18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Panko 2013-05-17, 0:20 1
ale zajebiste ... sadistic pełną gębą, pewnie zaraz poleci na mnie fala hejtu za to że krytykuje a on przynajmniej nie siedzi przed komputerem .... ale to że idę srać i nie ma mnie przed komputerem nie znaczy że muszę od razu się tym dzielić, a ten filmik jest dokładnie tyle warty co moje sranie
Zgłoś
Avatar
stahkh 2013-05-17, 0:24
Niby parę ciekawych pomysłów, ale ogólnie chujówka. Brakuje puenty i przesłania. Ktoś kurwa chyba nie zadał sobie pytania "co ja właściwie chciałbym nakręcić i tym osiągnąć?" zanim zabrał się do roboty.
Zgłoś
Avatar
TFMD 2013-05-17, 0:25
2:28... Widać, że Łódź
Zgłoś
Avatar
Luis 2013-05-17, 0:40 1
ja jebie koledzy powyzej chyba nie rozumieją, że wyjść na dwór, porobić COŚ, pośmiać sie, to nie to samo co iść do kibla i sie wysrać czy wiecznie siedzieć przed kompem. Tak to każdy narzeka, jak sie pisze polaczki itd. ale taka jest prawda. Jesteście typowymi polaczkami, którzy za taką produkcje z usa czy od innych hamburgerów to piwo zawsze dacie, a rodakowi nie, bo po co. Wiadomo, że nie bedzie doskonałe, ale już bez przesady.
Zgłoś
Avatar
immikofreako 2013-05-17, 0:46 1
Luis napisał/a:

ja jebie koledzy powyzej chyba nie rozumieją, że wyjść na dwór, porobić COŚ, pośmiać sie, to nie to samo co iść do kibla i sie wysrać czy wiecznie siedzieć przed kompem. Tak to każdy narzeka, jak sie pisze polaczki itd. ale taka jest prawda. Jesteście typowymi polaczkami, którzy za taką produkcje z usa czy od innych hamburgerów to piwo zawsze dacie, a rodakowi nie, bo po co. Wiadomo, że nie bedzie doskonałe, ale już bez przesady.


Bo to jest hujowe, panial kurwa? ani smieszne ani straszne tylko hujowe
Zgłoś
Avatar
skandal89 2013-05-17, 0:48
@Luis, pierdolisz pierdoły, taki Remi jak odwalał jakieś akcje to przynajmniej śmiesznie wychodziło, można by rzec, że facet ma talent do odpierdalania, a to? To jest chujowe jak barszcz. Może i w tym momencie siedzę przed kompem, ale ogólnie to mam lepsze rzeczy do roboty niż nagrywanie jakiejś popeliny.
Zgłoś
Avatar
wzx123 2013-05-17, 0:49
Jaki kraj, taki Remi...
Zgłoś
Avatar
P................u 2013-05-17, 1:00
Myślałem że dokument o Najmanie ujrzę.
Zgłoś
Avatar
noe82 2013-05-17, 1:11
dzisiejszego dnia nie czytam postow -- to jest zajebiste...
Zgłoś
Avatar
XtravaganZa 2013-05-17, 1:12 1
Mam pytanko. O co Wam chodzi z tą Łodzią? Wiem, że stan centrum woła o pomstę do nieba, bo niegdyś piękne kamienice są dzisiaj w strasznym stanie i zamieszkałe przez patologię. Wszędzie monopolowe i lumpexy. Mnie też to wkurwia. Ale Retkinia jest według mnie zajebista. Sadole, wytłumaczycie mi?
Zgłoś
Avatar
anakin 2013-05-17, 1:22 2
99% tych dzieciaków z sadola zna Łódź chyba z tv i o Retkini czy nawet od Karolewie np nie ma pojęcia. Siedzą pewnie gdzieś w Bedoniu i hejtują a rano wstaną krowy doić na jakimś zadupiu
Zgłoś
Avatar
Caban1908 2013-05-17, 2:01 1
@XtravaganZa
mają ból dupy że mieszkają po warszafkah albo innych chujach-mujach i nam zazdroszczą klimatycznego miasta, bo na włókiennictwie się wybiliśmy podczas rewolucji przemysłowej i trwało to aż do czasów komuny gdzie ze względu na kryzys zakłady pracy upadły, a za rządów styropianu po 89r. zostały zniszczone, ew. wyprzedane za bezcen, chociaż nie wiem czy w Łodzi jakiś stary zakład jeszcze pracuje.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-05-17, 2:04
@XtravaganZa

Retkinia zajebista? Blokowisko z płyty i stada lumpów wałęsające się z piwem w ręku za dnia a nocą szukające zaczepek nazywasz zajebistą dzielnicą?
Zgłoś
Avatar
Rafao 2013-05-17, 2:24
i chuj, przypadkiem dałem piwo, mój największy życiowy błąd
Zgłoś
Avatar
XtravaganZa 2013-05-17, 2:54
Cytat:

Retkinia zajebista?



Tak

!Timon napisał/a:

Blokowisko z płyty i stada lumpów wałęsające się z piwem w ręku za dnia a nocą szukające zaczepek nazywasz zajebistą dzielnicą?



Blokowiska nie są złe, to pancerne, ciepłe i odnowione klunkry, w których dobrze się mieszka. Akurat dziadkowie mieszkają na 11-tym piętrze, w szczytowym mieszkaniu. Widok jest przezajebisty. Z balkonu widać po lewej Lublinek, lotnisko, 1,2 km polanę, daaaalej GOŚ ( ), widać Konstantynów, Łask i Bełchatów przy ładnej pogodzie. Z drugiej strony widać całą Łódź, Manhattan, stadiony ŁKSu i Widzewa też. Poza tym, wszędzie są drzewa owocowe, wszystko pięknie kwitnie, jest dużo miejsca (chociaż ostatnio najebali niepotrzebnych Galerii (Retkińska gdzie nikt nie chodzi, chyba, że do Rossmanna i CH Retkinia, które jest po prostu za daleko i Aldi, gdzie sam syf). Poza tym, jeszcze w latach '70-tych były gospodarstwa rolne, krowy się pasły tu i tam, stały stodoły obok budowanych bloków, dużo sadów po tym zostało. To dalej jest Łódź ale jest taka sielska. A lumpów jest tyle co wszędzie, ja akurat nie widziałem ich zbyt wielu. Można też się przejść na Złotno, na Zdrowie, na Józefów.. Polesie FTW! Ja sentymentalnie do tego podchodzę, bo stamtąd pochodzę. Tak, to w Belgii żyję i zawsze mam fajne wspomnienia z tej części Łodzi.

Jedyne co mi przeszkadza, to że naprzyjeżdżało wsiurów i zachowują się jak bydło, no ale czarne owce się i u rodowitych Łodzian znajdzie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie