18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
sebe13 2014-07-02, 2:42 20
Wybaczie, ale skazałbym takich wieśniaków na śmierć. Lubisz zapierdalać - zapierdalaj na torze.
Zgłoś
Avatar
t................x 2014-07-02, 2:47 6
Takiego chuja jak by miał wypadek to nie ratować a jeszcze dobić.
Zgłoś
Avatar
Beszczel 2014-07-02, 3:23 19
@sebe13, żeby na ten tor dojechać trzeba wydać kupę kasy na paliwo, bo jak się nie mylę to jest parę takich torów w Polsce więc na ból dupy polecam maść !
Zgłoś
Avatar
janniezbedny23 2014-07-02, 3:39 1
Całe szczęście że nam trochę drogi po robili bo traktorami by tak nie zapierdalali
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2014-07-02, 4:03 11
Tak długo jak zwykli uczestnicy drogi będą pośród tych amatorów szybkich prostych tak długo będę przeciwko takim wyścigom. Koło odpadnie, zasłabnie z podniecenia, pęknie opona, hamulce wysiądą i nie daj Boże zabierze ze sobą kogoś z tego świata.
Zgłoś
Avatar
ganji 2014-07-02, 6:18 77
@Beszczel

Nie pierdol! Jak kogoś stać na takie auta to powiedz mi, że ogromnym wydatkiem będzie jazda na tor. Poza tym powiedz mi, co jest cenniejsze od ludzkiego życia ?
Zgłoś
Avatar
Spadra 2014-07-02, 7:18 13
Bogate dzieci "biznesmenów" i dorobkiewiczów, nie wiedzą co z wolnym czasem i pieniędzmi robić.
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2014-07-02, 7:28 29
filmik o mistrzach prostej. nie ma czym sie jarac, nawet malpe nauczysz dawac w pizde na prostej.
Zgłoś
Avatar
SolarisN1 2014-07-02, 8:50 22
7 tysięcy obrotów i kierownica trzymana jedną ręką. Wróżę krótką karierę w motorsporcie.
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-07-02, 9:33 3
ta pseudo muzyka idealnie określa ich osoby.
Zgłoś
Avatar
ZimnaVodka 2014-07-02, 9:43
kolejne pojeb..y , bogate dzieci się bawią Bez Mógzu
Zgłoś
Avatar
necroboss 2014-07-02, 10:30 5
"Poza tym powiedz mi, co jest cenniejsze od ludzkiego życia ?"

Jakbym miał wybór, pięć złotych albo twoje życie, wybrał bym pięć złotych. Sorry, ale nie interesuje mnie niczyje życie, jeżeli ten ktoś nie jest mi bliski. Zwierzątka mnie jeszcze mniej interesują. Taka znieczulica. Coś jak tu:


Przede wszystkim, oni jeżdżą bo drogach szybkiego ruchu, autostradach i obwodnicach Krakowa, no i oczywiście świeżo odnowionych drogach takich jak ta przy Bonarce, poza tym, widać jeździli koło godziny 22-4 w nocy. Dlaczego? Każdy kto choć raz jeździł po Krakowie wie, że takie auta przy takich prędkościach na TAKICH JEBANYCH DZIURACH WSZĘDZIE by się po prostu połamały, ale wie także, że Kraków od 6-7 rano do godziny 21 to jeden wielki, pieprzony korek.
Zgłoś
Avatar
j................3 2014-07-02, 10:33 1
żebyś swoją matkę przejechał tym kurwa przedłużeniem penisa synusiu tatusia
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2014-07-02, 10:34 21
Spinacie się bo pewnie jeździcie kurwa Priusem. Życzę każdemu przejażdżki mocnym autem takim V6,V8 z co najmniej 6 6-7s do setki, żebyście poczuli ten piękny dźwięk, to wciśnięcie w fotel. Żeby kogoś to nie jarało to trzeba być mega cipą. Chłopaki śmigają późno w nocy i stanowią mniejsze zagrożenie nić niejedna pizda z nosem przy szybie ''zapierdalająca'' 50km/h. Poza tym droga hamowania w większości z tych bryk ze 100 jest taka jak starych aut z 50 Moim zdaniem chłopaki zdrowo zapierdalają bo trzeba zapierdalać!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie