18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25


W blogu który znajduje się pod linkiem BLOG
autorka mówi o polskich obozach zagłady, pokazuje polskiego orła obok swastyki, oraz ogólnie wypisuje samą prawdę historyczną.

jeżeli ktoś nie zna angielskiego polecam włączyć Google Translatora

Myślę że użytkownicy wiedzą co z tym zrobić
Zgłoś
Avatar
sMieciu 2012-06-07, 12:04 1
szmata podpierdolona do FB, niech ją w koncu zamkną.
Debilka najeżdża na wszystko i wszystkich....
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-06-07, 12:05 1
jak można żyć w takim zakłamaniu i być aż tak zmanipulowanym. wybraliście na premiera wnuka żołnierza wermachtu i jeszcze macie pretensje do tej babki
Zgłoś
Avatar
Doktór 2012-06-07, 12:17 1
@boruta77 gdyby było jak piszesz to jeszcze pół biedy, ale to co ona wypisuje to zwyczajne kłamstwa. Albo jak zweryfikujesz czy ,,Polacy cieszyli się z zagłady żydów" no jak? Można tylko przypomnieć, że za wydawanie żydów Niemcom groziła kara śmierci wymierzana przez AK i takie wyroki zapadały. Robiliśmy co mogliśmy żeby walczyć z nazizmem, walczyliśmy na wszystkich frontach z Niemcami, mieliśmy armię podziemną, swoich wysłanników organizujących ruch oporu w obozach śmierci- Witold Pilecki, walczyliśmy z tą zarazą- nazizmem jak tylko potrafiliśmy. A jakaś tępa kurwa pisze, że mordowaliśmy żydów. W obronie honoru naszych przodków powinniśmy z całą mocą walczyć z takim kurestwem. Na początku legalnie za pomocą pozwu sądowego i oznajmienia, że ta ,,pani" jest persona non grata w naszym kraju.

Ciekawy jest też wątek pewnego statku wypełnionego żydami, który przypłynął do USA z Niemiec i został do Niemiec odesłany, a Żydzi zgładzeni. Ciekawy jest wątek żydów wydających Niemcom innych żydów, pracujących w obozach śmierci itd. Co więcej ciekawy jest też brak reakcji amerykańskiej społeczności żydowskiej na wieść o holocauście. To są fakty, należy o nich pamiętać i przypominać w takich sytuacjach.

PS żyd tak jak katolik, protestant czy ateista pisze się z małej litery. Narodowość jak Niemiec, Polak czy Izraelita z dużej. Nie ma potrzeby pisać żyd z dużej, nikt was za to nie pozwie...
Zgłoś
Avatar
Fedek 2012-06-07, 12:53
Ej, ale ignorantami też nie bądźcie :/ Jedwabne, mówi wam to coś? Tam sporo Polaków przyczyniło się do śmierci żydów i nie oszukujmy się.
Zgłoś
Avatar
3m 2012-06-07, 13:20
Typowa Hamerykaneczka przekonana o swoim ja, moje jest najmojsze.

A co do komenta pana:


Gratuluję mózgu panu autorowi i dawcom piw
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-06-07, 13:31
kurczak94 - ... na kwejka gimbusie.Tam teraz robią ofensywę na jej profil...
Trzeba być niesamowicie żałosnym człowiekiem żeby się przejmować czymś takim...
Zgłoś
Avatar
kruczekw90 2012-06-07, 13:39
Kurwa czy ona pisze gdzieś tam że Polacy strzelali do żydów? Na chuj odbiegacie od tematu.
Ta suka zarzuca nam że obozy 'pracy' i mordowanie w nich żydów to nasza sprawka. Jakim kurwa prawem ja sie pytam? :/
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-06-07, 14:47 1
Shatter napisał/a:

kurczak94 - ... na kwejka gimbusie.Tam teraz robią ofensywę na jej profil...
Trzeba być niesamowicie żałosnym człowiekiem żeby się przejmować czymś takim...


Ty chyba nie zrozumiałeś powagi sytuacji .
Ta cała debbie jest dziennikarką takich gazet jak New York Post
czy Washington Times , czyli największych gazet i najczęściej czytanych w całej ameryce .
Amerykanie mają w głowach hamburgery oni nie znają hostorii niee czytają książek .
Jedynym źródłem wiedzy dla nich jest wyłącznie tak gazeta oraz telewizja w której to bambus powiedział Polski obozy zagłady .
To naród Polski za nic , zostanie znienawidzony na ogólnoświatową skalę .Prawda jest taka że wielu z naszych pradziadków pomagała żydom przetrwać i chowali żydów po stodołach , a oni po tylu latach robią nam tak koło dupy
Oczywiście Niemole są bezkarni ,bo oni w okresie II wojny światowej przychodzili tylko do nas grzyby w lesie zbierać i całkowicie nie mają nic wspólnego z masowym ludobójstwem
Zgłoś
Avatar
K................i 2012-06-07, 15:11
a co to jest "lupenkonserwatyzm" motyla noga??
Zgłoś
Avatar
t................e 2012-06-07, 15:12
bravoteampolska,

Przepraszam, że się wtrącę, ale nie zapominaj o największym sukcesie powojennych Niemiec. Im udało się przekonać świat, że to nie oni zabijali, tylko Naziści! "Oni" byli niewinni. Natomiast w Polsce, to nie "naziści" zabijali, a Polacy .

Francja oficjalnie wydawała Żydów Niemcom "w obawie przed groźbą represji"... i nikt nie ma pretensji do Francuzów...

Tak jak jestem przeciwko jakimkolwiek siłowym czy systemowym represjom skierowanym w jakieś wyznanie czy rasę (sorry, zboczeńców nie lubię i kropka) tak nie mogę się pozbyć wrażenia, z biegiem czasu na Polskę będzie spadać coraz większa odpowiedzialność za II Wojnę Światową. To wstyd i chyba wynik jakieś spisku, że po tylu latach musimy się bronić i tłumaczyć, że nie jesteśmy wielbłądami...
Zgłoś
Avatar
Jo 2012-06-07, 15:18 36
Cóż za podobieństwo Debbie Schlussel do "przodka"...

Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-06-07, 15:31 10
NIE JEST PODOBNA !!
Co za profanacja Adiego.
Skandal kurwa skandal !
Zgłoś
Avatar
michalo456 2012-06-07, 15:39
Żydzi dostawali w dawnych czasach po dupie od każdego. Warto byłoby się przyjrzeć np. jak podczas zaborów ruscy postanowili rozwiązać sprawe z żydami na zagarniętym przez nich terenie. Połowę postanowiono asymilować i zrobić z nich jako tako ruskich a połowa miała według cara czy kogoś tam zwyczajnie zniknąć. Chodzili więc różni agenci i podburzali ludność do przepędzania żydów. Domyślam się że różne rzeczy im robili. Wogóle jeśli dobrze pamiętam to chyba było tak że żydzi nie mieli żadnych praw kiedyś i można ich było od tak poprostu wyjebać z domu i zagarnąć wszystko dla siebie. Sami byli sobie winni a że ludzie lubią czasem zrobić komuś krzywde to im si dostawało. Jak ktoś myśli że Polacy byli tacy dobrzy że im nic nie robili to sie myli ale do obozów śmirci to nie sposób porównywać.
Zgłoś
Avatar
DiStefano 2012-06-07, 20:51 3
Polacy to jak zwykle wielcy "internetowi patrioci" Dla mnie to wygląda jak na tym blogu
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-06-08, 15:27
Właśnie kurwa, od Adiego się proszę odpierdolić!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie