18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:18
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:59
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Niezbyt sadystyczne, wiem, ale niejednokrotnie filmy takie jak te biły rekordy popularności na sadolu, więc pomyślałem czemu by nie...
Generalnie film ma na celu zerwanie ze stereotypem nastolatków XXI wieku oraz ukazanie codziennego życia pewnej grupy przyjaciół przesiadujących na "Piątce" (teren szkoły podstawowej nr 5 w
Swarzędzu).

Jak na filmik nakręcony przez 16-latka, to warty uwagi?

Zgłoś
Avatar
T................a 2012-09-02, 0:13 7
Spoko miejscówka nie to co u mnie :/ Nowiutkie osiedle ledwo się wprowadziłem a wokół nic poza polem. Ale chuj mam kompa .
Zgłoś
Avatar
jóźek_róra 2012-09-02, 1:19 19
Kurwa, Naród polski ma szansę na przeżycie... Nie wierzę w to co widzę :o
Zgłoś
Avatar
damian12091988 2012-09-02, 1:27 7
Zdumiewające jak to pięknie wygląda... 5 moich znajomych podobnie jak na filmie - tak spędzało średnio 3 dni w tygodniu. Najpierw spotykaliśmy się na kosza, kilka lat później alkohol, po kolejnych latach była trawa, następne lata to mdma, eksperymenty z substytutami "kolekcjonerskimi". Teraz działają z craciem i kompotem - w porę odbiłem z towarzystwa lecz na przestrzeni kilku lat widziałem na własne oczy jak ludzie na własne życzenie z taczają się zapewniając wszystkich do okoła że panują nad sytuacją.
Zgłoś
Avatar
ujebutor 2012-09-02, 1:36
@up

To co wy kurwa robicie, spotykacie sie zeby sie wspolcznie pouczyc matmy?
Zgłoś
Avatar
t................x 2012-09-02, 2:04 11
ooxdooxxi40 napisał/a:

Jak na filmik nakręcony przez 16-latka, to warty uwagi?

Zgłoś
Avatar
siedlik 2012-09-02, 3:47
oni chyba cos biora .... prysznic raz na miesiac, bo im kurwa szare komorki zaczarnialy
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2012-09-02, 4:09
wkurwia mnie brunetka - strasznie prosta dziewczyna, a ruda fajna dupa, ładny ma uśmiech i r*******m
a tak na marginesie, to jest właśnie mój stereotyp młodzieży, wiec o co tu chodzi autorowi? jak ja mam zerwać ze stereotypem jeśli mnie to w nim utwierdza?
i to nie jest prawda ze wiekszosc mlodziezy odrzuca używki... znam conajmniej 3 miejsca z różnych czesci polski i w kazdej "same shit"
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2012-09-02, 10:47 4
film o niczym a zrealizowany profesjonalnie. jesli ten 16 latek sam to robil to jest naprawde dobry.

ps. ta ruda jest fajna
Zgłoś
Avatar
kristal 2012-09-02, 10:50
@Dirty_ping, ona ma 16 lat ;O
Zgłoś
Avatar
r................7 2012-09-02, 10:57
kristal,
Znaczy się za majty do pudła nie trafisz.
Zgłoś
Avatar
aleksander6 2012-09-02, 11:00
Okropnie amatorskie i fałszywe. Do tego dzieciaki nie potrafią sklecić jednego porządnego zdania. Siedzą na ławkach zamiast rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Kontakty międzyludzkie - jasne, ale egzystencja w takim małym półświatku nie daje im dobrych perspektyw. Horyzont zamknięty na trzy spusty, ograniczający się do boiska i znajomych którzy prędzej czy później stamtąd spierdolą. Brak perspektyw na świadome życie
Zgłoś
Avatar
zachar1345 2012-09-02, 11:03 1
Dobra już nagraliście sobie filmik? Teraz pakować tornistry i do szkoły jutro łachudry małe!!
Zgłoś
Avatar
amcio 2012-09-02, 11:07 3
niech nakreca na wildzie w poznaniu taki filmik hahaha
Zgłoś
Avatar
Hennka 2012-09-02, 11:11
duże piwko.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie