18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25


W blogu który znajduje się pod linkiem BLOG
autorka mówi o polskich obozach zagłady, pokazuje polskiego orła obok swastyki, oraz ogólnie wypisuje samą prawdę historyczną.

jeżeli ktoś nie zna angielskiego polecam włączyć Google Translatora

Myślę że użytkownicy wiedzą co z tym zrobić
Zgłoś
Avatar
McColley 2012-06-22, 21:56 1
oskiboski napisał/a:

Kim trzeba być, żeby pomimo tylu uwag i fal krytyki nadal kreować ten chory punkt widzenia ?



Żydem.
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-06-22, 22:02
McColley napisał/a:



Żydem.



Chyba raczej samobójcą...
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-06-22, 22:03
najlepsze jest to że ona cały czas twierdzi że całą jej rodzinę (CAŁĄ) wymordowali Polacy podczas 2WŚ, no to kurwa ile ona ma lat? 72?
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-06-22, 22:07

To Kittler ich wymordował
Zgłoś
Avatar
harinezumi 2012-06-22, 22:13
Ta jebana kurwa zablokowała wpisy z poza usa w tweeterze, szmata.
Zgłoś
Avatar
Black271 2012-06-22, 22:17
Czy tylko ja odnoszę odczucie, że jej wypowiedzi, te niby zaczepne mają poziom wściekłej 13 latki z problemami emocjonalnymi? I to ma być dziennikarka? Dziennikarz powinien być w miarę możliwości rzetelny i bezstronny, jej brak obu tych cech. Szczerze mówiąc jej poziom jest żenujący.
Zgłoś
Avatar
kamiliza 2012-06-22, 22:23
Baba nie ma już o czym gadać. Wymyśla kolejne kłamstwa, żeby się rozsławić. Szkoda, że to nam opinia leci w dół. Niech zatka swoją niewyparzoną gębę jakimś hamerykańskim fast foodem i skończy rozpowszechnianie informacji, których nie jest pewna.
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2012-06-22, 22:24
Brutalnymi metodami nic się jednak nie da zrobić..franca wykorzysta to dla siebie...tylko sąd (czytaj: w tradycyjnym amerykańskim stylu) może coś w tej kwestii zrobić...
...ja czekam tylko jak jakiś "hakier" zmieni w końcu to zdjęcie na jej stronach.
Zgłoś