18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25


W blogu który znajduje się pod linkiem BLOG
autorka mówi o polskich obozach zagłady, pokazuje polskiego orła obok swastyki, oraz ogólnie wypisuje samą prawdę historyczną.

jeżeli ktoś nie zna angielskiego polecam włączyć Google Translatora

Myślę że użytkownicy wiedzą co z tym zrobić
Zgłoś
Avatar
Zwierzaczek121 2012-06-07, 3:47
przeciez pentagon zostal zaatakowany rakieta a wtc został wysadzony w powietrze a samolot to była przykrywka ;p
Zgłoś
Avatar
glinglqnglowy glunglak 2012-06-07, 3:49
Ah, przepraszam, rozminęliśmy się toteż w definicji słowa "atak".
Zgłoś
Avatar
D................t 2012-06-07, 3:56
Raynor napisał/a:

@Defect

Polacy strzelali również do Polaków, sprzedających się Niemcom, więc nie pierdol o "nienawiści ówczesnych Polaków do Żydów". I w ogóle jak zamierzasz być tak kurewsko politycznie poprawny, to lepiej zmień stronę.



rozmawiamy tu o Żydach więc nie bede pisał, że Ruscy agenci sprzedawali niemieckim żołnierzom tajne Polskie materiały. Troche użyj mózgu przyjacielu zanim się wypowiesz, bo krytyka to system obronny głupców
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-06-07, 4:03
glinglqnglowy glunglak i Zwierzaczek121:

Zaatakowany rakietą? Nie znałem waszych teorii od tej strony... Ale nie zmienia to jednak w najmniejszym stopniu tezy postawionej w nawiasie. Po co więc o tym wspominacie?

Trzymajmy się, proszę, reguł wywodu, a nie piszmy ogółami.
Nie jestem w nastroju na żarty glunglaku, bądź pewien. Którą cześć moich zarzutów uznałeś za popis mego dobrego humoru?
Zgłoś
Avatar
Zwierzaczek121 2012-06-07, 4:19
nie che mi się kłócić na temat żydów i wtc co mnie to obchodzi nie jestem Amerykaninem i nie che mi się bić z tobą piany jak chcesz przejdźmy na pw i tam podyskutujemy nie odbiegajmy od głównego tematu czyli moim zdaniem wypowiedzi tej `pani`czyli w większości bredni na temat (polskich obozów)
Zgłoś
Avatar
sinjids 2012-06-07, 5:55 1
1. Teksty typu "zajebać sukę" itp. najpewniej pojawią się w jej otoczeniu (chociażby komentarze na stronach). To tylko da jej więcej mięsa do tego żeby dojebać do pieca.

2. Było wiele pogromów żydów, chociażby w pl.wikipedia.org/wiki/Pogrom_w_Jedwabnem

3. Jeśli mamy ukarać tę babę za pierdolenie głupot, to to samo musiałoby spotkać 90% społeczności sadistic.pl

Zgłoś
Avatar
Danze 2012-06-07, 7:13
Ona naprawdę sieje kłamstwa, i brnie w to coraz bardziej:
post sprzed kilku godzin na jest fb:
"All Polish Jew-haters GET OFF my fan page. I know you like to deny that you helped the Nazis murder 3 million Polish Jews after centuries of pogroms you committed against them. But lie about it somewhere else. I am deleting you. If you cannot comment on the topic of the post and refrain from anti-Semitic, violent, depraved sexual comments, YOU. ARE. NOT. WELCOME. HERE. This ain't Auschwitz . . . or even the Warsaw Ghetto. Go away."
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2012-06-07, 7:55
Zgłoś
Avatar
V................n 2012-06-07, 8:35 2
Albo mi się wydaje, albo ma DDoS'a na swojej sweet stronce.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-06-07, 8:52
Już miliony polaków naprawiło nasz kraj - wybierając ponownie PO parę lat temu.

Zamiast zajmować się historią i jakimiś kurwa amerykanami - wylęgarnia debilizmu, zajmijcie się sobą. Zakłamani patrioci, ale jak już komuś macie dojebać to z przyjemnością, Polak Polakowi Wilkiem. Zauważcie, że o Polakach nikt nie mówi źle z powodu jakiś obozów, a wszyscy jak już na nas jadą to za "naszą" mentalność.

Jebać jej rodzinie, jebać jej wielki garbaty nos.
Zgłoś
Avatar
adekbp 2012-06-07, 9:10
wiecie co z nią zrobić..
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-06-07, 10:47
Cytat:

rozmawiamy tu o Żydach więc nie bede pisał, że Ruscy agenci sprzedawali niemieckim żołnierzom tajne Polskie materiały. Troche użyj mózgu przyjacielu zanim się wypowiesz, bo krytyka to system obronny głupców



Nie wiem skąd wziąłeś te tajne materiały, ale lepiej nie używaj mózgu tylko "trochę", kiedy się wypowiadasz. Użyj go tak bardzo jak tylko potrafisz, wtedy to będzie miało sens.

Przede wszystkim Polacy strzelali nie do Żydów "liżących dupę Niemcom" jak obrazowo napisałeś, ale do Żydów "liżących dupę" sowietom. Za to samo strzelano do Polaków. Nie mam co prawda dokładnych statystyk, w której grupie - Żydów czy Polaków - było więcej kolaborantów, ale na przykład na terenach takiego Jedwabnego milicja sowiecka składała się w 100% z Żydów, która to milicja została później użyta do rozbijania polskiej konspiracji na tych terenach. Gdy te tereny przejęły szkopy to poprzez propagandę i wykorzystanie panujących nastroi doprowadzono do pogromu.
Ale nie byłoby żadnego pogromu gdyby Żydzi żyjący na tamtych terenach (lub przynajmniej część z nich) od początku zachowywała się lojalnie w stosunku do swoich "sąsiadów" (jak nazywa ich ten niedorobiony pedał Gross).
Należy również zaznaczyć, że w pogromie ze strony polskiej brały udział społeczne męty - margines. Więc rzucanie takimi ogólnikami jest co najmniej nie na miejscu.

Tak więc nie mówmy o "nienawiści ówczesnych Polaków do Żydów", nie mówmy o "antysemityzmie" bo te zbrodnie z jednym i z drugim nie miały nic wspólnego. I naprawdę wkurwia mnie jak widzę prezydenta gajowego, który za to publicznie przeprasza.

Mała dygresja na koniec - Szmul Wasserstein, który dokonywał relacji na temat Jedwabnego na której Gross oparł się w swojej zjebanej książeczce, przeżył wojnę ukrywając się w polskiej rodzinie.
Zgłoś
Avatar
gurek14 2012-06-07, 11:15
Ale i tak nic jej nie zrobią bo Facebook to żydowski wynalazek!!!! Możemy jedynie negować wszystko co ta niedokształcona blondynka wypisuje.
Zgłoś
Avatar
DomPas 2012-06-07, 11:40
All Polish Jew-haters GET OFF my fan page. I know you like to deny that you helped the Nazis murder 3 million Polish Jews after centuries of pogroms you committed against them. But lie about it somewhere else. I am deleting you. If you cannot comment on the topic of the post and refrain from anti-Semitic, violent, depraved sexual comments, YOU. ARE. NOT. WELCOME. HERE. This ain't Auschwitz . . . or even the Warsaw Ghetto. Go away.

Co za szmata ja pierdoleeee
Zgłoś
Avatar
boruta77 2012-06-07, 11:49
Jak mnie wkurwia ta baba... Nigdy żyda nawet patykiem przez szmatę nie dotknęłam, ale uczepi się taka i wypomina coś czego nie pamiętam i nie miałam na to wpływu ani ja ani nawet moi rodzice. Mam przeprosić, czuć się winna? Z jakiej racji?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie