18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
Hoofner 2015-07-11, 11:55
czytac to ty kurwa nie potrafisz
Zgłoś
Avatar
LICH0 2015-07-11, 13:19
Jakiś filmik ze zdjęciami i napisami i Ty w to wierzysz.....
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2015-07-11, 15:34
wyślij szwabom i ickom - będą wniebowzięci i poproszą o nowe/kolejne odszkodowania "bo na YT są same fakty".
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2015-07-12, 13:34 3
Chuj nie obóz, zwykłe więzienie polityczne, Umberto Eco będziesz o tym miał na historii w szkole średniej, spokojnie
Poza tym z tego co widzę na filmie, to nie było tam nawet pierdolonego płotu, a sami więźniowie na zagłodzonych nie wyglądali, więc w czym problem? Chyba nie w tym, że nasz kochany Świętej Pamięci Marszałek IIRP wjebał do pierdla i jednocześnie odizolował od zdrowej części społeczeństwa te jebane nacjonalistyczne ścierwo z ONR'u i o zgrozo z OUN'u oprócz tego znalazło się trochę czerwonej hołoty z jakichś komuszych ugrupowań, jak dla mnie cud, miód i malina Dziś też by się przydało takie rozwiązanie wprowadzić, infrastrukturę już mamy, dla posłów popisu i koalicjantów w sam raz
Z resztą to, że rządy Piłsudskiego były rządami twardej ręki, to żadna tajemnica, a autor filmu to niezły idiota.. jeszcze z tym swoim "czy to taka polska cecha, że wciąż się dzielimy?"... tak jakby w każdym innym państwie, wszyscy jego obywatele mieli te same poglądy i wyznanie
Zgłoś
Avatar
Sagertrah 2015-07-12, 14:46
No polaczki ktoś mi poda adres ambasady Izraelskiej w Polsce bo chciałbym im wysłać ten filmik.
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2015-07-12, 14:53
Sagertrah, A co jesteś za tępy, żeby wpisać Ambasada Izraela w wyszukiwarce polaczku?
Zgłoś