18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
Polskie Drogi #170
Polskie_Drogi • 2020-02-23, 13:54
Coraz więcej osób montuje w swoich pojazdach kamery. Dzięki temu nagrania stają się kluczowymi dowodami podczas ustalania przyczyn oraz przebiegu różnych zdarzeń drogowych.
Dzięki takim nagraniom możemy się również cały czas uczyć i przypominać sobie o czyhających na nas zagrożeniach.

Zgłoś
Avatar
Geniuuuu 2020-02-24, 23:33
A dlaczego nikt nie jedzie po rowerowcu ktory wjechał na czerwonym?
Zgłoś
Avatar
Bladziochreturn 2020-02-24, 23:43
Smokw napisał/a:

Przecież on właśnie to napisał. Przecież nie napisał, ze to jej wina tylko że chamsko się zachowała.
no właśnie laska zamiast pierdzielić ustąpiła by miejsca zjeżdżając na lewy pas, koleś od sytuacji z radiowozem zwolniłby, a nie przyspieszał. Jeżdżę zawodowo i dla mnie tych dwóch nagrywających to świeżaki, a Ty ich bronisz. Jazda według przepisów to jedno, ale sztuka jest jeździć tak, aby uważać na wszytko i przewidywać.



Tylko, że takich ciuli co włącza kierunkowskaz i jeb zmienia pas bo mu się należy, jest coraz więcej. Nie rozumiem dlaczego Ty ich bronisz. Ja też jeżdżę zawodowo i w Warszawie jest tego plaga. Przepis mówi wyraźnie jak należy zmieniać pas ruchu i z czym tu dyskutować.
Zgłoś
Avatar
Kristoff 2020-02-24, 23:58
pedalarze jak zawsze, trzymają poziom
Zgłoś
Avatar
Nyrewesa 2020-02-25, 13:10
Widać że mistrzowie wrzucam kierunek i wpierdalam się na sąsiedni pas mają się dobrze. Trasa toruńska to właśnie przez takich mistrzów kierunkowskazów stoję tam codziennie w korkach. To samo jest na autostradzie w czasie wakacji. Wyjeżdża Janusz że stacji lub mopu ma pas rozbiegowy 200-300 metrów właśnie po to aby nabrać prędkości. Ale po co lepiej kierunek i 60 na autostradę. Ważne że zasygnalizował.
Zgłoś
Avatar
outline 2020-02-25, 23:54
miki660 napisał/a:

Jak zrobisz prawo jazdy albo zaczniesz jeździć szybciej niż 90 po autostradzie to zacznij się udzielać. W trakcie jazdy jest więcej obiektów do obserwacji niż tylko kretyni, którzy nie potrafią zmienić pasa ruchu czy też się do ruchu włączyć



Stul pysk i sam zrób to prawko bo pierdolisz jakbyś miał szpare między nogami. Wielki krajoznawczy kierowco.

Smokw napisał/a:

Przecież on właśnie to napisał. Przecież nie napisał, ze to jej wina tylko że chamsko się zachowała.
no właśnie laska zamiast pierdzielić ustąpiła by miejsca zjeżdżając na lewy pas, koleś od sytuacji z radiowozem zwolniłby, a nie przyspieszał. Jeżdżę zawodowo i dla mnie tych dwóch nagrywających to świeżaki, a Ty ich bronisz. Jazda według przepisów to jedno, ale sztuka jest jeździć tak, aby uważać na wszytko i przewidywać.



Właśnie o to chodzi, siedzi kurwa stulej albo gangus z bety za monitorem i komentuje. U mnie podobnie 11 lat prawko, dzwona ani jednego, dzień w dzień trasy ale co ja tam wiem

Może to prawko w konću zrobię i zacznę jeździć na legalu
Zgłoś
Avatar
eenocosTy 2020-02-27, 13:04
ale sponiewierali to tico na końcu hahaha
Zgłoś