18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
Avatar
Kriski 2017-12-01, 10:16 5
A ciemnogród wszystko śledzi z zapartym tchem.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-12-01, 10:29 4
Szkoda, że plebs pomija w wiadomościach takie perełki jak informacje o podejrzanych kontaktach Macierewicza i jego kapciowych z kacapskim wywiadem...

wiadomosci.wp.pl/czy-tlumaczka-raportu-macierewicza-byla-agentka-kgb-6...

Ostatnio Macior przegrał sprawę w sądzie. Podał dziennikarza do sądu o pomówienie, że ma powiązania z ruskim wywiadem i przegrał. Sąd tym samym potwierdził, że polski minister obrony narodowej, tfu. Przejęzyczenie. Minister wojny ma dziwne kontakty z rosjanami.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-12-01, 10:49 5


tak jakby reszta tego rządu nie miała...prokuratorzy z czasów stanu wojennego, doktorzy historii specjalizacja "Rola ciał kolegialnych", wszystkie misie pysie co za komuny zdobywały wiedzę i ostatnie w ich życiu prawdziwe doświadczenia zawodowe... 25 lat wolnej Polski a Polacy sami wybrali armię eks komunistów (albo ludzi którzy w komunie byli chowani) do sprawowania władzy
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2017-12-01, 15:12
każdy polityk to swinia czarna..
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-12-01, 15:50
Nie no polityka i religia, serio?
Zgłoś
Avatar
poligon6 2017-12-01, 15:59
"Szkoda, że plebs pomija w wiadomościach takie perełki jak informacje o podejrzanych kontaktach Macierewicza i jego kapciowych z kacapskim wywiadem..."

Spotykał się tez agentami typu Bolek czy Boni i inni którym udowodniono działalność agenturalna, czyli agentami bezpieki scisle powiazanej z KGB. Mozliwe nawet że z Olinem grał w tenisa
Zgłoś
Avatar
SQRW3L_ponury 2017-12-01, 16:34 3
poligon6 napisał/a:

"Szkoda, że plebs pomija w wiadomościach takie perełki jak informacje o podejrzanych kontaktach Macierewicza i jego kapciowych z kacapskim wywiadem..."

Spotykał się tez agentami typu Bolek czy Boni i inni którym udowodniono działalność agenturalna, czyli agentami bezpieki scisle powiazanej z KGB. Mozliwe nawet że z Olinem grał w tenisa



Przy Piotrowiczu to oni wszyscy małe pikusie - przeca to tacy jak on byli mocodawcami wszystkich tych agentów i agencików - zarówno Bolków jak i Balbin ale dla tepej hołoty zły jest toporek a nie łapa która go trzymała...
Zgłoś
Avatar
poligon6 2017-12-05, 12:24
SQRW3L_ponury napisał/a:

Przy Piotrowiczu to oni wszyscy małe pikusie - przeca to tacy jak on byli mocodawcami wszystkich tych agentów i agencików - zarówno Bolków jak i Balbin ale dla tepej hołoty zły jest toporek a nie łapa która go trzymała...



No prosze uderz w stół a intelektualny bobek zacznie ujadać. Piotrowicz był komunistyvcznym sedzia nie oficerm UB. nie mógł zarzadzac zadnymi agentami co najwyżej mógł wykonywac polecenia UB. Do szkoły nieuku!
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-12-05, 12:34 2
poligon6 napisał/a:


Spotykał się tez agentami typu Bolek czy Boni i inni którym udowodniono działalność agenturalna, czyli agentami bezpieki scisle powiazanej z KGB. Mozliwe nawet że z Olinem grał w tenisa


Bolkowi udowodniono działalność agenturalną. Ciekawe.
Chyba coś przeoczyłem bo sobie nie przypominam.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2017-12-05, 13:07
Cytat:

Bolkowi udowodniono działalność agenturalną. Ciekawe.
Chyba coś przeoczyłem bo sobie nie przypominam.



Instytutdr. Jana Shena potwierdził autentyczność podpisów Bolka pod kwitami. Same dokumenty sa nawet do obejrzenia w sieci
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-12-05, 13:12 2
Czyli nie ma dowodu. Tylko sąd może orzekać w Polsce o czyjejś winie.
Z tego co ja wiem to grafolog zajmujący się sprawą powiedział, że podpis jest prawdopodobnie fałszywy i zaznaczył, że margines błędu jest bardzo duży i on nie jest w stanie potwierdzić albo zaprzeczyć na 100%. A tu nagle twoi specjaliści potwierdzili autentyczność. Zaiste ciekawe.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2017-12-05, 13:34
"Z tego co ja wiem to grafolog zajmujący się sprawą powiedział, że podpis jest prawdopodobnie fałszywy i zaznaczył, że margines błędu jest bardzo duży i on nie jest w stanie potwierdzić albo zaprzeczyć na 100%. A tu nagle twoi specjaliści potwierdzili autentyczność. Zaiste ciekawe"

Z instytutu Shena nikt tak nie powiedział

"Czyli nie ma dowodu. Tylko sąd może orzekać w Polsce o czyjejś winie."

Po pierwsze sąd nie orzeka w sprawie faktów historycznych. Może orzekać w sprawch karnych dotyczacych tego faktu, a wic poświadczenia nieprawdy czy nazwanie Bolka kapusiem, takie sprawy już sie toczą.

No i trzeba byc osłem by wierzyć że Bolek wygrywał w totka, a władza w zasługi za jego opozycyjna działalność dała mu mieszkanie. Gdy inni opozycjonisci tracili prace co w tamtym czasie równało sie z nędza bo srodki produkcji były w rekach państwa. Jak ktos chce niech wierzy w Bolkowe bajki że nie był agentem.
Zgłoś
Avatar
lesiot 2017-12-05, 15:03 4
poligon6 napisał/a:

Piotrowicz był komunistyvcznym sedzia nie oficerm UB. nie mógł zarzadzac zadnymi agentami co najwyżej mógł wykonywac polecenia UB.


Czyli tak samo jak Bolek... tylko Bolek nie podpisywał się oficjalnie z imienia i nazwiska pod wyrokami na opozycjonistów i tych wyroków nie wydawał.
Zgłoś
Avatar
N................y 2017-12-06, 15:33 2
poligon6 napisał/a:

Instytutdr. Jana Shena potwierdził autentyczność podpisów Bolka pod kwitami. Same dokumenty sa nawet do obejrzenia w sieci



Mówisz o ekspertyzie "grafologicznej" podpisanej przez dwóch chemików ? no w chuj wiarygodne
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie