18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
baronturbina 2020-09-17, 11:36
Kurwa film otwierający skradł cały show !
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-09-17, 12:33 4
Lew napisał/a:

ten pierwszy na rondzie to jakaś mega ameba umysłowa że Ciężarówki nie zauważyła, tak wiem zaraz hejty polecą że rondo pierwszeństwo itp ale kurwa xD



Z drugim całkiem podobnie. Niby tamten jechał na czerwonym i jego wina. Ale ten matoł startuje od zera i do samego zderzenia przyspiesza zamiast spróbować uniknąć kolizji. Tak jeżdżąc to codziennie bym miała ze 3 wypadki.

Ten w 4:23 też to samo. Miał pierwszeństwo, ale widząc, że ktoś wyjeżdża z miejsca parkingowego może zdjąć nogę z gazu.

W takich sytuacjach celowego doprowadzenia do kolizji powinna być orzekana wina tego, co nie hamował, a nie tego, co złamał przepisy.
Zgłoś
Avatar
adi_k0 2020-09-17, 12:59 2
@up, to pisz kodeks od nowa, bo jak na razie to wina jest wymuszającego tłuka, i dobrze.
Zgłoś
Avatar
PryszczatyJeż 2020-09-17, 13:01 2
Pierwsza akcja. Nie trzeba być geniuszem. Jak ten jechał z jednej strony a ciężarówka z drugiej a on w koniec naczepy przyjebal. Kretyn. 500 batów na plecy i prawko dożywotnio zabrane dla nagrywającego.
Zgłoś
Avatar
Snajkers 2020-09-17, 13:56 1
Lew napisał/a:

ten pierwszy na rondzie to jakaś mega ameba umysłowa że Ciężarówki nie zauważyła, tak wiem zaraz hejty polecą że rondo pierwszeństwo itp ale kurwa xD



Bo on się chyba z furmanki przesiadł. Drze ryja "gdzie, gdzie" i zamiast hamować to ciągnie za lejce których nie ma xD
Zgłoś
Avatar
El_Mucho_Ding_Dong 2020-09-17, 14:37
ten z 5:50 co odjebał xD
Zgłoś
Avatar
booboo 2020-09-17, 15:39
wniosek: nic sie nie zmienilo dalej cebula na drodze
Zgłoś
Avatar
kothletino 2020-09-17, 15:58
Najlepszy to jest ten menel który śpi na przystanku w akcji od 1:45.
Tutaj wypadek a ten komar i wyjebane.
Zgłoś
Avatar
rbt-elektro 2020-09-17, 17:13
Lew napisał/a:

ten pierwszy na rondzie to jakaś mega ameba umysłowa że Ciężarówki nie zauważyła, tak wiem zaraz hejty polecą że rondo pierwszeństwo itp ale kurwa xD



Albo "naprawię sobie Gruza na koszt kretyna z tira"

Lew napisał/a:

ten pierwszy na rondzie to jakaś mega ameba umysłowa że Ciężarówki nie zauważyła, tak wiem zaraz hejty polecą że rondo pierwszeństwo itp ale kurwa xD



Albo "naprawię sobie Gruza na koszt kretyna z tira"
Zgłoś
Avatar
psycholll 2020-09-17, 17:30
Lew napisał/a:

ten pierwszy na rondzie to jakaś mega ameba umysłowa że Ciężarówki nie zauważyła, tak wiem zaraz hejty polecą że rondo pierwszeństwo itp ale kurwa xD



jak byś jezdził autkiem, to byś wiedział - że możesz wymusić odszkodowanko a to była idealna sytuacja.
Zgłoś
Avatar
MotoPirat 2020-09-17, 17:55
maciekmako napisał/a:

2.18 jaka to piosenka?



Winona Oak - He Don't Love Me
PS. Jest aplikacja do rozpoznawania nut - shazam.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2020-09-17, 18:13
Lew napisał/a:

ten pierwszy na rondzie to jakaś mega ameba umysłowa że Ciężarówki nie zauważyła, tak wiem zaraz hejty polecą że rondo pierwszeństwo itp ale kurwa xD



Z drugiej strony to co wywijają kierowcy ciężarówek na takich rondach to tragedia. Wymuszenia są notoryczne.
Zgłoś
Avatar
Praxis 2020-09-17, 19:36
Lew napisał/a:

ten pierwszy na rondzie to jakaś mega ameba umysłowa że Ciężarówki nie zauważyła, tak wiem zaraz hejty polecą że rondo pierwszeństwo itp ale kurwa xD



Bo to są cymbały co mają kamerkę i szukają okazji myśląc, że mają pierwszeństwo. Niektórzy myślą, że jak wjadą na rondo to już nie muszą patrzeć dookoła co się dzieje i tłumaczą się, że przecież już byli na rondzie, więc mieli pierwszeństwo. Ciekawe czy na takich rondach jak w okolicy Tczewa albo Rybnika gdzie jest rondo w kształcie fasolki albo nerki to czy też czekają przed wjazdem aż wszyscy zjadą. Są ronda tak skonstruowane, że mają ppo kilkaset metrów, a taki cymbał jak z pierwszej sceny i tak jebnie albo przyśpieszy na kogoś kto daleko wjeżdża. A gość z Rabena mógł nie widzieć nawet, że ktoś jedzie przez te krzaki na środku, a ciężarówę rozbujać to też nie jest moment jak w osobówce. Ja przestałem oglądać te polskie drogi, bo się tylko wkurwiam na głupotę ludzi. Zdążą strąbić, zwyzywać ale brak czasu na hamulec i zwolnienie - nawet nie zayrzymanie - ZWOLNIENIE.
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2020-09-17, 20:30 1
1.10 zakręt idiotów w bielsku-Białej, i kolejny idiota który nie umie przejechać tego zakrętu

A na przeciwnym na Żywiec zbierają kolejnego
Zgłoś
Avatar
Haku 2020-09-18, 1:42
Lew napisał/a:

ten pierwszy na rondzie to jakaś mega ameba umysłowa że Ciężarówki nie zauważyła, tak wiem zaraz hejty polecą że rondo pierwszeństwo itp ale kurwa xD



Zapierdalał na rondzie i sam wjebał się do tira. Założe się, że gdy kierowca tira patrzył to go nie widział bo był po drugiej stronie, a że ten przyspieszał to wyjechał w najlepszym momencie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie