18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Polski Quake niszczy ludziom życie...
M................i • 2013-03-02, 22:59


No no, gdzie mogę przeznaczyć swoj 1% podatku dla tej akcji?

Mały bonus:
Zgłoś
Avatar
Nutaharion 2013-03-03, 9:17
Co miesiąc kupuję sieciówkę i niestety nie znam waszych problemów
Mój kontakt z kanarem ogranicza się do wyciągnięcia sieciówki i pokazania kanarowi po czym ten mówi dziękuję i idzie dalej.
Zgłoś
Avatar
hamusq 2013-03-03, 9:22
Zlapal mnie kanar w Holandi bez biletu... Mialem do wyboru, miesieczny albo kara... W Polszy sie tak nie da, bo w Polszy obywatel najwiekszym wrogiem panstwa!
Zgłoś
Avatar
Gorgor 2013-03-03, 9:34
MojeAvi napisał/a:


Co ty pieprzysz.
Dlaczego mam płacić za usługe która często się spóźnia.
Dlaczego mam płacić za usługę, gdzie cena jest ustawiana według ilości mieszkańców korzystających z sieci - A nie indywidualnie?
Dlaczego gdy bilet jest na 1h a trasa trwa 40 minut to często jest tak, że sie autobus nie wyrabia? - Muszę płacić karę
Dlaczego kary są tak wysokie. (180zł Szczecin, kiedys 270).
Dlaczego system nie mógł by być taki:
- Nie masz biletu jesteś złapany, możesz jeździć przez kolejne 3 miesiące w cenie kary.Miasto zyskuje pieniążki po jakimś czasie a traci tylko kartonik.

Ciekawostki, kiedyś karnet 10-cio przejazdowy był za 18zł. Teraz dostajesz Mieszkańcu Szczecina Karnet 10-cio przejazdowy (9 + 1 gratis)!!

Pozatym jeżeli ktoś chce sposób na kanara? Prosty:
1. Wchodzisz do autobusu, kasujesz wycięty wcześniej papierek.
2. Łapie Cie kanar. Spisują dane i żegnasz.
3. Kupujesz odpowiedni bilet.
4. W domu tuszem do pióra wypisujesz ten sam kod i ew. robisz dziurę.
5. Robisz skan biletu w biurze miejskiej komunikacji i dostarczasz im pisemnie wyjaśnienie sytuacji. Jak cie poproszą o bilet to Nie musisz dać oryginału, jest to dokument rzeczowy w twojej sprawie.

Jedyny mankament, to tusz. Ale pewnie na stronie producenta kasownika sie dowiesz.

Nie pojawi się cenzura, tylko pojawi się prawo ktore będzie zabraniało korzystania w *JAKIŚ* sposób z internetu.



A kto Cię tępy bucu zmusza do wsiadania do autobusu? Skąd się biorą takie płaczliwe pizdy? Jak zaczynałem pracę to zarabiało się 500zł na rękę i do pracy chodziło się na piechotę - 40min. w jedną stronę, szybkim marszem. Nikomu się nie żaliłem, że muszę iść w śnieg, mróz, deszcz, upał...bo bilety są drogie a kary wysokie. Namnożyło się takich niezaradnych płaczków-polaczków i biadolą na forach jak to źle mają.

hamusq napisał/a:

Zlapal mnie kanar w Holandi bez biletu... Mialem do wyboru, miesieczny albo kara... W Polszy sie tak nie da, bo w Polszy obywatel najwiekszym wrogiem panstwa!



W Bułgarii też by tak było?
Zgłoś
Avatar
przepon 2013-03-03, 10:00
Chciałbym ponadto zobaczyć wszystkich tych w roli kontrolerów, którzy pierdzą: "Jakby się normalnie zachowywał, a nie był sku*******". Życzę powodzenia w udawaniu idioty, gdy wiesz, że 90% pasażerów, których kontrolujesz, ma ochotę Ci sprzedać klepę na twarz, choć poprzestaje "tylko" na agresji werbalnej.
Wkurzyłbym się jeszcze bardziej, gdyby po wypisaniu mandatu, kontroler się do mnie uśmiechnął i życzył miłego dnia
Zgłoś
Avatar
ethreex 2013-03-03, 10:01
Ja pierdole ale pierdolicie. Nie odpowiada wam komunikacja to kurwa do aut. Wtedy zobaczymy czy da się jechać na stację i zatankować za nic. Chcecie mieć lepiej, ale przez tych co biletów nie kupują takie są warunki a nie inne. Nikt w końcu ze swoich nowego autobusu nie kupi.
Zgłoś
Avatar
solteck 2013-03-03, 10:37
A to nie jest tak, że funkcjonariusza publicznego można fotografować?
W końcu to nie jest osoba prywatna. Kontrolerów można fotografować ile wlezie.
Jak im się nie podoba, to niech zmienią zawód.
Zgłoś
Avatar
skinskin 2013-03-03, 10:49
również chętnie przeznaczyłabym swój 1% dla tej szczytnej akcji. nienawidze kanarów.

ah, chciałabym jeszcze dodac, że w życiu bym nie poznała, nie skojarzyła pana Ławrynowicza z tym memem. on wygląda zupełnie inaczej:)
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-03-03, 11:05
Pierdolone polskie robactwo, dupy te biedy chcą wozić ale bileciku za 1.50 to już nie łaska kupić? Kontrolerzy powinni mieć prawa jak policja i pałować ten motłoch do nieprzytomności.

skinskin napisał/a:

również chętnie przeznaczyłabym swój 1% dla tej szczytnej akcji. nienawidze kanarów.



A co tu do nawidzenia, zawód jak każdy, biletowego w kinie też hejtujesz bo każe ci kupić bilet? DO ROBOTY dymiąca się kupo łajna!
Zgłoś
Avatar
Gorgor 2013-03-03, 11:38 1
solteck napisał/a:

A to nie jest tak, że funkcjonariusza publicznego można fotografować?
W końcu to nie jest osoba prywatna. Kontrolerów można fotografować ile wlezie.
Jak im się nie podoba, to niech zmienią zawód.



Fotografować możesz sobie ile wlezie skoro masz taką dewiację na punkcie kontrolerów, natomiast za publikację wizerunku bez zgody zainteresowanego jest paragraf. Kontroler nie jest funkcjonariuszem publicznym, to nie komuna.

Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Pierdolone polskie robactwo, dupy te biedy chcą wozić ale bileciku za 1.50 to już nie łaska kupić? Kontrolerzy powinni mieć prawa jak policja i pałować ten motłoch do nieprzytomności.

A co tu do nawidzenia, zawód jak każdy, biletowego w kinie też hejtujesz bo każe ci kupić bilet? DO ROBOTY dymiąca się kupo łajna!



Nauczyło się ścierwo kraść i żerować na czyjejś pracy i podnoszą wielki lament gdy ktoś chce to ukrócić. Znam takie całe rodziny, które należałoby zutylizować do 3 pokoleń wstecz. Uczciwy ludzie odetchnęliby z ulgą.
Zgłoś
Avatar
Spedi 2013-03-03, 11:49
jest taka strona z kontrolerami w Warszawie ?
z checia popatrze na zdjecia kontolerow w stolicy
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-03-03, 12:06
Powiem tak: zajebać kontrolerów i wszystkich z komunikacji miejskiej. Od stycznia u mnie w mieście nie szło w ogóle biletów dostać. Wczoraj dopiero dałem radę miesięczny kupić, a do szkoły jakoś trzeba dojeżdżać. 100zł mandatu dostałem za to, że nigdzie biletu nie mogłem kupić (a zawsze mam bilet jeśli mogę go kupić). Chciałem się dogadać z tym cwelem kontrolerem i 50zł mu dać (50zł 'zaoszczędziłbym', a on 41zł 'zarobiłby', bo za każdy wypisany mandat dostaje 9zł) to jeszcze policją straszył. Kurwa dobrze, że zbliża się wiosna i sezon się zacznie to będę sobie sam dojeżdżał. Po 1 taniej mnie benzyna wyjdzie niż zapłata za te bilety, po 2 szybciej, po 3 przyjemniej, po 4 nie śmierdzi, po 5 nie spóźnia się bo sam ustalam godziny jazdy -.-
Zgłoś
Avatar
Wąski 2013-03-03, 12:16
@Black Snake
To widocznie słabo się starałeś ten bilet..
Zgłoś
Avatar
tomek2302 2013-03-03, 12:48
bylo sie pchac do tv???? niech cierpia.... to nauczka dla innych chciwych bab!!! takie zachowania powinny byc pietnowane. a nie pedalow w tv pokazywac!!! HANBA HANBA
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2013-03-03, 12:52 2
Chuj w dupę wszystkim burakom którzy nie płacą za bilety i mają jakiekolwiek pretensje do kanarów. Jesteście zwykłymi pierdolonymi złodziejami.
Jeden z drugim pieprzą że politycy czy biznesmeni to złodzieje i należy ich zajebać a jedyne co was od nich różni to to że jesteście zbyt tępi by robić przekręty na grube sumy! Więc robicie przekręty za 2 złote nie wykupując biletu. Ale chujami jesteście takimi samymi jak oni!
Dla mnie to jest ten sam poziom co dzieci JP.
Zgłoś
Avatar
skoczkowski 2013-03-03, 12:56
Ten kontroler został osobiście ugodzony nożem przez pasażera dziewięćdziesiąt razy?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie