18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
Avatar
maciekmako 2020-09-17, 0:11 2
2.18 jaka to piosenka?
Zgłoś
Avatar
tdoberman 2020-09-17, 0:19 21
Ten ostatni z BMW to miał szczęścia trochę w swojej głupocie
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-09-17, 0:26 1
I tradycyjnie bach do suszarni
Zgłoś
Avatar
Lew 2020-09-17, 0:34 84
ten pierwszy na rondzie to jakaś mega ameba umysłowa że Ciężarówki nie zauważyła, tak wiem zaraz hejty polecą że rondo pierwszeństwo itp ale kurwa xD
Zgłoś
Avatar
zubek25 2020-09-17, 0:48
No ostatniego to krzysiu chyba za wora trzymal
Zgłoś
Avatar
karolkuraprezes 2020-09-17, 0:49 47
Pierwszemu dołożyć próbe wymuszenia odszkodowania. Gdyby każdy tak jeździł to żadna ciężarówka na rondo nie wjedzie.
Zgłoś
Avatar
turixon 2020-09-17, 0:56 5
nie no jak widzę pierwszą akcje to już wiem, że poziom ludzi nagranych na tych shotach będzie grubooooo pojebany
Zgłoś
Avatar
psarnack 2020-09-17, 1:25 1
Eee tam ... Normalna jak zwykle epidemia "gastryczna" w środowisku kierowców .. główny objaw to "permanenta sraczka" i dążenie do miejsca gdzie król piechotą chodzi ... Za wszelką cenę i naszej się nie da tego wytłumaczyć....
Zgłoś
Avatar
fuzzman 2020-09-17, 7:25 15
Dużo szeryfów z kamerą, sytuację w których trochę uprzejmości i naciśnięcia delikatnie na hamulec by wystarczyło do uniknięcia zdarzeń.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-09-17, 7:30 9
Mówcie co chcecie, ale ktoś kto specjalnie spierdala z miejsca kolizji powinien od razu tracić prawko na 5 lat i chuj im w dupę
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-09-17, 7:34 27
karolkuraprezes napisał/a:

Pierwszemu dołożyć próbe wymuszenia odszkodowania. Gdyby każdy tak jeździł to żadna ciężarówka na rondo nie wjedzie.



Dokładnie... nie jestem kierowcą ciężarówki, wiele razy musiałem hamować, wkurw jest, ale też zdaję sobie sprawę, że czasem muszą się wjebać, bo nie wjadą...
A ten delikwent jeszcze na siębie nakręcił bata... Co trzeba mieć we łbie, żeby takie coś odjebać??
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-09-17, 8:38 3
Moje ulubione przykłady drogowego debilizmu moim zdaniem kwalifikującego na dożywotni zakaz samodzielnego poruszania się pośród ludzi:
-Jestem ciężki to jadę. Powinniście na mnie uważać, bo jestem duży
-Rozpędziłem się ciężarówką, to wjazd mnie się należy
-Wczesne czerwone, jadę w sumie na zderzaku gościa, co przejechał na późnym żółtym, no to mogę jechać
-Deszcz? Jaki deszcz? Jeżdżę już tyle lat po asfalcie i nic się nigdy nie stało
- Zmieszczę się, to jadę. Pierwszeństwo, światła i znaki widziałem i znam, ale była chwila to próbuję
-Jakie skrzyżowanie? Jak zastawiam?
-Podwójna ciągła na skrzyżowaniu to chuj

No ale też pozytyw - błyskawiczna reakcja w 5:20
Zgłoś
Avatar
hdposter 2020-09-17, 8:59 16
Lew napisał/a:

ten pierwszy na rondzie to jakaś mega ameba umysłowa że Ciężarówki nie zauważyła, tak wiem zaraz hejty polecą że rondo pierwszeństwo itp ale kurwa xD



Przecież ameba widziała ciężarówkę, bo darła mordę jadąc dalej, ale widocznie w jej głowie sznurek robi za mózg i też musi być w stanie krytycznym i tylko trzyma uszy bo normalny człowiek osobówką nie jedzie w tira drąc mordę -kurwa gdzie, gdzie ? tylko zwyczajnie odruchowo zahamuje.
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-09-17, 10:27 5
maciekmako napisał/a:

2.18 jaka to piosenka?


Chujowa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie