18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
Polskie Drogi #170
Polskie_Drogi • 2020-02-23, 13:54
Coraz więcej osób montuje w swoich pojazdach kamery. Dzięki temu nagrania stają się kluczowymi dowodami podczas ustalania przyczyn oraz przebiegu różnych zdarzeń drogowych.
Dzięki takim nagraniom możemy się również cały czas uczyć i przypominać sobie o czyhających na nas zagrożeniach.

Zgłoś
Avatar
macolek1234 2020-02-23, 16:45 5
krisman1981 napisał/a:

tytuł powinien być polskie matoły z katolickiego ciemnogrodu polak na drodze śmierc w oczach



Dowartościowałeś się w necie ?
Zgłoś
Avatar
BogerPL 2020-02-23, 17:31 3
roman970227 napisał/a:

Brawa dla Pana tirowca z pierwszego nagrania. Mało kto tak by się zachował. Wolał poświęcić towar, tira czy nawet swoje zdrowie /życie aby ktoś nie zginął przez debila.
Leci piwko



Akurat w mojej ocenie zareagował zbyt nerwowo. Z przodu była jeszcze masa miejsca, prędkości niewielkie + na dodatek ta Kia jeszcze na niego nie zjeżdżała. Widać to już od 1 s gdzie Kia jeszcze na przeciwległym pasie, a Tir już kołami w rów wjeżdża. Facet się przestraszył i poszedł w rów - moim zdaniem całkowicie niepotrzebnie. Ciekawe jak tą sytuację oceniłby sąd bo moim zdaniem nie jest ona jednoznaczna.
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2020-02-23, 17:46
BogerPL napisał/a:

Akurat w mojej ocenie zareagował zbyt nerwowo. Z przodu była jeszcze masa miejsca, prędkości niewielkie + na dodatek ta Kia jeszcze na niego nie zjeżdżała. Widać to już od 1 s gdzie Kia jeszcze na przeciwległym pasie, a Tir już kołami w rów wjeżdża. Facet się przestraszył i poszedł w rów - moim zdaniem całkowicie niepotrzebnie. Ciekawe jak tą sytuację oceniłby sąd bo moim zdaniem nie jest ona jednoznaczna.



Weź pod uwagę, że nagranie z kamery nie oddaje idealnie rzeczywistości i odległości, ale może masz rację.
Zgłoś
Avatar
Aleo 2020-02-23, 18:28 2
BogerPL napisał/a:

Akurat w mojej ocenie zareagował zbyt nerwowo. Z przodu była jeszcze masa miejsca, prędkości niewielkie + na dodatek ta Kia jeszcze na niego nie zjeżdżała. Widać to już od 1 s gdzie Kia jeszcze na przeciwległym pasie, a Tir już kołami w rów wjeżdża. Facet się przestraszył i poszedł w rów - moim zdaniem całkowicie niepotrzebnie. Ciekawe jak tą sytuację oceniłby sąd bo moim zdaniem nie jest ona jednoznaczna.



łatwo pierdolić pierdząc w fotel przed kompem
Zgłoś
Avatar
GOLOP 2020-02-23, 18:36
krisman1981 napisał/a:

tytuł powinien być polskie matoły z katolickiego ciemnogrodu polak na drodze śmierc w oczach



Laola czy to ty?
Zgłoś
Avatar
k................r 2020-02-23, 18:45
2.01 Kolego kultura wymaga zjechania na drugi pas zeby wlaczajacy sie do ruchu mieli wiecej miejsca
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2020-02-23, 18:55
kothletino napisał/a:

1:49 - kwintesencja polskości na drodze... to jest mój pas, szlachta tutaj jedzie czyli Ja i reszta ma się dostosować albo wypierdalać.
Miała babka miejsce i czas żeby zjechać na lewy i dać włączyć się innym ale nie bo drogowej przyzwoitości zabrakło, w czasie pomiędzy 1:57 a 1:59 widać że jeszcze kurwa z premedytacją skręciła w prawą stronę żeby zajebać w auto.
Pewnie zbyt zajęta konwersacją prowadzoną przez telefon.
Kraj piękny, tylko ludzie kurwy.



Przecież to kobieta za kierownicą, więc możesz zapomnieć o wyczuciu odległości o raz podstaw przewidywania. Mogła zmienić pas na lewy, albo zwolnić i wpuścić ten samochód, ale to wielka dama przekonana o swojej racji.
Wszystko przez wychowanie w naszej pięknej Polsce, dziewczynom i kobietom ustępuje się od najmłodszych lat szkolnych i później wyrastają na panie, które myślą tylko o sobie, że są najważniejsze z wyjebanym ego myślące tylko o sobie i mające w dupie innych.
Przecież to norma, że jak idziesz nawet chodnikiem to kobieta będzie szła całą szerokością i nie ustąpi. Tak samo w sklepach- zablokuje wózkiem z zakupami całe przejście bo coś musi sprawdzić, itp. Zero myślenia o innych, bo ona wielka księżniczka jest najważniejsza, pewna swoich racji. To samo występuje na drodze.
Ona miała tutaj pierwszeństwo, ale kurwa gdyby ktoś jechał z nią na czołówkę to większość pań też nie skręci.
Zgłoś
Avatar
Iks_77 2020-02-23, 19:37
Henboh napisał/a:

Pierdolisz.
Przepisy ruchu drogowego to obowiązek. Kultura to tylko (i aż) rzecz dodana. Mogła zrobić miejsce, bo to kulturalne (ale nie musiała), ale kloc z renówki, miał obowiązek upewnić się, że może pas zmienić.
Każdy kierowca ma przestrzegać przepisów, nie każdy musi być kulturalny.



Zakładam, że ta głupia pizda nie korzystała z głośnomówiącego...
Zgłoś
Avatar
Starger 2020-02-23, 20:49
Za niedługo robie prawko i takie filmy ryją banie serio(obejrzane ponad 100 odc) .. nikomu nie mozna ufac na drodze
Zgłoś
Avatar
outline 2020-02-23, 21:49 1
Co odcinek to się dziwię, bo wiele tych przykładów pokazuje nie tyle co sprawców, ale często właścicieli kamerek - że są jebanymi kretynami. Nie wiem, ja jak dojeżdżam, do skrzyżowania to zawsze kurwa obserwuję samochód który tam stoi, czy na autostradzie jak dołączają. A tu mam wrażenie że są wiecznie zaskoczeni i kąt widzenia jest tylko na wprost.

No weźcie przykład nawet z 6:19. Przecież wlasciciel kamerki to też jakiś niedojebany bezmózg .
Zgłoś
Avatar
xxxkamil91xxx 2020-02-23, 23:01
1:20 No i spierdolył! Szukać chłopa ciule jedne. Może jest w szoku!
Zgłoś
Avatar
miki660 2020-02-24, 7:15 1
outline napisał/a:

Co odcinek to się dziwię, bo wiele tych przykładów pokazuje nie tyle co sprawców, ale często właścicieli kamerek - że są jebanymi kretynami. Nie wiem, ja jak dojeżdżam, do skrzyżowania to zawsze kurwa obserwuję samochód który tam stoi, czy na autostradzie jak dołączają. A tu mam wrażenie że są wiecznie zaskoczeni i kąt widzenia jest tylko na wprost.
No weźcie przykład nawet z 6:19. Przecież wlasciciel kamerki to też jakiś niedojebany bezmózg .



Jak zrobisz prawo jazdy albo zaczniesz jeździć szybciej niż 90 po autostradzie to zacznij się udzielać. W trakcie jazdy jest więcej obiektów do obserwacji niż tylko kretyni, którzy nie potrafią zmienić pasa ruchu czy też się do ruchu włączyć
Zgłoś
Avatar
roman970227 2020-02-24, 9:30 1
BogerPL napisał/a:

Akurat w mojej ocenie zareagował zbyt nerwowo. Z przodu była jeszcze masa miejsca, prędkości niewielkie + na dodatek ta Kia jeszcze na niego nie zjeżdżała. Widać to już od 1 s gdzie Kia jeszcze na przeciwległym pasie, a Tir już kołami w rów wjeżdża. Facet się przestraszył i poszedł w rów - moim zdaniem całkowicie niepotrzebnie. Ciekawe jak tą sytuację oceniłby sąd bo moim zdaniem nie jest ona jednoznaczna.



No wiesz ciężko w takich sytuacjach zachować zimną krew ale moim zdaniem to są ułamki sekundy na reakcję i wątpię aby miał czas na zastanowienie, czy da radę przy rowie pojechać. A sąd nie będzie na to patrzył czy on dobry zrobił manewr, raczej by go jeszcze pochwalił.
Bo cała wina leży po tym debilu co walił na czołówkę.

BogerPL napisał/a:

Akurat w mojej ocenie zareagował zbyt nerwowo. Z przodu była jeszcze masa miejsca, prędkości niewielkie + na dodatek ta Kia jeszcze na niego nie zjeżdżała. Widać to już od 1 s gdzie Kia jeszcze na przeciwległym pasie, a Tir już kołami w rów wjeżdża. Facet się przestraszył i poszedł w rów - moim zdaniem całkowicie niepotrzebnie. Ciekawe jak tą sytuację oceniłby sąd bo moim zdaniem nie jest ona jednoznaczna.



Lub po prostu kierowca tira źle ocenił jak blisko jest rowu i cyk.
Zgłoś
Avatar
kpold3004 2020-02-24, 18:49
Szkoda Żuka z 5:15
Zgłoś
Avatar
Smokw 2020-02-24, 21:45
Henboh napisał/a:

Pierdolisz.
Przepisy ruchu drogowego to obowiązek. Kultura to tylko (i aż) rzecz dodana. Mogła zrobić miejsce, bo to kulturalne (ale nie musiała), ale kloc z renówki, miał obowiązek upewnić się, że może pas zmienić.
Każdy kierowca ma przestrzegać przepisów, nie każdy musi być kulturalny.



Przecież on właśnie to napisał. Przecież nie napisał, ze to jej wina tylko że chamsko się zachowała.

miki660 napisał/a:

Jak zrobisz prawo jazdy albo zaczniesz jeździć szybciej niż 90 po autostradzie to zacznij się udzielać. W trakcie jazdy jest więcej obiektów do obserwacji niż tylko kretyni, którzy nie potrafią zmienić pasa ruchu czy też się do ruchu włączyć



no właśnie laska zamiast pierdzielić ustąpiła by miejsca zjeżdżając na lewy pas, koleś od sytuacji z radiowozem zwolniłby, a nie przyspieszał. Jeżdżę zawodowo i dla mnie tych dwóch nagrywających to świeżaki, a Ty ich bronisz. Jazda według przepisów to jedno, ale sztuka jest jeździć tak, aby uważać na wszytko i przewidywać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie