18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25


W blogu który znajduje się pod linkiem BLOG
autorka mówi o polskich obozach zagłady, pokazuje polskiego orła obok swastyki, oraz ogólnie wypisuje samą prawdę historyczną.

jeżeli ktoś nie zna angielskiego polecam włączyć Google Translatora

Myślę że użytkownicy wiedzą co z tym zrobić
Zgłoś
Avatar
AjErEj 2012-06-08, 15:33
Jak na niemke to calkiem ruchable
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-06-08, 15:35 8
Mówicie ''Addi'' kurwa tak jakby to wasz kumpel był , ten Wasz ''addi'' nawet by się zawahał wpierdolić kulę w wasz łeb , łeb wszej matki ojca babci dziadka siostry brata psa i kota .
Więc zastanówcie się , zanim napiszecie

AjErEj napisał/a:

Jak na niemke to calkiem ruchable


Hahah żartujesz sobie .
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2012-06-08, 15:43
@
Hitler brzydził się zabijania, na sam widok krwi miał odruch wymiotny
Zgłoś
Avatar
Chitler 2012-06-08, 15:44
@bravo
Ale Adi nie żyje, więc nic mi nie zrobi.
Zgłoś
Avatar
Kotli 2012-06-08, 15:59 1
DiesIrae napisał/a:

@
Hitler brzydził się zabijania, na sam widok krwi miał odruch wymiotny



Dlatego używał gazu.
Zgłoś
Avatar
S.O.A.D. 2012-06-08, 16:04
@bravoteampolska

"...Wasz ''addi'' nawet by się zawahał wpierdolić..."

skoro by się zawahał to wszystko w porządku
Zgłoś
Avatar
jamci 2012-06-08, 16:08
Jaki temat, takie komentarze...
Zgłoś
Avatar
Człowiek Skurwiel 2012-06-15, 12:12
Jej nazwisko jest żydowskie, a czego się po żydach spodziewać... Nowa wersja Grossa. Jeśli nie robisz lachy żydom, to automatycznie jesteś antysemitą w tych czasach. Taka polityczna poprawność. Tutaj coś jest na ten temat: zlyobywatel.wordpress.com/2012/06/14/wpis-antysemitowski/
Zgłoś
Avatar
oskiboski 2012-06-22, 21:28 6
Cytat:

"Polacy, to nie 1943 r., nie uciszycie mnie. Jak się macie idioci?" – napisała na swoim blogu Debbie Schlussel. To kolejny atak kontrowersyjnej amerykańskiej dziennikarki na Polaków, która już wcześniej - przy okazji kompromitującej wypowiedzi prezydenta USA – oskarżyła nasz naród o wymordowanie w czasie II wojny światowej milionów Żydów. Schlussel do kolejnego ataku wykorzystała sprawę związaną z chwilowym zablokowaniem jej konta na Facebooku. Tymi słowy zwróciła się do czytelników swojego bloga: "Dziękuję wam, drodzy czytelnicy i przyjaciele, za kontakt z Facebookiem. Wczoraj mówiłam wam o blokadzie mojego konta na Facebooku i usunięciu linków do moich prac. Dzięki wam Facebook ustąpił i zrobił dobry uczynek. (..) Facebook skontaktował się ze mną i poinformował zaistniałej pomyłce - usunięciu moich kolumn, w tym jednej dotyczącej współudziału Polski w Holocauście".

Dziennikarka stwierdziła, że po tym, jak poinformowała o blokadzie swojej strony na Facebooku, otrzymała setki pogróżek, m.in. od Polaków. Swój wpis na blogu zakończyła skandalicznym zdaniem: "Sorry to tell you Poles, that this ain’t 1943, and your attempts to silence me and get my material – while successful briefly – failed. Miserably. Yakshemash, schmucks?" W tłumaczeniu: "Przykro mi to mówić, Polacy, ale to nie jest 1943 r. i wasze próby uciszenia mnie i przejęcia moich materiałów – pomimo początkowych sukcesów – zawiodły. To żałosne".
merykanka fonetycznie zapisała wyrażenie "jak się masz" i użyła słowa "schmucks". Słowo to oznacza osobę odrażającą lub po prostu idiotę. Ma ono również bardzo pejoratywne znaczenie w kulturze żydowskiej. Jest jednym z największych wulgaryzmów, wskazującym dosłownie na penisa.

O Debbie Schlussel stało się głośno po kompromitującej wypowiedzi prezydenta USA Baracka Obamy, który użył sformułowania "polskie obozy śmierci". Dziennikarka stwierdziła, że zwrot ten nie był wpadką "To nie byli tylko naziści. To były dziesiątki tysięcy chętnych Polaków i nie tylko. Obama nie popełnił tutaj gafy. Gorliwi kaci z Polski zajęli znaczące miejsce obok katów Hitlera" – napisała na początku czerwca na swoim blogu.

Odnosząc się do wpadki Baracka Obamy napisała również, że bardzo dobrze się stało, że prezydent USA odznaczył pośmiertnie polskiego kuriera Jana Karskiego. "Karski, w przeciwieństwie do większości swoich rodaków, którzy nienawidzili Żydów tak samo jak naziści, dumnie im się sprzeciwił i poinformował o Holocauście" - wyjaśniła. "Moja rodzina i miliony Żydów zlikwidowane w Polsce nigdy nie identyfikowały się z tym krajem, bo Polacy nie traktowali ich w ten sposób. Od wieków byli przedmiotem pogromów i skrajnego antysemityzmu w kraju, w którym żyli. (...) Byli traktowani jako "podludzie", nigdy jako Polacy. Dlatego zabawne jest teraz słyszeć, że to Polacy są poszkodowani przez słowa Obamy. To tak, jakby Polacy mieli zerowy udział w Holocauście" - zaznaczyła.

Debbie Schlussel publikuje w największych amerykańskich gazetach takich jak "New York Post", "Wall Street Journal" i "Washington Times". Słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi. W przeszłości nazwała Pakistańczyków obraźliwym zwrotem "Pakis", a o ofiarach Andersa Breivika na wyspie Utoya w Norwegii miała powiedzieć, że to "zwolennicy Hamasu, którzy nienawidzą Żydów".



Źródło Onet.pl

Błąd w imieniu jest celowy
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-06-22, 21:33 1
A co robi jebane MSZ? jak wojewódzki obraził Ukrainki i ten drugi to od razu chcą przeprosin a polskie MSZ to pizdy jebane dupolizy pierdolone,jebana żydowska gnida będzie obrażać polaków.Chuj tej piździe w dupę.
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-06-22, 21:36
Ja pierdole już miałem to wrzucać ale ktoś mnie wyprzedził a dokładnie miałem wrzucić to:

Aha zapomniałem dodać. Pani dziennikarce serdecznie życzę aby została spotkana przez polaków na emigracji w USA.
Zgłoś
Avatar
oskiboski 2012-06-22, 21:39
Kim trzeba być, żeby pomimo tylu uwag i fal krytyki nadal kreować ten chory punkt widzenia ?
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-06-22, 21:44
Czemu zwykłą, mentalną kurwę, do tego niedojebaną żydówe nazywa się dziennikarką? Dziennikarką to jest Racewicz anie debbil shaisell
Zgłoś
Avatar
szefooo 2012-06-22, 21:47
Przyznam że odważna babka . Zadziera z zawistnymi jak skurwysyn Polakami. To tak jak by grać w rosyjską ruletkę z wszystkimi komorami pełnymi.
Zgłoś
Avatar
b00mba 2012-06-22, 21:55
Największym ciosem dla szmaty, szukającej pogłosu i sławy jest olanie jej działalności.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie