupiać na zmywaku za 2 złote na godzine i pozwólcie prawdziwym Polakom pracować na utrzymanie tego zjebanego kraju, bo bądź co bądź ale ze Ślązaków więksi patrioci niż Wy, wygodnisie z warszawy.

PS: rozmiar pierwszych liter niektórych wyrazów w pełni zamierzona.
Zgłoś
Avatar
surgicaltechno 2012-04-13, 18:56
I co ojca w nim rozpoznałeś że musiałeś to gówno nagrać ?
Zgłoś
Avatar
ziehzeit 2012-04-13, 19:53
Kurwa zapierdalałeś taki kawał spod ZOO na dworzec.

I to jeszcze w towarzystwie jakiegoś pojeba.

Gratuluje.
Zgłoś
Avatar
KiecolPB 2012-04-13, 20:03
Pjess napisał/a:

Kurwa zapierdalałeś taki kawał spod ZOO na dworzec.

I to jeszcze w towarzystwie jakiegoś pojeba.

Gratuluje.



Samemu mi się nie chciało a była 2 w nocy.

@edit: Dokładnie odpierdolcie sie od śląska, jeden górnik zarobi więcej za miesiąc z niedzielami i sobotami niz taki warszawiok -biznesmen przez 2 miechy.
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2012-04-14, 1:19
Gwara gwarą ale żeby jeszcze pisać w tym upośledzonym języku ... Może i zarobi więcej ale wolę godziwą pracę w firmie i normalnymi ludźmi niż wyzysk, chorobę, pijaństwo, ogólną patologię i śmierć przed ukończeniem 40 roku życia.
Zgłoś
Avatar
Ravager 2012-04-14, 2:34 1
Ja cały czas powtarzam za Niemcami: "dać Polsce Śląsk to jak małpie zegarek". Rozkradli, posprzedawali węgiel do Rosji za grosze i jeszcze pierdolą, że Śląsk to wstyd i chuj wie co. Prawda jest taka, że gdyby nie Śląsk to Warszawa dalej byłaby wsią pod względem społeczno-mentalnym i infrastrukturalnym... A tak przynajmniej infrastruktura jest w stolicy niezła. Kurwa, jebany Korfanty. Za każdym razem, gdy jestem w Katowicach, zahaczam o cmentarz i pierdzę mu nad grobem.

Mam nadzieję, że ten cały RAŚ w końcu coś zdziała i się odetniemy od polskiego absurdu.
Zgłoś
Avatar
KiecolPB 2012-04-14, 8:02
Massdeath napisał/a:

Gwara gwarą ale żeby jeszcze pisać w tym upośledzonym języku ... Może i zarobi więcej ale wolę godziwą pracę w firmie i normalnymi ludźmi niż wyzysk, chorobę, pijaństwo, ogólną patologię i śmierć przed ukończeniem 40 roku życia.



Synek co mi zabroniysz w ojczystym jezyku pisac? O Slunski mi chodzi Ni mom sie niczygo wstydzic, a po drugie to nie film o tym ze slask jest lepszy od Polski ino o Bruce Lee zrozumcie to.
Zgłoś